Neonová revoluce (2.2. - 8.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ano, majolenko, můžu, ty ne? Pokud máš ovšem otevřený chov, což jde jenom o děsivce. Jinak musíš vyjít se základními a případě albíny ze stonku.
     
  2. doben

    doben Ikona fóra

    Já jsem tentokrát nečekal na BB a těch 45 zámků jsem našlechtil hned. 3 neonky už sedí na ploše a já se můžu tentokrát místo BB věnovat OaD.
     
  3. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Také čekám na BB,ale na přeskoky moc nedoufám.Už jsem jednou psala,že mě přeskoky zdárně přeskakují. :p
    Nejen že se zdražuje,ale kohoutky jsou přiškrcené směrem k nakupování komodit abychom splnili celé úkoly nebo jen tu potřebnou část.
    Pravda,máme dvě možnosti koupit,nekoupit,...hrát,nehrát
    Být?, či nebýt".... jak praví klasik ;)uff to je dilema
     
  4. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Bezva ještě by to chtělo akci na SK a bylo by to super.A růžovek do arboreta není nikdy dost
     
    evainfo, danielka0000 a milostivas tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, tak hodně úspěchů s chlívky (a tyhle jsou neonové, nikoliv růžové) v přidávání do arboreta... A akce na SK začíná zítra.
    Ale jo, cosi si vzpomínám, nemáš čas číst... Nebo to byl syn z tohohle účtu? Nebo z jiného účtu někdo psal že tohle je otce či syna farma? Asi jsem se v tom ztratila. Nicméně první dvě věty platí pro kteréhokoliv z uživatelů... 8)
     
  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Tak hotovo až na to poslední plusko,to asi půjde mimo mě.Zůstala mě prázdná stodůlka pro žabky a psi-taky supráč není a je mi to šumák:music:náhodou mě se neonky líbí,sice mám všechny v liště ale,ale líbí se mi;)
     
  7. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Pokud bude BB, tak zkusím, jinak ne. Nemám tolik SH a ty neonové chlívky se mi nelíbí, jako pěst na oko na ploše. Leda je strčit do zvěřince, aby nehyzdily zahradu, to by snad šlo :D
     
    milostivas, kytka50 a matlafous123 tohle ocenili.
  8. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ahoj, prosím, jak mám šlechtit netopýry, když je jejich ikona šedá a odkazuje na šlechtění při děsivé noci? Proč se žlutou, oranžovou, červenou netopýří jeskyní se nedostane základní netopýří jeskyně. Mám 5 základních jeskyní a jen červených mám víc jak 10? Je to absolutně k ničemu, když hřbitov není přístupný. Promiňte, pokud se na to někdo ptal, ale nemám čas se probírat tématy a hrabat se v odpovědích. Tak asi nemám šanci získat neonové netopýry, to beru jako podraz.Děkuji za odpověď
     
    Naposledy upraveno: 2/2/17
  9. silviec

    silviec Mistr fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    par neon se mi nelibi, akci nejedu, me rizhoduti ¨

    rozhodnoti
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/2/17
    -Kuteno- a babako tohle ocenili.
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Lidus61 Pokud jsi neodemkla slechteni pri desivce, muzes netopyry nakoupit na trhu (+ albini padaji ze stonku), takze o jakem podrazu mluvis?
     
  11. šamanka.

    šamanka. Pisálek fóra

    Ahoj, všichni, já sice šlechtění netopýrů mám, ale taky bych se přimlouvala, aby posunuli děsivku na dobu neonové akce a ne až 11.2., aby dostali šanci si to aktivovat i kratší dobu hrající hráči. Při cenách na trhu to asi nákupem nezvládnou.
     
    evainfo, ojfp. a danielka0000 tohle ocenili.
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Všechny 4 části neonové akce hotovy ;)
     
  13. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Tak ja som ešte stále vo fáze čakacej. Úderom 18. hod. sa plnou parou pustím do získavania Neón chlievikov. :D
     
  14. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Zdravím ve spolek :)

    také stále koukám na bordeldomek co již více jak 24 hodin křičí:

    "Dudlíky vyrobeny!
    Kde je sakriš ten veterinář!
    My už chceme ven!
    Pěkně zapsat na matriku, váhu, výšku, barvu očí, počet prstů, velikost nohy.
    Tak šup šup, kde je sakriš ten veterinář!"

