Neonová rocková opera (15.6. - 20.6.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Super akce , tyto mám ráda . Hotovo ! Pěkný večer.:D
     
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Čekám na víkend jestli bude Babyboom, včerejší jsem prošvihla, ale jinak akci udělám.
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem si přečetl o akci dnes - naložím ty potvory do cho a pak až zítra nebo v neděli. Nejdříve půjdu po neonce a zbytek , jak bude ovcí.
    Všem zdar!
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Díky Petovi jsem měla správně naplněný tulidomek a pro první várku ho využila. Protože už je ohlášené víkendové šlechtění za 1 SK, počkám si, abych ušetřila.:) Neonku si nenechám ujít.
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    Byla jsem dlouho na veterině,moje Meginka měla něco jako záchvat,tak jsem musela hned řešit a nebyla objednána,takže jsem si počkala.
    A jsem začala až ve 20.20hod neměla jsem naplněn domek ovcemi,takže jsem musela začít znovu a doplazila jsem se sem a zítra budu pokračovat za levnější.
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Bohužel mi chybí ovce, proč se nedají koupit? Škoda:cry:xD
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký víkend všem :) pustila jsem se do toho až dnes ve volnu a hotovo ;) dasa1143 já to měla naknop, ale jenom proto, že nečtu pořádně zadání :eek: a v první části akce, kde jsem mohla dodávat i jiné věci jsem zbytečně míjela ovečky a potom v druhé části jsem se divila xD ale už jsem vytáhla na plac všechny chlívečky, vykrmuji je SK a ten neonový taky pomůže do zásob :p času je dost ..

    [​IMG]

     
  8. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Nemrtvé ovce již vesele křepčí na parketu xD
    [​IMG]
    Šlechtila jsem až dnes za 1SK :p
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, na vedlejší udělám jen kousek, tam mám málo ovcí, snad bude nějaký upg chaty ;)
     
  10. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Hotovo bylo už ve čtvrtek, ovcí mám dostatek, protože na jedné bubu ploše mám jen chlívky a výrobny a na druhé pěstuji plodiny. Všechny úkoly mám dávno splněny tak vše jde do stodoly.
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Se sfouknutím akce jsem čekala na BB + slevu na šlechtění. Mezitím jsem zuřivě množila nemrtvé ovce. Bylo jich pomálu. Varování kuličky nedbala, tak jsem tak trochu nebyla připravená. Jo a asi kdyby nebylo upgradů na chajdu, tak akci vynechám - těch tyčinek bylo potřeba opravdu hodně.
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    tak mám taky hotovo.:)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zombípárty jede na plné obrátky :)
    [​IMG]
    Tohle zbylo, možná ještě něco pošlechtím, aby napadaly mince...
    [​IMG]
    EDIT: tak jsem poklikala FAQ a zjistila jsem, že je i růžová stáj zombíovcí. Ale jen pro hráče, kteří koupili koše. To je nečestné a nesportovní, jak by pravil Mirek Dušín. Když už ty mrtvolky šlechtíme, tak by se měla dát postavit stáj v dílně, jako u všech šlechtěných druhů.
    To se mi tuze nelíbí :cry:
     
    Naposledy upraveno: 17/6/23
  14. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem si říkala při čtení faq super v pravé části je 20x superkrmivo bude na 20 šlechtění a ejhle ve hře je 20x supernojivo :(
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. .Eldorado.

    .Eldorado. Rádoby autor

    Ahojte, dajú sa tie ovce aj kúpiť či len chovať?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Eldorado - jen chovat :sleepy:

    Tak jsem akci celou zvládla i na vedlejší farmě, dala jsem bonusy na +2 a šlo to samo, ještě jsem dala šlechtit jednu várku a už jsem nemusela
     
  17. .Eldorado.

    .Eldorado. Rádoby autor

    Dík, nepotešila si ma ...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. 007lala

    007lala Pilný autor

    no, chov zombiovcí jsem v minulosti krutě podcenila, takže jich bylo ve stodole pomálu, jen šest chlívků v liště a na udělání dalších jsem musela dopěstovávat rostliny. Teď se mi vrátilo, jak ten Měsíční svět zanedbávám a kolikrát si ani nevšimnu, že je otevřený. Takže zapojeni všichni pěstitelé, do diamantu bonus na měsíční stáje, ale stejně se blížím ke konci drobnými přískoky. Ale slibuju, že Měsíčňana už nebudu zanedbávat.
     
  19. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG] Musím se pochlubit, co vypadlo ze dvou Pikolek z akce ;) Ten Kámoš mě tentokrát ani nenaštval xD
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Moni, gratuluji, hned Ti to určitě zvedlo náladu.
    Já zatím odolávám a pikolky šetřím - už jich je 48, tak uvidím čím překvapí až je dám na plochu.
    Úkol byl splněn velice rychle. A potěšilo, že nemrtvých ovcí zůstalo ve stodole ještě přes 2k.
     
    kutilka70, kaolín11 a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.