Neonová revoluce (2.2. - 8.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    -pechfógl-to ano babička mi to slíbila když budu hodna :D
     
    milostivas, evainfo a karbar tohle ocenili.
  2. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Za pár minút vypukne BB a ide sa do toho.. :D
     
    milostivas a blondmary tohle ocenili.
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    adrianka: Já ti taky můžu slíbit, jestli se mi podaří.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám všechny neonky, tedy 3x2, ale bylo to fakt drahé, vyšlo to na 135 tulidomků a spotřebovala jsem vše, co jsem vytulila + něco navíc. Kdo má málo zvířat, nebo nemůže šlechtit netopýry, tak pro toho je to hoooodně drahé i když jen v krejcarech. Tato akce byla daleko výživnější než předchozí neonky. Snad se to nebude dále stupňovat. Do 6. úkolu nejdu, šlechtit se mi nechce, bo to opět nepadá.
     
  5. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    No upřímně, mně to také přijde přinejmenším nedomyšlené. Ne každý má řádek ve stonku a navíc dostatečně dlouho na to, aby měl nasbíráno dost albínů a tak nějak jsem předpokládala (a možná i mnozí jiní), že "neaktivované šlechtění" půjde vyřešit při akci stejně tak jako u ostatních. Když byly zvířata ze speciálních chlívků, tak se "změnily" chlívky v dostatečném předstihu na normální a šly koupit v obchodě, aby si každý mohl udělat zásoby. Když byla akce s velbloudy, šly nakoupit zlaté banány pro ty, co něměli aktivováno šlechtění (a teď neberu v potaz otázku férovosti nabídky, kterou nemohli využít ti, co šlechtění aktivováno měli)....zkrátka vždy to bylo uděláno tak, aby šlechtit šlo. Stačilo upozornit při minulé děsivce, že se budou příště šlechtit netopýři a bylo by.
     
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    Co jsem chtěl, to mám. Akce pro mě zkončila.
    -.-
     
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak po jednom neonovým chlívku mám.Víc šlechtit nebudu.Sice mám SK z vlastních zdrojů,ale hodlám ho šetřit na pak.Teď už by můj důchod neunes ty nákupy.Musím kupovat kombajn.To je pro mě důležité.Bez ostatního se celkem obejdu.

    Tak odvolávám co jsem odvolala......Psí neonky mám dvě.Byl tam krásný přeskok.....proč ho nevyužít
     
    Naposledy upraveno: 3/2/17
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Akci teprve začínám a tím, že vypadávání není vázano na určité zvíře, tak jsem dala "zkušebně" 7 baráčků oblíbených koček, náklonost je vzájemná:)
    [​IMG]
    druhá sklizeň z 8, trochu slabší;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/2/17
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Kompletně hotovo přesně na zámek ;). Neonové stáje jsou povedené a určitě je někdy použiji na plochu. Tajemno tentokrát není, tak aspoň není na co myslet :D. Jsem zvědavý co vymyslí na příští podobnou akci a kolik to bude chtít SK ;).

    [​IMG]
     
  10. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Myslím, že pre mnohých sa pri týchto typoch akcií stanú skôr problémom počty základných zvierat, nie každý je v zvieracom sklade "milionár" a v grajciarovom konte to tiež robí dobrý prievan. Postupujeme stále ďalej, časy na dochovanie základných zvierat rastú - nie ako pri zajkoch a sliepkach, kde to pekne odsýpalo ... Po jednom neóne už mám doma, ešte 7 srdiečkových zámkov a uvidí sa, či netopierici vystačia aspoň na svoj prvý neónik. Skúsila som nakombinovať aj psíkov a žabky - 3 obyč. a štvrté vyšší šľachtenec, no šťastena sa zrejme usadila niekde inde - žiaden zázrak sa nekonal.
     
