Neonová revoluce (2.2. - 8.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Prošlechtila jsem svých 80 SK, žádný přeskok se nekonal, dvakrát přes jedno, nestačí ani na první úkol. Vrtulkový králík taky nepřihopsal:cry:;)
     
  2. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Bude Baby boom??
     
  3. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    ano bude, od 3.2. 18:00 hod. do 5.2. 22:00 hod. proběhnou dvě souběžné akce:
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    immortal67: Představ si, že jo, zítra od 18.00 do neděle.
    dasa1143. Pokus se dát dohromady prví kolo psů, tam máš 20 SK, u žab snad dokonce 30. Něco můžeš vyškrabat i z úkolů Já letím a Sněžný den. Aspoň já to tak mám. Dojedu první neonky a pak si zašlechtím, co bude libo.
     
  5. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    prosím dával někdo přehled výhodnosti dodáváných zvířat do akce dle protihodnoty - nevím jestli jsem nepřehlédla
     
    milostivas a karbar tohle ocenili.
  6. slootr

    slootr Baron fóra

    Mahira72: Na první straně v popisu akce
     
    milostivas a bukotesko tohle ocenili.
  7. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, také jsem si došla pro jedny neonky od každého zvířátka a dál již nic, do netopýrů jsem dávala albíny ze stonku, do žab základní a zbylo jenom 30 kousků, do psů také jenom základní, tam jsem na tom lepší, již jsem je dala na plochu, ale u netopýrů musím počkat až dojde výroba na chlívku, nemám další základ a pojedu jen ty žáby, ať něco nahamouním, také máte takové omrzlé a klouzavé silnice a chodníky, no nevím, jak tu zámkovku zvládnu
     
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Mahiro, nejsi jediná, kdo přehlédl, i já sem to tam nemohla na první rychlý pohled najít, ale opravdu to tam je.

    danda
     
  9. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Škoda, měla ta akce přijít trochu později... myslím, že asi tak o tři roky.... nemám ani dost zvířat na pokrytí první úrovně.... To je akce daleko za mými možnostmi...
     
  10. BigClick

    BigClick Expert fóra

  11. šebejda

    šebejda Baron fóra

    U mne je jasno. Jsem na výsost rád, že se u této revoluce nestřílí z Aurory. Výstřel bohužel přišel do mého týla. Zvířat mám sice dostatek, ale chybí mi několik desítek SK. Nějak se mi příčí přispívat do "revolučního upravení cen". Uvidím zítra při BB, popřípadě o víkendu a teprve potom se rozhodnu, zda tato revoluce mi v liště rozsvítí 3 x po jedné, či 3 x po dvou neonkách. Zoufale řvu: "Neonové revoluci VELIKÁNSKÉ NAZDAR", milí platící plantážníci -.-8)
     
  12. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    I já jsem na vážkách zda se do toho dát či ne. Pokaždé jsem SK kupovala, ale po tom zdražení se mi nějak nechce. V odměnách je SK stále méně, akce na šlechtění s nehoráznou spotřebou. Mám pocit, že to bylo jedno z mála, co byli hráči ještě ochotní kupovat, tak se potřebují zase na něčem zahojit. Nestačí jim 1 zvíře, musejí dát hned 3. No uvidíme, jestli opravdu odolám a nebo zase vyměknu. Hezké šlechtění všem, co se do toho dali a hodně přeskoků.
     
    evainfo a milostivas tohle ocenili.
  13. bukotesko

    bukotesko Pisálek fóra

    Zdravím vás kolegovia, držím palce nech každý dosiahne stanovený cieľ.

    Bezejmenný, super ponuka, škoda, že popri tom nariekaní poniektorých........ nezoberú rozum do hrsti a čudujem sa, že sa ti nik neprihlásil............monžno sú na tom lepšie než píšu, lebo inak pohrdnúť neonkou môže snáď len taký frajer, čo si ozaj hrá len pre vlastné potešenie a to hovorím v dobrom
    ........ktosi tu raz napísal, že hral šťastne, kým ho nepriviedli na forum, nápodobne :D......už mám veľké oči ........... ja verím, že dám 2xpsie aj žabie neonky, inak by som sa pýtal, či je voľná ponuka........... nakoľko nemám akt. netopierí chov, sadil som ostošesť mrkvu, kukuricu a pohnojil tých pár vzácnejších stromov a naplno iné zvieratá na predaj a dokúpil som pierkových ešte nie tak draho ako teraz idú...............plus tie 2 netopierie jaskyne čo mám fičia už pár dní........tak na jednu neonku bude určite............všetkým držím palce

    ..........mimochodom, je super, že BB začína až zajtra, nižšie lvl, či oneskorenci môžu zrýchliť chov a aspoň čo to dochovať do BB....kvapka ku kvapke.........pekný deň prajem
     
  14. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Tož jsem odolala,počkám zítra na BB,do šesti do večera jsem stejně v rachotě;)
     
    evainfo a milostivas tohle ocenili.
  15. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Já si od vyhlášení akce říkal: Kde je BigClick, kde ta BigClick je? Potřebuji data, údaje, grafy, analýzy ... bez toho tu akci nedám!
    Tak a je to tady, už jsem v klidu. Děkuji krásná vílo. A neodpovídej mi prosím: Není zač škaredý trpaslíku ... :D :D :D
    Dodal jsem jednoho netopýra aby to na mne nehulákalo "Pojďme na to" a mám pro dnešek hotovo. Počkám si na BB
     
  16. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Zvířat je na šlechtění do akce dost, SK taky připraveno, takže to zítra při babyboomu našlechtit a pak to tam jen naházet ;). Odměny nejsou zase tak špatné, neonové stáje jsou parádní a lehké zvýšení SK v odměnách oceňuji, i když to navýšení moc nepomůže, když se na druhé straně zdraží balíček SK, ale co už...o_O.
     
  17. majolenka1

    majolenka1 Zelenáč fóra

    můžu se prosím zeptat,vy můžete šlechtit netopýry?
     
  18. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Tuli domky,jsem nechala tulit dál. Sklidím je až zítra, až bude boom. není kam spěchat. jedna neonovka stačí, není třeba se zbytečně honit, zvířátek je dost.:)
     
    abc23, evainfo a milostivas tohle ocenili.
  19. majolenka1

    majolenka1 Zelenáč fóra

    můžu se prosím zeptat,vy můžete šlechtit netopýry?
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  20. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    majolenka1 ano, kdo si je otevřel při děsivce
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.