Akce Neonové výběhy (8.1. - 14.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olla126

    olla126 Pisálek fóra

    Pekný večer milí farmári. Ak oželiem stonku, tak potrebujem 1705 kačiek, 1285 oviec a 1238 kravičiek. A to bez super-krmiva.
    O neónkach sme vedeli s predstihom, tak som niečo nasyslila, čo chýba -dokúpila a čo vystalo- predám. Prajem peknú hru, bez zloby, obviňovania a urážania. Viem, že aj RT si chce niečo zarobiť, no je na každom z nás či už použijeme reálne peniaze, alebo fiktívne, teda fl.
     
  2. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Pekný večer. Zvyčajne akcie so šľachtením nerobím, takže vyšľachtené nemám skoro nič. Zostali mi z kukučiek ešte mláďatá, tak asi na to využijem BB, SK mám iba 260, ešte pozriem, či náhodou neviem urobiť nejakú úlohu. Zvieratiek tiež v stodole veľa nemám - okolo 400 z každého. Tak uvidím, či voľačo nazbieram na nejaký neónový chlievik. Investovať ani euro ani florény. Všetci, ktorí radi šľachtíte, užite si.
     
  3. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Skúsim to ešte raz.
    Kouzelná moc: jednorázový bonus 4500 BZ, 4500 BBZ, další aktivace 12:00 hod.
    cena: 30x zámek lásky
    Dole už píše aj BBZ,čiže niekde je určite chyba a pravdepodobne hore.Dalo by sa to opraviť prosím.
     
    babako a ell1956 tohle ocenili.
  4. Iluze

    Iluze Zelenáč fóra

    Na akci se velmi těším. Stonek nejspíše oželím a splním si úkoly jen k neonovým stájím, které mě lákají nejvíce. :) Tato zvířata se u mě ve stodole naštěstí najdou. :)
    Ať se Vám všem daří a při šlechtění padá, co potřebujete. :)
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak ovecky padaj ze stonku, kachny mam nejaky z minulych akci kdy se myslim slechtilo taky... akorat ty kravky jednu otocku snesou, pokud jsem pocital tak to dam z toho co mam... dost ziskavam slechtencu z kola stesti, to taky pomaha... nebudu delat dekorky navic a hlavne teda ten stonek neni tak vynosny, vlastne je uplne prumerny...
    Tak zitra behem BB se ukaze, jak moc SK do toho vrazim...
     
  6. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Takže sumárum:
    Pokud půjdeme po 100% splnění akce, je třeba celkem 340 zámků lásky. Jelikož co šlechtění, to jeden zámek, vyjde nám z toho nutnost investovat celkem 680 superkrmiva jen na zámky - a to nepočítám opakovaný nákup dekorací pro umístění na Baha, pak stoupá počet požadovaných zámků. Já mám - vzhledem k dlouhodobému plnému vytížení hlavního mlýnu na superkrmivo a ignoraci klasického BB - naškudleno 1033 superkrmiva, problém vidím jen v čase, který pro toto bude nutno investovat.
     
  7. pistule

    pistule Aktivní autor

    Zdravím, farmáři, já mám od každého něco. Trochu základních zvířat, trochu šlechtěnců a nějaké to SK, takže když už budu muset přišlechtit zvířátka na neony (předražené šlechtěnce kupovat nebudu) a přijdu si na pár zámků, tak budu pokračovat ve šlechtění do 80 zámků, sbalím stonek s dekorkama a končím. Ten druhý stonek vyjde na SK dráž a má menší bonus, takže mi to srdce netrhá, že nebude plápolat na mém nebi. Už jsem se rozhodla a na zítřek se těším. Proto tu taky farmařím.
     
  8. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Vraj ekonomika rastie, keď sa točia peniaze. Tak ja idem točiť svoje grajciariky na trh. Idem nakúpiť a nedostatkový tovar ( kravy )
    a predám prebytok (kačky a ovce).A dúfam, že ekonomická sila na mojej farme porastie.:) Mne sa neónky páčia a páči sa mi aj stonka. Je pekne krikľavá:D a potešia aj bodíky aj grajciariky. Možno nie som ideálny hráč, pretože do hry reálne peniaze nedávam . Florénové konto mi rastie iba z nejakých úloh v družstve a poctivého chodenia do kina. Som rada ak akcie spravím do úspešného konca a možno mi je trochu ľúto ak sa to nepodarí. Ale v noci spím a kvôli farme nevstávam. Akcie plním väčšinou tesne pred ich ukončením.
    Hrám rok, ale zatiaľ to stále beriem ako relax. Možno aj preto mi nevadí či je akcia taká abo onaká, ale ju plním. A možno ak ma raz farma bude nudiť tak si urobím prestávku, alebo s ňou nadobro spravím šmitec.:eek:
     
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak do téhle akce nejdu.
    Neonky jsou sice hezké, ale já stejně lezu na farmu jen jednou za den, takže nějaké zkrácení času, nebo více BZ mi stejně není k ničemu.

