Akce Neonové výběhy (8.1. - 14.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    v posledných akciách RT dáva do pľacu odmeny dvojmo, toto je jedna z nich, len nie každý si uvedomí, že na tú druhú stonku idú iné neónky - sliepočka a spol., ktoré je treba za zámky kúpiť.... asi skúšajú našu pozornosť, lebo bez tých prvých 80 zámkov neotvorí človek ani tú prvú stonku... Trochu prekombinované
     
  2. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    hm, škoda, nestihla som si prečítať všetky diskusné príspevky ,čo sa napísali doteraz :D len som ich preletela , ale ako vidím niektorí sa tešia, niektorí robia akciu zo zotrvačnosti a niektorí zase sa jej vyhli. Ja som začala , ale neviem či to neskončí len tými neonkami :)Aj keď som si kúpila S košík /a to stále tvrdím, že nebudem nakupovať. :oops: ešte že nehrám iný hazard okrem farmy , to by som dopadla :p / stonok akosi nemusím, ale ak budem mať dosť zámok, asi si ho kúpim v neonovom obchode :) závisí to od toho ako sa mi bude dariť dnes a zajtra . Cez týždeň akosi nemám čas .:)
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Momentalne mam navic 169 zamku a po druhem radku nijak vyrazne netouzim, takze kdyby mel pri OaD nekdo zajem o dekorky neonovych slepic, zajicu a koz, klidne za neco zajimaveho smenim. Nakupovat jdou opakovane, tak se kdyztak do konce akce ozvete.
     
  4. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Hotovo,super akcia to bola:)
     
  5. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Gratulka všetkým, čo majú hotové. Tiež som už ukončil. Sk minuté a do konca akcie toho už nenameliem, teda na neónový obchod môžem zabudnúť. Za zámky som dokúpil duple dekoriek. Už vyrábajú BBZ - banánov je stále málo :)
    No a BB? Najviac preskokov som mal zo šľachtencov na základné zvieratá, ale sem-tam skočil aj o stupeň vyšší šľachtenec a asi 2x preskočilo o 2 stupne.
     
  6. Janina666

    Janina666 Pisálek fóra

    Potřebuji pomoc, mám stonek i ty neonové blbinky, ale nemohu je dát do stonku. Pořád mě to vyhazuje zpátky do akce. Co dělám špatně? Dík za pomoc.
     
  7. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Asi je dáváš do jiného stonku jsou 2 stonky jeden z obchodu a druhý z akce :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/1/16
  8. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Pozri čo to dávaš do správneho stonku. Sú dva a dekorky do nich idú rôzne.
    Tiež som skúšal dať dekorku kačky na sliepku a vyhodilo ma to. Druhý riadok som mal nižšie.
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Janina666,

    záleží na tom jaký máš stonek a dekorky. V akci se dají získat dva stonky.
    Více viz, obrázek
    [​IMG]
     
  10. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Nějak mě hlava nebere co mám udělat proto,abych měla zámky lásky,asi jsem už stará na lásku :)))) ?
     
  11. Janina666

    Janina666 Pisálek fóra

    Díky, já jsem tu druhou řadu měla o něco níže a nevšimla jsem si ji. Dík všem za radu.
     
  12. kamely11

    kamely11 Perspektivní autor

    Tak první stonek mám, a večer bude i druhý :). A nešlechtím kvuli stonku, ale BB prostě miluju a šlechtím vždy. Ted teda velbloudy, opice a pandy. nový způsob šlechtění je fajn, že se nemusí bourat farma, ale ještě by chtělo vymakat to sklízení. když to není s kombajnem, tak je je oprvdu po jednom domku a to není nic moc....
     
  13. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Úkol jsem dal ze zásob mutantů ve stodole, dost jednoduchý. Teď už jen v rámci BB sbírám zámky a měním je za tu svítící kozu. Jedu jen kukačky, stále se dobře prodávají a sem tam i něco vypadne. Jako třeba tahle haluz :music:

    [​IMG]
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj jana.zape,

    šlechtit, 1 šlechtění = 1 zámek
     
  15. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    Ahoj tak já mám konec jak s úkolem tak s nákupem, včera semi podařilo koupit všechny šlechtěnce i oba stonky, přeskakovalo to celkem slušně na to že vždy jedu po genetice. vzhledem k tomu že jsem vysátá s krmiva akci končím a děkuji sousedům :)
     
  16. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Oba řádky a dekorace se mi povedly díky kukačkám - projela jsem na nich 490 zámků = 980SK, no fuj, až teď mi to došlo, kolik to bylo...Díky kukaččím úkolům v družstvu, kde mi vyskákalo spousta SK (počítám tak něco přes 300) a tomu, že jsem dlouho SK mlela a šetřila, se mi povedlo udělat vše a ještě koupit všech 6 dekorek navíc - jsou na ostrově pokladů a vydělávají - na Baha jsem level 273 a do dalšího levlu mám dodat asi 2 400 000 BBZ, to se pak takovéhle Las Vegas dekorace hodí. Ale kukačky nechci nějaký čas ani vidět:).
     
  17. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    tak já mám hotovo,druhej řádek nedělám,nemám SK a kupovat ho nebudu;)
     
  18. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    já mám hotovo od včera, a velice pěkný výdělek 3 000 000 krejcarů:)
     
  19. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    1. Neonové výběhy-hlásím ,,akce hotova,,;) tahle supr akcička by se mohla opakovat :)perfektní bylo do startu to suprkrmivo,hned ze začátku opravdu bodlo.přeji hezký den a splnění ukolu všem :)
     
    Naposledy upraveno: 9/1/16
  20. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Můj plán už je kompletně splněn ;). Vše hotovo a všechny dekorace v parku :). Tímto už se šlechtěním končím. Na počet SK blížící se 1000 ks to bylo docela slabé :p. Nějaké SK jsem nechal na příště, tak doufám, že to bude lepší. Neonové dekorace vypadají hezky a to stejné můžu říct i o stonku a chlívcích, takže z tohoto pohledu spokojenost :).

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.