Akce Neonové výběhy (8.1. - 14.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -triva-

    -triva- Zelenáč fóra

    Aha,no jo,omluva,já myslela,že se to otevře tím spodním zámkem,no,takže znovu šlechtit a sbírat zámky...snad se to pak podaří
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  2. honzapol

    honzapol Pisálek fóra

    Jsem taky nějaký zmatený - za splnění úkolů mám v inventáři neonové krávy, ovce a kachny. Stonek, který se mi otevřel ale potřebuje slepici, zajíce a kozu. Takže jsem ještě chvíli šlechtil, abych mohl tyto tři v obchodě koupit a do základního stonku dodat. V inventáři mám nyní i slepici, zajíce a kozu, ale když je chci dodat do stonku, také mě to stále hází zpátky do obchodu. Druhý stonek už kupovat nechci, ale zajímalo by mne u těch, co ho v obchodě koupili, co na něj mají dodat? A k čemu mi to množství dekorací vlastně je, pokud je nemohu dodat nikam?
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    -triva- nevadí, hlavně, že se to vysvětlilo, držím palce, času je ještě spousta ;)

    honzapol podívej se na obrázek v příspěvku 360 - a kup v neonovém obchodě i ten druhý řádek. A pak v pohodě posadíš dekorky do řádků...
     
  4. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    honzapol, ta věta, "k čemu mi to množství dekorací vlastně je" mě dostala.
    Minimálně to jsou dekorky které dávají BZ a BBZ a navíc jsou o rozměrech 1x2, což ocením na prázdnných obláčcích ve stonku.
    Jsou zadarmo (jen jako bonus při šlechtění).
     
    Naposledy upraveno: 10/1/16
  5. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    tak sláva, neonové chlívky mám na ploše, jeden řádek v nebi taky, ostatní mít nebudu, krmení nestačí, jsem nadmíru spokojená:):):):)
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nakonec mam komplet, postup byl jasnej :
    - tri vetve pro neonovy chlivky s malym slechteni (jen co bylo nutny na minimalni ztraty "zarezavanim" hodnot)
    - spodni stonek za 80 srdicek (to slechteni dalo) a tam se daly dekorky z hornich vetvi a byl prvni radek do nebe
    - vsechny 3 dekorky vlevo za srdicka ze slechteni psu a bobru (a trochu dalsich) a nakonec stonek z nakupu za 30 srdicek a byl druhy radek do nebe
    - a pak uz jsem jen koukal jak moc mam SK, a protoze sousedi jsou fakt nadsenci, tak jsem dal druhou serii dekorek do parku :)
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Psal jsem, že budu šlechtit, jak to bude padat. Mno, padlo pár punkových kuku, tak jsem šlechtil, zbavil jsem se jednoho celého úkolu, pak další jde do finiše a sem tam jsem dal i jiné zvířectvo. Velké přeskoky - jako vždy zamířily jinam a u mne zůstala genetika a sem tam o jednu, dvě linie výše. Ale dalo to dost zámků, takže mám oba stonky, s čímž jsem ani nepočítal a jednu kačenu navíc. Ještě jsem dal šlechtit nějaké kuku a vypadá to na slípku. Jako vzorek to stačí. Ale ty šachy v parku, bych tam tu kačenu mohl usadit! Ještě, že ta BBZ za to stojí. Chovatelům a šlechtitelům zdar, zdar, zdar!!!
    PS: jeden mne naštval dost - dám čtyři drákuly a říkám si - alespoň rocker z toho bude, bych měl dva. Jasně, vylezl sportovec. A tak je to se vším, zde v této zemi...
     
  8. Eve.Ry

    Eve.Ry Pisálek fóra

    Já jsem se šlechtěním spokojená. Ze základních opic kromě jiného i několik šimpanzů a dokonce gorila:D O huskym ze základních psů ani nemluvím8) Jen kdyby ta prasátka ještě líp padala...
     
  9. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Tááák a mám taky hotovo, musela jsem v družstvu udělat pár úkolů, aby bylo dost krmiva. Na trh jsem dala něco málo kačerů a motorovek za lidovku pro radost kupujícím ;).
    Mějte krásnou nedělní pohodu já jdu vařit, mojí drazí provokativně koukají do lednice xD.
     
  10. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    super akce ještě něco podobného na plody stromů a jsem nadšenej jak malej z lízátka
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Mal som veľa základných zvieratiek a tie mi stačili na neónové stajne.SK ušetrené aj som si pekne na tých zvieratkách zarobil.Snáď sa mi ich podarí vymeniť za nejaké iné stajne cez O-D ktoré nemám ;);).
     
  12. Thomas

    Thomas Pisálek fóra

    Parada, akcia komplet spravena...
     
  13. kuriatko898

    kuriatko898 Pisálek fóra

    Zdravím pajda361 tako ako uvádzaš v návode ale aj v príspevku 269 je neónový obchod pre králika kozu a sliepku a tiež magická stonka pre tieto dekorácie.
    Plnenie akcie je pre ovcu, kačku a kravu a tiež pre stonku pre tieto dekorácie...
    ...ale kúpila som stonku v neonóvom obchode, ktorá by mal byť pre sliepku, králika a kozu a otvorila sa mi stonka pre ovcu, kravu a kačku... niečo som nepochopila... čítala som si príspevky z fóra, opakovane návod, nie som nováčik...ale príde mi to trochu prehodené.. akoby naschvál..?
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj kuriatko898,

    můžeš prosím poskytnout screen stonku, který ti nejde aktivovat?
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  15. Skrolanda

    Skrolanda Zelenáč fóra

    Od akého levelu sa môže robiť táto akcia? Som 21 lvl a nemôžem ju robiť nezobrazuje sa mi nič čo sa jej tíka.
     
    evainfo, Trepifajksl a ell1956 tohle ocenili.
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Skrolanda,

    pokud jsi teď dosáhla 21. level, tak restartuj hru. Jinak do akce se dostaneš, přes akční lištu.
     
  17. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Pekné nedeľné popoludnie :)

    Blahoželám tým, ktorí už akciu úspešne ukončili. Podarilo sa to už aj mne. Šľachtila som len pandy a opice, inak som do úloh dopĺňala šľachtence, ktoré mi doslova hnili možno aj roky v lište :D

    Najväčší úspech počas BB je tu [​IMG]

    Prajem aj Vám úspechy a vysoké preskoky ako aj získanie toho, po čom Vaše srdce baží :)
     
  18. kuriatko898

    kuriatko898 Pisálek fóra

    pajda361 k príspevku 374 ďakujem už to frčí :D, ale opakovane som musela reštartovať farmu... je možné, že to blblo niekde vo " vedeni";)
    Prejem peknú hru a pokojný deň
     
  19. topkveta

    topkveta Rádoby autor

    Mas uplnou pravdu.Vsechno mam posbirane,ale zamku jen 36.Takze se s tim muzu jit vyfotit./top.kveta/
     
    ell1956 a tomokoco tohle ocenili.
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak SK mi došlo jiné kupovat nebudu, i tak mám na Baha v parku slepici, krávu kozu a kachnu. Panečku to se to bude rychle na Baha postupovat, dík za tuhle akci byla moc fajn. Hodně úspěchu všem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.