    Taky SK je nějak mimo mísu a určitě nebudu cpát 680 SK abych dostal 9 000 BZ/BBZ za den.
    Škoda no. Mohla to být další klidná akce.
    Pošlechtím na jednu dekorku a zbytek vynechám.
     
  10. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    Tak po příjezdu ze zápočtového maratonu zjišťuji, že se blíží další akce - neonová akce.:D Při pohledu do stodoly to vypadá, že kachny a ovce alespoň na neonové chlévy stačí:D, ale vyšlechtěná kráva nikde - že by se schovaly před akcí či odešli už při jiné akci:oops:
     
  11. doben

    doben Ikona fóra

    Bezejmený a není škoda tuhle akci vynechat? Na neonovovou stáj ti stačí vždy 6 šlechtěnců 4. stupně od konkrétního zvířete. např. 6x Novinářská kachna Myslím si, že se ti to vyplatí více než dekorace, nezapomeň, že je o ně při OaD velký zájem, takže si je kdyžtak můžeš vyměnit i za nějakou lepší dekorku než jsou v této akci. Navíc se potřební šlechtěnci dají sehnat na trhu a nepotřebuješ k tomu ani SK.
     
    Naposledy upraveno: 8/1/16
  12. farmářkalucielinke

    farmářkalucielinke Aktivní autor

    Do akce se pustím, udělám co udělám. Cíl jsou neonové stáje. Jestli vystačí SK a čas na BB, tak se pokusím o stonek (alespoň 1x, na další SK nebude stačit :cry:).
     
  13. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Tak ja tiež skúsim niečo získať. Čo to bude by zaujímalo aj mňa :)
    Sk som síce niečo namlel, ale je toho málo. Ani zásoby zvierat nie sú veľké, ale čosi sa nájde. šľachtencov nejakých mám, ale drahých dokupovať nebudem - moje konto je dosť tenké aj bez nákupov a vyprázdniť ho celkom nemienim.

    No a k diskusii pár strán dozadu :
    Kto investovať peniaze do hry chce, ten investuje a je mu jedno ako RT hru nastaví. Druhej skupine to zase celkom jedno nie je, ale investuje, lebo chce získať "nejaké výhody", avšak pritom nadáva, ako chce niekto iný zarobiť.
    Kto investovať nechce, jednoducho nič nekúpi. Možno (skôr určite) toho nedosiahne toľko ako tí, čo si priplatia, ale niečo určite dosiahne - ak nič iné, tak aspoň relax a zábavu.
    Ja by som sem aj investoval, ale jedine do kombajnu a mlyna.

    No ešte niečo z mojej skúsenosti s cenami balíčkov okolitých štátov: V Rakúsku sú ceny rovnaké ako na Slovensku - akurát mi v ponuke hodilo rakúske banky namiesto slovenských. V Poľsku sú ceny tiež približne rovnaké. Cenový rozdiel zanedbateľný, aj keď tam euro nemajú - škoda. Keby boli porovnateľné s českom, nakupoval by som tam. Mám to na skok. V ČR sú na úrovni cca 50% oproti ostatným (Rakúsko, Poľsko a Slovensko - inde som neskúšal). Keď som tam však bol, nebol som pri PC, teda som ani nenakúpil. Aj bez akejkoľvek akcie by som kúpil podstatne lacnejšie, ako v akcii na Slovensku, v Rakúsku alebo v Poľsku.
     
