Akce Neonové výběhy (8.1. - 14.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Nedalo mě to a tak jsem splašila SK v družstvu, stálo mě to hromadu krejcarů, ale ty si zase vydělám, jestli budou srdíčka pokaždý co vyšlechtím, tak bych to měla dát a druhý stonek by byl:):):):):)
     
  2. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, to dáš, z každého šlechtění je jedno srdíčko :) a krejcary naskakují i ze stonku a některých dekorací a plněním úkolů v družstvu. Tak držím palce :)
     
  3. pracující

    pracující Pisálek fóra

    Akce konečně splněna :). Zásoby SK :cry::cry::cry:.
     
  4. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Asi to zabalim, další dekorky do zásoby snad už potřebovat nebudu, tohle by mělo chvilku vydržet :)

    [​IMG]

    p.s. tepui, stydim, stydim, smutně koukám, ale současně mam radost z nových hraček (a sousedi si taky nestěžují, vyšlo to na 40SK pro každého)
    Hlavně jsem ale chtěl využít situace při BB a dokončit pár chovatelských úkolů v družstvu + když už to nabízí ty dekorky jako bonus (a znáš to, jak se na něčem rozjedeš ... )
     
    Naposledy upraveno: 11/1/16
  5. tepui

    tepui Mistr fóra

    Skeewe že se nestydíš takhle provokovat :D.
    Někteří pořád ještě bojují v četně mně.
     
  6. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Ahojte, tak konečne mám obidve stonky a k tomu ešte jedného zajaca. BB skončil, superkrmivo došlo, tak ďalej už šľachtiť nebudem...
    Držím palce tým, ktorí ešte "bojujú". Pekný (aj keď upršaný) večer :)
     
  7. zmel

    zmel Pilný autor

    Tak na rozdiel od viacerych z vas, ja sa musim uspokojit s jednou stonkou. Bohuzial toho superkrmiva nemam nazvys. Stonku som aktivovala aj tu druhu, ale vsetky zvieratka na nu uz nestihnem, lebo ja blbec som vsetky srdiecka nahadzala k balickom. Takze kačku, ovcu a kravu mam aj do zasoby xDxDxD
    Uz sa len spolahnut, ze coskoro bude oblubene : Obchodovat a darovat a ze sa budu dat zasielat/vymienat aj zvieratka. Ved uvidime ...
     
  8. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Jupíííí mám to hotový, druhý neonky jsou v nebi:):):):)
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Aktivovala jsem nakonec i druhy radek a protoze mi zbylo 160 SK, otestovala jsem krizeni mimo BB - ze tri zakl. bobru a jednoho albina mi padaji v prevazne vetsine drevorubci (pri BB mi system vracel zakl. zvirata + dalsiho krizence v rade nebo max. dva krizence v rade).

    Ale ceho jsem si vsimla az ted a tudiz dotaz na modiky:
    Zadam krizeni v tomto poradi: bobr - bobr - drevorubec - bobr, sklidim a zvirata mam v uplne jinem poradi, nez v jakem jsem je zadala napr. drevorubec - bobr - bobr - bobr. Proc?
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj matlafous123,

    upřímně řečeno, netuším proč to infookno o výsledku šlechtění zobrazuje v jiném pořadí než je zadáno do šlechtění a vzhledem k tomu, že křížení není od RT doporučováno mi na tuto otázku ani nikdo rozumně neodpoví.
     
    tydýtková a tomokoco tohle ocenili.
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) ono je toho ve výsledcích zpřeházeno víc - řádky ve výsledcích neodpovídají pořadí řádků ve šlechtění, když zadám např. polovinu řádků kozy a polovinu králíky, tak mi výsledky ty kozy s králíky pomíchají (ještěže je nekříží xD)
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pajda361 Chapu, i tak diky za odpoved :)

    Medvánek Presne. Nicmene kdyby je to krizilo mezidruhove bylo by to o to napinavejsi 8)
     
  13. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Zdravím všechny.:D. Tuhle akci jsem ignoroval, protože už mě unavují ty nákupy superkrmiva na šlechtění. Navíc budou brzy podivuhodné výběhy, které sice také už nebudu kupovat, ale znamená to, že pak bude opět "nové zvířátko, či mazlíček na šlechtění":D a to bude další vír v peněženkách na superkrmivo. Ale gratuluji všem kteří tuto akce dali. Mimochodem - viděl někdy někdo na nějakém statku neonové zvíře? Já tedy ne.... Jen jsem kdysi četl detektivku Pes Barkervillský a tam natírali psovi srst kolem očí fosforovou látkou, takže pak trochu jako neon svítil a ti, kteří ho viděli, umírali děsem.....:DxDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fugger64 S barvami souhlasim - ruzova je ruzova :inlove: :D, ale co naplat, kdyz ten cirkus je jeste ekonomictejsi :wuerg:;) Na druhou stranu se uz niceho horsiho dockat snad nemuzeme, takze ted uz to bude jen... stribrna, zlata, diamantova...??? Proste sama pozitiva a socialni jistoty 8)
     
    Naposledy upraveno: 11/1/16
  15. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Na žiadnom statku som som neónové zviera síce nevidel, ale ešte som nebol vo Vegas. Možno tam na nejakom kasíne niečo bude - ale ak nie, tak určite v "neónových" kasínach by si našiel dosť prasiat, kráv, opíc alebo sliepok :) :) :)
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64 tak na mne působí ty neonové chlívky podobně, jako ten čokl na anglických blatech na dědice panství :D, ovšem pokud se to projeví levnějším dobytkem na trhu, budu z nich nadšena. I když rozhodně nezajdu tak daleko, abych je vyndala na plochu.
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 no fuj, dyť z toho budu mít opar :D

    mr.lordi87 já to neřeším, neb dobytek nechovám a neprovozuju ani výrobny....takže pokud to Las Vegas zlevní dobytek, pro mne dobrý :p, chlívky budou v bedně, ledaže by nastala krize na trhu
     
    bursuk59, maribeja a ell1956 tohle ocenili.
  19. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Ahoj,;), mám hotovo (už asi 3 hodiny po začiatku) a nudím sa :music:


    [​IMG] [​IMG]



    fugger64 a ja som videla8), neonové zvíře musím mať, aby som videla na medový, vajcový, kraví aj kozí strom xD


    Chcela som ešte 5 zámkov, aby som ich vymenila aspoň za ďalšieho neónového zajaca, dala som 12 mix šľachtení, iba tieto vyšli:sleepy:, žiadna sláva:music:, z dvanástich.



    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    Neónová akcia bola fajn, akurát už tu my, starí, nemáme o pár hodín čo robiť:sleepy: a nudím sa:sleepy:,hmm.




    Zámky, ako odmena za spotrebu SK je dobrý nápad ;).
     
  20. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Ahojte, mozno sa uz o tom pisalo, ale kupila som dekorky aj stonek v neonovom obchode a az potom som zistila, ze k sebe nejdu, aj ked podla popisu hry k sebe mali ist. Podla mna je to nefer a aj ked sa mi akcia pacila, toto ma znechutilo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.