    Kde by byl, čeká na víkendové příplatky :D :D

    Jak už jsem psala, jsem milovnice neonů a už se těším na další přírůstky.
    Když si vzpomenu na své začátky, tak získání jakékoliv růžovky byl "Svatý grál",
    také jsem ji získala až po třech letech hraní :)
    Teď jdou získat ještě výnosnější chlévy již za 30SK!
    A pokud se vám nelíbí, ráda přijmu, při dnešním OaD, na mojí farmě ;)
    [​IMG]
    Hezký den a víkend ;)
     
    Naposledy upraveno: 3/2/17
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    anickamalirka I kdyz jsou hnusne... nedam! :D Zastrcim do zverince, tam se jich vsech 6 vejde, prihodim ihahaky, chrochtaky, jen si bude mlaskat domecek! :p Coz mi pripomina, ze je nejvyssi cas nahazet do tulince druhou varku, do 18 hod. vydelat na trhu, po 18 hod. sklidit, at se to pak nemota do OaD (btw prosim vsechny, kterym jsem co naslibovala poslat, aby se ozvali - ten Nemec radi i v Cechach ;)).
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ptačí chřipku myslíš? No tak to jsem taky v ohrožení.xD
    Mně se podařilo na poslední chvíli vymést z úkolů 75 kousků SK, takže si tak asi hodinku do 19.00 zařádím s přeskoky.xD
     
  17. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já odemčené šlechtění nemám, a mám pouhé 2 netopýří chlívky, protože při řídkých příležitostech pohnout něčím v děsivce dostal přednost řádek na zkrácení růstu straširostlin, nějaké akce a pak stavba aspoň po jednom chlívku vran a pejrů. Určitě by nebylo marné mít děsivku třeba nyní, ale za sebe v tom nevidím přínos - pokud by byla obvyklé délky, tj. 24 hodin, tak bych nestihla napěstovat vše potřebné k aktivaci chovu netopýrů a ve stodole zrovna těchto kytek mám nula nula nic.

    Vyřeším to tak, že vydám úplně všechny základní netopýrky, k tomu všechny albíny, kteří mi naskákali (větev mám krátce, protože i tam měly přednost jiné položky za hvězdičky a než jsem se k této zbytné položce dostala, bylo už neonové šílenství v kouli předpovězeno a trh holý) a pár přikoupených šlechtěnců a bude to stačit na jeden chlívek. Souhlasím, že možnost splnit mám - trh i přes nekřesťanské ceny mám dostupný a to i šlechtěnce. Obtížnou splnitelnost pro začátečníky z toho dělá vlastní nastavení - resp. vysoký požadavek protihodnoty ve zvířatech. Už tu někdo vzpomněl, že v minulých neon akcích nebyly požadavky tak enormní. Já plním neonovou akci první, chlívky se mi esteticky taky moc nelíbí, ale funkčně je beru jako top a stála bych o ně, ale díky vysokým požadavkům v protihodnotě dost možná nesplním (myšleno zisk obou chlívků, jeden splním určitě) ani psy a žáby (nenasytně žeroucí krmení ze dvou vajec), u kterých chov mám. Všechno záleží na tom, jestli skočí alespoň něco v té protihodnotě použitelného z tulibaráku. Jestli to bude obvyklá série genetiky, tak bude vlastně jedno, jestli chov běží, nebo je šedivý...
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -pechfógl- o_O Za tu muze taky Nemec? o_OxD
    Smarja ja se na bud na trhu moc rozsoupla (ve stodole na me ted zira sice 1160 psu, 937 pejru, ale jen 59 zakladnich zab) nebo zbytek pozraly zebriky a slechtenci, ci co... :music::wuerg:

    EDIT: Kdyby nekdo na trhu AN potreboval fofrem hotovost na akcni havet - zkoupim svitky do 25 tis. + svatebni kytice v kvetinaci a masku z aloe & moringy do 35 tis.
    milostivas Pekne! Nj, jenze na celou plodinovou burzu se holt prepnout neda.
     
    Naposledy upraveno: 3/2/17
    babako, bukotesko a milostivas tohle ocenili.
  19. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    matlafous123

    no vida a u nás na trhu AA maska za 23 tis,dva svitky za 22 a dál 25 tisíc... :)


    Akci ještě neplním,trtkárny praskají ve švech jak ty potvory už toho mají dost a chtějí se dostat ven..Ale do 18 hodin mají ještě čas si rozmyslet co mi chtějí ukázat že vytvořily...A pak už budu jen doufat,že mám všeho dost na doplnění akce...Akorát ty kuňkalky mi to trochu komplikují,ale to dám... :)
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky jsi AA mě zase zarazil pes za 11000 koliksy, masku ani svitky nechci:p;)
     
    milostivas a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.