Akce Neonové výběhy (8.1. - 14.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, nechcete někdo dekorace, dám zdarma xD do parku je nedám ani náhodou. Řádek ve stonku svítil zeleně, ale dekorace do něj dát nešly (házelo mě to pořád do hry) a nebyl to ten k zakoupení. Tak jsem zámky dohazoval dál až nakonec a mám dekorace 2x.
    Fakt pakárna stejně jako s ručním odklikáváním, přidáváním parfémů, sekáním tulidomku zvířata lezla jak z chlupaté deky nebo hra spadla :p
    Jediné plus, že neonchlívky dávají 4ks zvěře, ale koukat se na ně nedá.
     
  2. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    ahoj farmáři tak jsem udělala chlívečky a zítra dodělám stonek,a to myslím bude stačit ,dvoje dekorky nepotřebuji,všem přeji úspěšné šlechtění
     
  3. -ewelynn48-

    -ewelynn48- Zelenáč fóra

    je možné dodávat i jiná zvířata, kromě kachen,krav a ovcí?
     
    STYBI a babako tohle ocenili.
  4. mamba54

    mamba54 Stará škola

    ne, jen ještě šlechtěnci kachny, krávy a ovce
     
  5. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Nemám moc ráda ty neonové věci a tak mám jen stáje kvůli 4 ks odchovaných zvířat. Dekorace na stonek nechci, nelíbí se mi. Ale mám dotaz. Ty 2 neobsazené větve na stonku po skončení hry zmizí, nebo je tam budu mít už napořád?
     
    STYBI a Dandarka tohle ocenili.
  6. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Doufejme, že zmizí, vůbec by se mi tam nelíbily :eek:.
    Také jsem splnila akci jen kvůli neonovým chlívkům. Ne, že by se mi tolik líbily, ale ty 4 ks zvířátek stojí za to. Na přeskoky nemám štěstí, ale zase mám štěstí v lásce. Tak přeji všem hezkou hru a jdu si vlézt ke svému miláčkovi do náruče...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/1/16
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj .mamaz. a Dandarka,
    pokud jste si všimly i u jiných akcí, je poslední dobou ve stonku zašedlý řádek, který se v akci dá získat. Po ukončení, v případě nezískání zase zmizí.
     
    blondmary, maribeja a STYBI tohle ocenili.
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    [​IMG]

    Zbytek musí počkat na O/D. A jestli posílat nepůjdou tak jsem SK vyplácal zbytečně.
     
  9. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    hotovo ;)
     
    karolinka120484, maribeja a STYBI tohle ocenili.
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásné ráno Sousedi. Tak akci jsem udělal asi za hodinku a něco. Nebyla pro mě vůbec těžká. Mám rád dietní akce, jenže po pořádné žranici! A ta bohužel od RT stále chybí... Tak snad některá příští bude hodna aby jsme jí mohli zavázat střevíček?! Přeji vám všem krásné vstávání...
     
    Naposledy upraveno: 9/1/16
  11. burds

    burds Titán fóra

    Mě to dělá stejně jako Pitrýskovi.Neonové dekorace nešly dát do stonku tak mám dekorace také 2x.Nějaký nový trik asi i když nevím.Jinak BB absolutně na nic.Přes to že jsem si koupila SK přeskok anj 1.To se mi skutečně ještě nestalo.Poučení pro příště nekupuji SK.
     
  12. cicimana

    cicimana Rádoby autor

    Tak jsem to nějak nepochopila s tím druhým řádkem do nebe a zbytečně jsem jela podruhé stejné dekorace. :(
     
  13. pěstovatel79

    pěstovatel79 Zelenáč fóra

    Hmm tak jsem to také dodělal 160 zámečků a druhý stonek se mi neodemkl :-(, buď jsem to špatně pochopil , nebo nás tvůrci balamutí. Tohle se mi nelíbí bláznit se super krmivy a nakonec být naštvaný sám na sebe jaký jsem hlupák, že dělám každou akci .... Doufám že tvůrci udělají alespoň nějakou kompenzaci za nefunčnost akce :-( .
     
  14. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    stále ještě uvažuji zda jít do dekorek a stonku - né že bych na to neměla, ale nějak mě to neláká a když to tady tak čtu tak to raději projedu trhem abych si nahrabala Krejcárky a případně nakoupila nějaké jiné šlechtěnce a postoupila v chovatelských úkolech - mimochodem právě se mi podařilo dokončit dokončit chovatelský úkol "POLÉVKA S PŘÁTELI" - chyběla mi nejvyšší kráva a tu jsem právě s úspěchem získala - tak ať se vám také daří !!!
     
  15. albeli

    albeli Pisálek fóra

    Ahoj, tak šlechtění na neonové chlívky vzdávám - vůbec se mi nelíbí, protože farma je farma a ne Las Vegas a nebo cirkus.
    Nikomu nevnucuji svůj názor - ale myslím, že je to hrůza . Raději šlechtím kukačky při BB. :wuerg:
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný neonový dník :) ... jsem se do toho pustila až dnes ráno ( i něco našlechtila) .. to dříve nešlo :sleepy:. Tak jsem to stihla před odchodem do práce :D .. supr a potom jen skočím do obchodu pro ty stonky a zářivky :p .. hlavně nezapomenout vzít kabelu plnou zámečků xD. Akce hezká a jdu ještě vyplácat zbytek SK, aby se náhodou nezkalilo :D a snad zbude ještě na nějaký malinký neonek ... mám je za co vyměnit na ploše a se všemi mazlíky dávají docela dost BZ/BBZ :p ... pěkný víkend :).
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak jsem vybral neonové stáje a končím jediné pozitivum je spotřeba SK nedal jsem ani kousekxD
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Toto je akce přímo pro mne :D - dobytek nechovám, neonové chlívky jsou mimořádně hnusné (byť ekonomické) a šlechtění je na mé farmě tradičně s nevalným výsledkem. Ale protože je to akce, mám již od včerejška hotovo a ty neonové ohavnosti budou v bedně...jediné, co jsem vzala na milost, jsou ty dva řádky
     
  19. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce kompletně hotová ;)
     
  20. Risa93

    Risa93 Pisálek fóra

    Já mám taky hotovo a taky se přidávám k těm, kteří to nepochopili, dodali všechny zámky do řádečku a pak se divili, že jim nejdou odemknout oba dva řádky... Tj. mám jeden řádek a 3xdekoraci duplicitní... No, pitomci jsme, co už... Za stejné zámky jsme mohli koupit slepičku a tak a mohli mít řádky dva. Další SK už nemám, tak už na to kašlu...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.