Akce Neonové výběhy (8.1. - 14.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Taky mám hotovo, jeden stonek už pracuje, ale druhý ne a ne zprovoznit, výše jsem četla, jak na to , ale nic, stále mě to vrací na plochu a nebo do akce, tam je vše odkliklé a když kliknu na obchod je vše šedé, tak nevím....i jsem restartovala:oops::oops::oops::sleepy:


    no to jsem blázen
     
    Naposledy upraveno: 9/1/16
  2. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři hezký trochu mrazivý víkend tak akce hotova ,bez druhých dekorek,zbytečně bych plácala SK ,to co jsem chtěla to mám ,neonové stáje a oba stonky a to stačí,všem kdo ještě šlechtí přeji mnoho úspěchu v šlechtění ,mně se poslední dobou nedaří jen samá genetika.Jinak akce byla dobrá a rychlá,s farmou se nemuselo vůbec hýbat a nový způsob šlechtění mně osobně vyhovuje.
     
  3. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    ne, tak nejsem blázen, já mám dvakrát krávu,ovci a kachnu, prosím co mám dělat?
     
    babako a evainfo tohle ocenili.
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ell1956 nemusíš dělat nic, jedna sada je do stonku, druhá navíc z odměn z akce....ovšem jestli chceš i druhou trojici, to je slépku, králíka a kozu, tak ty si musíš koupit v neonovém obchodě za ty zámečky...
     
  5. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    ell1956 no, tu je jediná rada, jedni dekorky daj do stonky, druhé na ostrov pokladov, nech ti produkujú aspoň BBS.
     
  6. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    ell1956, to je zisk když splníš dodávání kachen, ovcí, krav a pokračuješ dodáním zámků lásky 1x stonek a 2x stejné dekorace, ten druhý stonek a dekorace do něj nakupuješ za zámky v Neonovém obchodě
     
    Trepifajksl, babako a evainfo tohle ocenili.
  7. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    To jsem udělala, mám všechny zámky splněný
     
    Naposledy upraveno: 9/1/16
    babako tohle ocenil(a).
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ell1956 a máš v bedně ty dekorky? kuk tam...

    EDIT: no tak jsi je nekoupila....vypadají takto [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/1/16
    babako a y.z.y tohle ocenili.
  9. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    nemám je


    a co mám ted udělat, když kliknu na obchod mám vše šedé........už to chápu, já bych musela ještě udělat 180 zámků.........tak nic na to nemám už krmení......děkuji za pomoc a omlouvám se za dlouhé vedení
     
    Naposledy upraveno: 9/1/16
  10. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    brrr ,aj tu počítať. neonové stajne kravy a ovce som získala bez nejakých veľkých počtov, ale čo sa týka kačiek, tak tam počítam a počítam ... buď naviac, alebo menej :cry: no nič, nejako to zrovnám. Mno asi ma chytá nejaká depka /tu je sivo .. / alebo som len unavená, ale nie a nie vyždímať nejaké nadšenie pre túto akciu :music: no ale zotrvačnosť je veľká sila xD
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    A máš pro nákup potřebných dekorek srdíčka. Který že to máš aktivovaný stonek a jak jsi nakoupila, ten co ti nejde aktivovat?
     
    babako, ell1956 a Shanigan tohle ocenili.
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ell1956 pokud jsi odevzdala 160 zámků do úkolu, potřebuješ ještě dalších 180....máš je?
     
  13. miszenka

    miszenka Zelenáč fóra

    začala jsem až teď s akcí a nejdou mi vkládat šlechtěnci,jaké tam mám dávat?děkuji
     
    babako a ell1956 tohle ocenili.
  14. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    na 289 jsem odepsala díííík:)
     
    Trepifajksl, babako a Shanigan tohle ocenili.
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    miszenka no do kachního úkolu kachny, do ovčího ovce a do kravího krávy....není to nic složitého
     
    Trepifajksl, babako a ell1956 tohle ocenili.
  16. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Tak stonek mi pořád nejde - všechno odevzdané už od včerejška a nejde to a nejde. Už se vám to někomu povedlo nebo to pořád nefunguje? Vrací mě to na stránku akce, abych dodala, ale už nemám co, vše je dodané, včetně zámků....
     
    Trepifajksl, babako a ell1956 tohle ocenili.
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Adamiste ty řádky jsou DVA - a mě tedy fungují naprosto bez problémů

    [​IMG]
     
  18. artex

    artex Perspektivní autor

    - to se docela povedlo, šlechtíci akce je pro spoustu lidí spíš hlavolam :) ... .
     
  19. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    no padlo mi tu dost superkrmiva i když jsem žádné nekupoval, ale plnil úkoly v družstvu takže tam jsem jich získal dost. Ale koupil jsem dvakrát neonovou slepici:-( nechtíc tak když nestihnu vše udělat tak budu mít aspoň na výměnu do stonku pro někoho za něco co nebudu mít zase já :)
     
  20. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já hotovo na všech farmičkách už včera,řádek mám jen jeden,ten z úkolu.Ten druhý-nešlechtila jsem tak moc a SK kupovat nebudu.Co jsem šlechtila a měla zámky navíc,tak jsem koupila na každou farmičku jednu dekorku.Tím pro mě akce skončila.Jsem spokojená.Na copak se budem těšit při příštích neonkách?Žeby koně,prasátka a třeba krůty?Uvidíme.;):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.