Akce Neonové výběhy (8.1. - 14.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alena1480

    alena1480 Pisálek fóra

    Ahoj. Tak já udělám neonové chlívky a pak uvidím na co budu mít čas, náladu a hlavně superkrmivo.
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Bropyk,

    tak jsem projel znovu vše co máme k akci k dispozici a musím se omluvit za chybu v úvodním příspěvku. Správně u první ho řádku má být uvedeno 4500 BZ a 4500 BBZ ne Kr. Už jsem to opravil
     
  3. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Pajdo díky za upřesnění. Teď už jen aby byla větší pravděpodobnost přeskoků než minule - hlavně náhodný šlechtěnec, aby nebyl většinou 4xzákladní zvíře. Ti co říkají, že nás RT nutí kupovat floreny, tak si zkuste chvíli hrát bez peněz. Já když jsem to učinil tak se hra stala pro mě zajímavější. Na druhou stranu pokud by to udělali všichni tak hra skončí. Takže děkuji všem co dávají do hry reálné peníze.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To jsem přesně čekala, že nám dá RT něco ke šlechtění, aby nás donutili šlechtit, myslela jsem, že budou telátka, ovečky a housata a ony zatím srdíčka. Dala to logika, když teď padá tak málo šlechtěnců a padá jen jeden a zvířata zpět. Ale na mne si nepřijdou, řádky a dekorace nepotřebuji, krávy, ovce a husy mám našlechtěné do zásoby a uvidím, zda vůbec budu šlechtit. Minule se mi to absolutně nelíbilo, tak uvidíme, zda se to nezlepší. Jinak mne nic nedonutí nakupovat SK, jen dva šlechtěnci z jednoho chovu, tak jak jsme byli zvyklí. V BB to jde od 10ti k 5ti. Tak jak jsem ráda šlechtila, tak mne to opouští
    ;)
    Pajdo 361 - je fakt na zvážení každého, jak přispěje do této hry finančně. Ale na druhou stranu, RT už by mohlo také přijít na to, kdy budeme přispívat. Za těchto podmínek ani náhodou. Jen pokud bychom za to něco dostali. Je to opravdu něco za něco. Kdyby aspoň zůstaly dva šlechtěnci z každého chovu, šlechtili bychom rádi a SK nakupovali jak o život. Ale takto ne. Kdyby to alespoň nebylo tak okaté z jejich strany a chtěli se o radost ze hry s námi podělit, bylo by to jiné, radostnější. Proč bychom tedy neměli oplácet stejnou mincí? Když vy takto, tak mi takto?
     
    Naposledy upraveno: 7/1/16
  5. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    po revizi počtu zvířat jsem zjistila, že musím šlechtit ovce , krávy a kachny mám v dostatečném množství a mohu tam naházet základní zvířata, dekorace chci jen do stonku, 2 x je mít nemusím - stejně je nemám kam dát. Mám dojem, že si ještě prodejem krav a kachen krásně napakuji krejcarové konto. Tak hurá už se těším !!!!
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Tak už jsem nakoupil 6x Ovce naháčky, 6x Horskou krávu a 6x Novinářskou kachnu, to mi na neonky stačí. Rozhodl jsem se, že si pak ještě něco našlechtím kvůli krejcarům.
     
  7. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Nachystané 480 SK a do konca akcie sa ešte niečo domelie. Mňa by aj to šľachtenie bavilo, ale pri cene SK v eurách som už z toho vytriezvela a nákup za 15 eur si veru nedovolím. V tomto by ma veru cenová relácia pre Čechy potešila, ale to mi nesplní ani Vilo Rozboril v Siedmom nebi ;).

    Teraz ešte spraviť inventúru stodoly, ale tak sa mi zdá, že tam niečo bľačí i múka (mučí) - ako je to s tými kravami? Každý výraz na ich hlasový prejav má aj iný význam a nerada by som poštvala na seba ochranárov, že niekoho v stodole "mučím"xD.
    Možno sa pošťastí a nejaké SK pristane aj od susedov, čo nemajú tak hlboko do kapsy:) a niečo vydolujem aj za splnenie úloh vo Farmárskej hale.