  11. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Neonpsi, žáby i pejři už sedí na farmě, ale trochu jsem se zapotil díky nízkému počtu SK. Vyškrabával jsem to z posledních sil :cry:, pomohl i prodej přebytečných šlechtěnců a nákup chybějících žab. 8)
     
  12. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Huráááá hotovo. Mám obě - tři neonky.
    Jen díky tomu že jsem chovala psy a žáby které jsem dala do tulidomku - stačily na splnění úkolů a zbylo i na prodej abych mohla dokoupit potřebné netopýry.
    Chybí mi jen jeden základní (netopýr jeden) abych na něj mohla dát neon. tak šup a jdu se podívat jestli někdo levně nenabízí.
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já ty pejry nedám,přece jim tam nestrčím sportovce:mad:xD Dochází SK, prostě jsem nevydržela a koupila, chci mít po jednom chlívečku, prosím,prosím,smutně koukám:eek:
     
  14. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Zdravím, tak jsem zdárně dokodrcala dokonce. Psi a žáby šli, ale pejři byli jako zakletí. Pořád jsem šlechtila, pořád dokupovala a měla jsem dojem, že čím víc šlechtím, tím větší prdlačky mám. Mám totiž jen 3 základní pejry, takže 8 červených je mi na houby a měla jsem jen 110 základních a pár Albínů ze stonku. Co jsem vydělala na hafících, prošustrovala jsem za ty upíry. Už jsem soptila, ale nakonec se vykulili Drákulové, takže jsem nakonec zvítězila nad hmotou, nebo nad čím a mám vytoužené ZB, kvůli kterým jsem celé martýrium podstoupila.
    Přeji všem úspěšné šlechtění a pevné nervy při nezdarech. Ono se to nakonec povede.
    Krásný večer, LF
     
  15. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Ahojte :) hlásím hotovo. Je zajímavé, že je akce vyhlášená jako těžká, a šlo to parádně. Když je středně těžká a záleží na padátkách, stíhám tak den před koncem. Tak ať se daří :)
     
    milostivas a evainfo tohle ocenili.
  16. gabča1977

    gabča1977 Rádoby autor

    Ahojky, tak já mám psíky a žabky hotové, šla jsem i do posledního úkolu, ale mám problém s pejrama.. udělala jsem první úkol, ted šlechtím pejříky a nechce mě to pustit dál.. mám dodat zámečky, ale nepustí mě to dál nevím, stalo se to někaomu také?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    2x žáby, po jednom netopýři a psi, to mi stačí. Stovka základních žab, psů a 50 netopýrů už putovalo na trh, zítra, podle vývoje cen, půjdou další. Šlechtěnce nechávám na stavební plány, nepotřebuji měnit SK na krejcary.
    Byla to rychlovka, O+D mě tentokrát nebere, další týden nicnedělání přede mnou :D
     
  18. abc23

    abc23 Komisař fóra

    ahoj Eliter, na tom není podle mě nic zajímavého :D Pro tebe v lvl 94 a při dostatečných zásobách zřejmě, když končíš už dnes byla asi lehčí.. ale jako na tu protihodnotu od každého druhu 675000 není fakt málo.

    A já jsem nakonec bojovala se žábama, těch jsem měla nejmíň asi kolem 500vky a hned na první položku to chtělo snad 230žab.. Nakonec jsem se vpohodě poprala s netopýrama (základní přes 1000 a albínů přes 600) ačkoli ještě nešlechtím.. ale žabky žabky.. nemám vajca, proto je moc ani nechovám o_O a poslední akce na žabky byla dost náročná,škoda že jsou zase zařazený, když už byla akce na růžovky.

    Došlechtím na posledních pár zámků do posledního úkolu a pro mně bude taky finíto..
     
  19. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj gabča1977, máš v inventári potrebný počet zámkov?
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  20. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Hlásím hotovo,akce na pohodu,i když jsem neměla SK,ale projela jsem úkoly v družstvu a hned bylo na celou akci.Zvířátka si udržuju na +-1000,takže ještě vždycky nějaké penízky vydělám.Přeju hezké přeskoky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.