  14. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Jenže uvědom si, jedná se o přídavný produkt, který ti vypadne z JAKÉHOKOLIV šlechtění, tudíž pokud máš zásoby SK, můžeš normálně šlechtit do úkolů v družstvu během víkendového BabyBoomu a pak za ně koupit dekorace a stonek. Ta akce není koncipovaná na dodání SuperKrmiva. Jen si spočítej, kolik SK potřebuješ na splnění normálních úkolů v družstvu. Tak si je prostě popoženeš. A neříkej mi, že vůbec nešlechtíš - co potom děláš s nastřádaným superkmivem? Sám píšeš, že nějaké zkrácení času tě nevytrhne, tak k čemu jej používáš, když se nedá ani prodat na trhu? :)
     
  15. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    Zdravím Vás farmáři :)
    no já si to ráno pročítám a tak se nemůžu rozhodnout, zda provětrám SK zásoby nebo Vám odlehčím od krejcárků na trhu :D přeju všem pěknou hru
     
  16. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Akce vypadá zajímavě, jak z pohledu podle mě skvělých odměn, tak i z pohledu potřebného SK. Na jednu stranu dekorace, které dávají dost bodů a s bonusy třeba na ostrově pokladů to bude velmi slušný příděl BBZ. Na druhou stranu zase velká spotřeba SK, je to na každém, co si vybere :D.
    Já bych rád měl oba stonky naplněné dekoracemi + všechny dekorace na ostrově pokladů, tak uvidím, na kolik tento plán splním ;). Neonové chlívky vypadají pěkně a začínají se hromadit, takže jsem zvědavý, na jakou hranici SK se posune příští Neonová akce :p.
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Spočítal jsem některé kombinace na dodávání šlechtěnců do akce, zde jsou
    Kachny:
    1. 9000 = 9 x kačer

    2. 18000 = 18 x kačer nebo
    5 x motorová k. + 4 x kačer

    3. 27000 = 27 x kačer nebo
    5 x motorová k. + 13 x kačer nebo
    10 x motorová k. + 8 x kačer nebo
    2 x novinářská k. + 2 x motorová k. + 3 x kačer

    4. 45000 = 45 x kačer nebo
    10 x motorová k. + 17x kačer nebo
    2 x novinářská k. + 7 x motorová k. + 7 x kačer nebo
    1 x námořnická k. + 5 x motorová k. +2 x kačer (je ještě více variant)

    5. 63000 = 63 x kačer nebo (následuje jedna varianta, ale je jich více)
    2 x námořnická k. + 5 x kačer

    Spočítané ovce:

    1. 10000 = 1 x naháček
    2. 20000 = 2 x naháček
    3. 30000 = 25 x hnědá ovce nebo 3 x naháček
    4. 50000 = 5 x naháček nebo 1 x kudrnka + 15 x hnědá ovce
    5. 70000 = 1 x naháček + 50 x hnědá ovce nebo 7 x naháček
    Zde bylo variant více, ale nejlépe se počítá s naháčkem, což je ovšem už dost vysoký šlechtěnec...

    A nakonec krávy:

    1. 13000 = 1 x horská kráva nebo 69 x kráva
    2. 26000 = 2 x horská kráva nebo 138 x kráva
    3. 39000 = 3 x horská kráva nebo 207 x kráva
    4. 65000 = 5 x horská kráva
    5. 91000 = 7 x horská kráva nebo 2 x vysokohorská kráva + 2 x bílá kráva
    Vyšší úkoly jsem počítal se šlechtěnci, protože běžných krav by se muselo dodat mraky a šlechtit se stejně musí...
     
    Naposledy upraveno: 8/1/16
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Akce je zajímavá, já se do ní pustím jako do každé jiné. Neonovým stájím neodolám - šetří čas, krmivo i místo na ploše při získávání zvířat! Superkrmiva moc nemám, ale vyplácám ho jako vždy- k tomu ho mám, abych ho prošlechtila! A třeba se na mě štěstí usměje a podaří se mi vyšlechtit i nějakou pořádnou pecku! Jediné, co bych opravdu přivítala je to, aby se srdíčkové zámky daly posílat i jako dárky sousedům..(nevím jestli se to tu někde zmínilo???)
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Inventura stodoly odhalila okolo 700-900 ks zakladnich zvirat, neco kolem 20 ks potrebnych slechtencu a 560 SK, takze bych to videla spis na slechteni hus a bobru na ruzovky, prip. nejake opicaky do ukolu se spotrebou 160 SK na splneni jednoho radku a budu uplne spokojena.
    Pokud teda RT neprekvapi a nepovoli pri BB kohoutky na preskoky, to bych pak povolila se SK taky 8)
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Doplnění:
    Takže jsem mrkl do své stodoly a zadal 80 šlechtění (krávy a kachny). Po začátku BB sklidím a dál se uvidí, neboť jeden stonek s minimálním potřebným množstvím dekorací tak budu mít (některé šlechtěnce jsem již vyšlechtil dříve a mám je v zásobě)... Ušetřím tak parfémy. To je ta výhoda nových tulidomků - nezabírají místo jiným "výrobním prostředkům" (polím, chlévům, stromům).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.