    Prísť na to, že RT nastavil akciu tak, aby zarobil - to nemusím byť ani malý génius. Ale ak chceme, aby Farma fungovala, rozvíjala sa a dostali sme tento rok aj niečo nové od RT, tak to inak nepôjde. Ale tie preskoky pri šľachtení - s tým by fakt mohli niečo spraviť :music:.
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    To je právě to k čemu se nechci vyjadřovat. Můj názor by se asi mnohým nelíbil a to jak hráčům tak ani RT.
     
  9. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Neviem, či dobre čítam, alebo to dobre chápem: pre splnenie komplet 4 úloh je treba 160 zámok. To znamená 320 SK. Samozrejme ak je nejaká zásoba zvieratiek. Všetko ostatné je navyše a aj stonka môže byť len jedna. Čiže v obchode nemusím kupovať nič. Nesedím si na kábli? Je to tak?
    Teda ešte 80x2 SK ak chcem stonku.
     
    Naposledy upraveno: 7/1/16
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Uz jsou dve, uz jsou dve?! ;) Me se akce libi! Amen! :p

    PS: Do diskuze kdo, proc, jak, zac a nac se poustet nehodlam, ale priznam se, ze za slusne preskoky pri BB by se SK urcite i u me tocilo vic!
     
    Naposledy upraveno: 7/1/16
  11. llew65

    llew65 Vážený autor

    Tak já první neonový řádek vypouštím. Nejsem blázen. Akci na neonové stáje si ještě rozmyslím... Tenhle druh akce se mi nějak nelíbí.
     
  12. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

  13. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    vvanilka - no jasne! Oficiálne bučia, ale synovec robil vždy pri "ukáž zvieratko" na kravu mú-mú - to ma doplietlo
    a vďaka za vyjasnenie;).
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Milka66 Synovec ma recht.... podle me taky delaji kravy mu-mu! :)
     
  15. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Vždy jsme dostávali reálnou cenu zvířat v tabulce, přehlédla jsem se snad nebo nám ji RT záměrně nedal, jak budu počítat, co mám dodat a nepředat se?
     
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Viky007: Hodnoty nedodával RT, ale jsou to standartní hodnoty šlechtěnců, které jsou přehledně zpracovány na foru od mod.... klikni ZDE a vyber si zvíře dle chuti ,-D

    EDIT: Navíc teď jsem se díval do ofi zde na první straně a jsou tam přímo linky na protihodnoty ,-)
     
    Naposledy upraveno: 7/1/16
  17. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    matlafous123 a Milka66 na záver jazykového okienka sa musím ospravedlniť - vraj hovädzí dobytok bučí, ako taký, ale krava mučí, či múka. Asi to našich predkov mučilo, keď ich tým ráno budili hladné kravky. Len neviem čo s tou múkou , resp. s tým múkaním, tak idem radšej ešte hľadať SK, lebo florénikov mám málo, kino ma pustí dnu tak raz za dva dni a kupovať sa mi nechce
     
  18. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Přečet jsem si zadání akce a první mojí reakcí bylo rozhořčení, které jsem tu chtěl vyjádřit. Potom jsem se proklikal diskusí a poslal několik ocenění. Při tom jsem zjistil, že vše, co jsem měl na jazyku, tu už bylo řečeno-.-. Je to tak, bez reálných peněz je celá akce téměř nesplnitelná. BB dlouhodobě stojí za jedno veliké guajáno. Udělám si neony (na ty mám nasyslíno) a zbytek vynechám....howg.:p.
    Trochu lituju Pajdu. Při dobře myšlených odpovědích si naběh xD.
     
  19. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    ahoj přátelé, ja moc SK neoplívám ale skusím co se dá, všem držím palce;)
     
  20. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Půjdu si pro chlívky, stonek nechám být - kdyby se mi nějak moc líbily dekorky nebo dával třeba ještě něco jiného než BZ/BBZ, tak do toho půjdu, ale takto mi to za to nestojí. Ale na chlívky se těším :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.