Akce Neonové výběhy (8.1. - 14.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. miszenka

    miszenka Zelenáč fóra

    jasný,jsem dnes nějak mimo,díkys, po cvaknutí na plus tam byla nula-mi nedošlo,že musím ještě pokračovat na uložit,a pak tam teprve je, že něco mám, zmátla mne ta nula ;) takže za chvilku hotovo, na srdíčka kašlu ;) ještě jednou děkuji a pěkný sobotní odpoledne přeji.
     
  2. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    no až dnes som si všimla že miesto dvojitej dekorácie som mala pekne v neónovom obchode nakúpiť neónové dekorácie na druhú stonku. Tak si hádžem popol na hlavu, že som neporozumela písanému slovu na začiatku akcie. No čo už, som blondína, tak nech mi je odpustené.:p
     
  3. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Kdybych místo šlechtění raději četla diskusi.......tak já blbka měla radost jak mi to jde a teď jsem zjistila, že jsem si koupila dekorky, co už mám a na dekorky na stonek nemám zámečky....:oops: komu není shůry dáno......>:(v neonovém obchodě nekoupí:p
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ...no nediv se, tady je již tradicí, že lidi nečtou - a jak se zdá, nepomáhají ani obrázkové návody :D
     
  5. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    tak došlechtějo nemám více sk - to by mi tak nevadilo, jako to, že jsem špatně pochopila, který stonek je který a jako první jsem si odklikla za 80 srdíček a pak jsem si všimla, že je pro ty dekorace z obchodu. :cry:No nic zbylo mi ještě 30 srdíček, tak jsem si aktivovala i ten pro dekorky, které se daly získat během dodávání šlechtěnců.;) Kvůli nepozornosti a špatnému, zbrklému přečtení infa k akci budu čučet na další šedý řádek v nebi. Doufám, že se mi podaří získat při OD.xD
     
  6. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Katushka23 veď akcia ešte neskončila, skús mlieť SK, splniť niektoré úlohy v družstve a možno sa ešte niečo podarí.Veď je ešte 119 hodín času.
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, no nevím kde jsi koupila? V neonovém obchodě se dá koupit jen slepice, koza a králík = jeden řádek na stonku
    Kachna, ovce kráva se dají získat plněním akce každá dekorace 2x = druhý řádek
    Snad i podle tvaru se dá poznat, o které zvíře se jedná :)
     
  8. luba9

    luba9 Perspektivní autor

    Akcia dokončená, obidva stonky aktivované, len som minula všetko SK.
     
  9. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pitrýsek47 prepáč,ale nemáš pravdu. V akcií sme každý získal po jednej dekorke :kačka, ovca a krava. Po splnení 4 úloh sme si mohli vybrať riadok v stonke a ešte raz po dekoráciách. V neon obchode sa dá kúpiť druhý riadok do stonky a dekorky sliepka, koza a králik.
    Týmto dochádza k mnohým omylom. Farmári nechtiac kúpia dekorky do páru a potom im nevydá na druhý riadok. Tu sa fakt treba sústrediť.
     
  10. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    tak jsem s odřenyma ušima dodělal i druhy stonek,mám to komplet,všem držím palce:)
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak plan nakonec vysel :
    - vsechny neonove chlivky ziskany a otestovany (no kazdy ma jinou dobu a neni to jako u ostatnich barevnych stejny nasobek zakladniho)
    - ze spojeneho ukolu jen stonek, kam patri ty dekorky
    - z obchodu jdu postupne jak si slechtim, protoze vlastne jen minimum slechteni byly ty tri akcni zvirata

    Ted jen cekam na posledni kolo slechteni a druhy stonek bude komplet, pro dekorky navic do Ostrova si dojdu az na konic akce, tedy spis na konci BB, abych to neprosvihnul...
     
  12. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    Ach jo,mám konečně našlechtěno a za zámky jsem chtěl mít splněny úkoly a vůbec mi nedošlo,že ty dekorky už máme a stačil mi stonek ( to je blbě vymyšlené),tak jsem utratil 100 zámků za kačenu a už mám jen dva,a SK mi na 178 zámků jaksi nestačí :sleepy:.
     
  13. Miluška1975

    Miluška1975 Pisálek fóra

    Nakoupila jsem v neonovém obchodě za zámečky neonovou slepici,zajíčka a kozu,ale když je chci dát do stonku,tak mě to stále vrací do neonového obchodu,dělám něco špatně,nebo jsem to nepochopila?Poradí mi někdo?
     
    AnMaDi, babako, STYBI a 1 další uživatel tohle ocenili.
  14. -pody-

    -pody- Rádoby autor

    Tak taky hotovo. Této akci jsem věnoval maximum a výsledkem je vše splněno a navíc mi zbylo pro případnou výměnu 14 neonových slepic, 16 neonových zajíců a 14 neonových koziček.
     
  15. doben

    doben Ikona fóra

    Miluška1975 Vrací Tě to, protože sis v neonovém obchodě nekoupila ten samotný stonek za 30 zámků.
     
  16. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Píšu z druhé farmy: To si tak trochu nerozumíme, já po splnění kachen, ovcí a krav = dostanu se k dodávání srdcí, neříkám koupení. Kupuji až v neonovém obchodě. Včera jsem dekorace kachna ovce kráva nemohl vložit do stonku, dokud jsem nedodal všechna srdce (zámky) a měl jsem dekorace 2x (už jsem to psal večer).
    Slepici, králíka, kozu si podle mých slov můžu koupit ve zmíněném obchodě + stonek.
     
  17. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak já mam vše hotové a neonovou slepici mam dvakrát.
     
  18. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Akce se mně líbila, a díky vydělaným KR a občasným lepším přeskokům, jsem si konečně postavila růžovou pštrosí výrobnu :inlove:.
    Přeji krásný večer a všem, co ještě šlechtí, hodně štěstí na přeskoky ;).
     
  19. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    tak a ja som skončila, hotovo nemám a viem, že ešte je dosť hodín času, ale ani čas, ani SK . takže mám radu z neonového obchodu. no a neonové stajne . Jo a neonovú kačku :) na nákup stonku , neonovú ovcu a kravu sa už nedostanem . Mno čo už ďaľší sivý stonok ....
    to čo som mala šľachtené pomaly predávam :) aspoň grajciariky budú .
    Takže gratula čo už majú a držím palce tým čo sa snažia získať stonok :)
     
  20. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahoj nakonec jsem do akce šla neonové jsou prostě super už dotahuji a budu mít nakonec i 2 stonek. A je jasné že pokud budu chtít do něčeho jít, tak je to jen a jen mé rozhodnutí takže aspoň snad dám do pohybu pár vyšlechtěných do družstva. Jsem moc ráda za banány, i MJS. :inlove: Janča
     
    Naposledy upraveno: 9/1/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.