Akce Neonové výběhy (8.1. - 14.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    jan.svatek: moc děkuji za kontrolu, mám okolo 1000 kusů od každého zvířátka, k tomu hnědé ovce ze řádku, takže docela dobrý.
     
  2. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Stonek je trapný.Půjdu pouze po neonech.No a šlechtit si budu jako VŽDY Pandy a Velbloudy,ale jen přes Babyboom.Jinak je to ztráta SK. Nějaké šlechtěnce mám a zbytek dodáme obyčejnýma krávama,ovcema,kachnama.Hodně zdaru všem.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nejen stonek, řekl bych že je trapná celá akce! O vyčůranosti RT se opravdu nedá pochybovat!o_O
    Haleluja
     
  4. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    :Dco pude, to bude :)
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Nebejt toho neonového šantánu, tak akci dělat taky nebudu.
    Je vidět že RT začala nový rok dietně a to je myslím dobře?
    Dieta na naše povánoční přeboulená bříška je třeba...
    :D

    [​IMG]
     
  6. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Akce mě neuchvátila :p proto jsem se rozhodla prodávat naspořené šlechtěnce . Trh AJ je úplně prázdný.
    CHvilku na to mi přišlo do zpráv rumunské obvinění , že si myslí , že chci zbohatnout xD

    Tak sem mu odepsala, že proto to prodávám , abych byla bohatá xDxDxD
     
  7. Albyk

    Albyk Perspektivní autor

    Obtážnost akce "střední" kolik SK by bylo potřeba na "těžká"???
    Dělám poslední dva roky akce komplet! Ale tuto opravdu ráda vynechám.. tedy až na neon. chlívky:)
    Je to ještě hra? Neboť poslední dobou to vypadá že se drží RT hesla"Zaplat a hrej, neplať a máš kulový"!!
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Tak prý akce střední .. jo? :D .. se tam taky nenápadně vetřela další akcička (nákup stonku) a mě se to líbí, protože 9 000 BZ/KR za den je pro mě další příjem navíc :p .. ale kde je BBZ? .. to je určitě nechtěný překlep, protože by tím "fazulka" ztratila rovnováhu a to přece nejde xD .. vždy je BZ/BBZ. Taky jsem na protihodnotu zvířátek udělala žalostné "kuk" a určitě bych musela něco šlechtit tak, jako tak o_O .. šikovně vymyšlené, ale jsme to určitě čekali, si o to říkali a tak jdeme do toho ;) :p
    Výhoda je, že můžeme šlechtit cokoli a ne jen určitá zvířátka a moje tisícové zásoby koziček přece jen budou užitečné ... se jich ráda zbavím :). BB to jakože posiluje, tak to chce ještě jednou projít a propočítat .. se mi SK kupovat moc nechce, možná trošku :D. Určitě na něho počkám a protože jsem necelý víkend v práci, si ten konec vychutnám asi až v neděli :p. Přeji hezkou hru a nechme se překvapit .. třeba na BB dodělám konečně tu skvělou "polívku" xD :p
     
  9. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No asi se zase budu opičit po kaolín11 :p ale nezbývá než souhlasit s ním, akce je trapárna a vyčůranost RT;) Jen nás nutí kupovat florenyo_O
     
  10. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    no, na oba řádky potřebuju (když oželím 2x dekorky a z 4 úkolu udělám jen 1 se stonkem) 260 zámků tj. 520 SK - 62 SK z úkolů = 458 SK
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    hubabuba1968: tedy nevím jak tebe, ale myslím, že RT nikoho k ničemu nenutí. Nebo tobě snad stojí za zády člen RT a nařizuje ti koupit si floreny. Domnívám se, že nestojí a též si myslím, že to do čeho investuješ svoje peníze je pouze a jen tvoje rozhodnutí.
     
  12. Albyk

    Albyk Perspektivní autor

    babča2011 , ale to nejde, musíš splnit komplet tři neonové ukoly, aby se ti otevřel ten na stonek...
     
  13. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    to jo, ale ty tři splním celý a získám dekorky. Ve 4 úkolu si vyberu pouze 1 část se stonkem
     
    kutílek1929, babako a 1robinsonka1 tohle ocenili.
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Asi si zas ležím na vedení,ale podle mě je nutno 180 Lásky na řádek se slepicí a 80 Lásky na stomek s krávou(dekorky jsou v odměnách),není nutno je kupovat v obchodě. I tak je to 520 SK - 62 z odměn = 458 SK
     
    Naposledy upraveno: 7/1/16
    babako a maribeja tohle ocenili.
  15. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    pajda361: budu Ti oponovat:p, nemáš pravdu ;)RT nás nutí kupovat floreny, né sice přímo, ale jde na to velmi mazaně až vyčůraně, moc dobře ví že je mezi hráči hodně hlavně těch skalních příznivců co hrají od roku 2010-2011 kteří chtějí mít vše kompletní a nic jim nesmí uniknout. To se týká samozřejmě i těch novějších hráčů kteří chtějí mít taky vše co vyjde nového doma na farmě. A právě na toto RT spoléhá.:D
     
  16. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    180+80=260 zámků tj 520 SK
     
    babako a 1robinsonka1 tohle ocenili.
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    hubabuba1968: věř tomu, že pravdu mám, protože to zda něco koupíš či nekoupíš je pouze tvé rozhodnutí. To co tu píšeš, je jen výmluva, aby jsi si nepřiznal svojí závislost na této hře.
     
  18. Eve.Ry

    Eve.Ry Pisálek fóra

    Po chlívkách jdu, po řádku ne - za tu investici materiálu nestojí. Musím jít dokoupit zvířata, než to začnexD
     
  19. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    -------------------------------------------------------
    Myslím si, že není nutné zbytečně přilévat olej do ohně. Hubabuba1968 řekl svůj názor, řekl ho veřejně a nahlas, zatímco jiní si to jen myslí a nejdou se svojí kůží na trh. A to je prostě demokracie, mít právo říci, co si o tom myslím. Koneckonců jsem ve svém příspěvku napsal něco podobného, jen jsem to trošku zaobalil. Chápu i Tvůj postoj - koho chleba jíš, toho píseň zpívej,že? A je potřebné ho srovnat... pokud možno hned v zárodku. Ten zájem RT tam je, to musí cítit každý a z mnohých příspěvků to zřetelně zaznívá... a každý se taky musí rozhodnout. To je demokracie.... to, co jsi použil Ty, to je demagogie v duchu:"Chceš něco mít, tak zaplať a když nechceš platit, tak nebudeš mít nic... anebo jen omezenou část. Víš, pajdo361, mám důvod si Tě vážit za Tvoji trpělivost a ochotu s níž jako Board Administrátor vysvětluješ lidem proč to či ono nefunguje a proč to či ono se musí dělat tak či onak, potud v pořádku.... ale demokratické je i nechat diskuzi plynout.... a bohužel v případě příspěvku hubabuba1968.... to vyznělo přinejmenším zvláštně. Promiň, ale co na srdci, to i na jazyku. A Ty jsi mi svým výrokem připomněl jednoho politika z Bechyně, ale toho nikdo nemá rád... snad kromě jeho odrazu v zrcadle, zatímco u Tebe to je to pořád jinak. A už se zase budu věnovat tématu.
     
  20. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak jelikož mám nejnižších šlechtěnců dostatek na neony tak si udelam jen ty a pokud bude dobrá ceny přebytky prodam a budu na tom lip jak s celým řádkem. šlechtit asi neco budu ale uvidim co.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.