Neonová revoluce (2.2. - 8.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    21Hans - pěkná zásoba, něco přes plot by nešlo přehodit xDxDxD ???
    Budu plnit 1-3 mám jen 167 SK.
     
  2. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři do akce jdu myslím si,že není tak špatná ,každý má možnost si vybrat jestli dá 90SK,nebo 270 SK ,nebo to dá celé za 540 SK,i když poslední 6 úkol mně zrovna za 270 SK neláká,jinak se mi líbí ,že se dají získat neonky i za 90 SK a ještě se mi nějaké vrátí,zda si vezmu ještě druhé to uvidím podle toho zda bude BB a jak to bude padat.Všem vám přeji,aby jste získali co chcete.Hezký den i když ještě stále mrazivý a hru též.
     
  3. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Hm, jednou jsem se snažila být rozumná a myslet na budoucnost a takhle to dopadlo :p Myslím, že jsem měla raději vymlátit při minulé akci a získat červené upgrady stájí než škudlit na neony, které se mi graficky fakt nelíbí. Mám všechny z dřívějška a byť to nebyl nikdy žádný zázrak, tak jsem nějak doufala, že by mě třeba alespoň jedna z nových zaujala. Asi nejzajímavější je pro mě z neonek ovčín.
    Njn, ale těch červených upgradů z minula je mi fakt líto :cry:, páč teď by mi klidně stačilo po jednom neonu do sbírky či na výměnu za růžovky.
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    Akci dělat budu ale neonky se mi nelíbí.Mám raději růžovky ale třeba se ty neonky budou někdy hodit..Na plochu dávám z neonek jen slepice a krůty a i tak se mi nelíbí.No akce dělám ze zásady tak je úplně jedno co budu mít v liště.
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Chtěla jsem vytáhnout chlívky, že budu prodávat a zjistila jsem co tam všechno mám. Zarazila mě svíčková dílna a perový atelier. Je to potřeba někde do úkolů? Nic jsem nenašla.
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Není to zase tak hrozné. Jelikož není stonek, tak není důvod plnit celou akci. Pokud chce někdo stejně jako já jen 1 kus od každé neonky, tak stačí 90 SK.
     
  7. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Na neónky sa teším, do Las Vegas sa na dovolenku určite nedostanem, tak aspoň takto si tú atmosféru spravím :D
    Zásoba SK je momentálne 566 ks a ďalšie sa melie. Môj cieľ, získať z každej neónky jeden kus, budem musieť sama pred sebou obhájiť a zatrhnúť si ďalšie šľachtenie. Našťastie vidina ďalšieho stonku nehrozí, inak by sa mi veru ťažko odolávalo a šľachtilo by sa do bezvedomia ... Musím si opakovať, že minúť do 100 SK je v pohode, nad sa nemôže ísť.
     
  8. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek,
    a máme tu další šlechtěníčko, to zase sežere SK a to bude útok na peněženky, jak tu konstatoval někdo přede mnou a jiný se mu to snažil vymluvit, že to vídí a úplně všude jako útok na peněženky. No, úplně všude asi ne - protože klasické pěstování toho moc nepotřebuje, nějaký ten hnůj, trošku vody a na rozpěstování troška superhnojiva a ono to taky jde. U šlechtění to je jiné, tam je třeba SK a protože jeho hladina je v odměnách pořád nižší a nižší ( že, Halík?) a mlýn už má ukroucené lopatky od toho jak mele a mele..... pouze SK, že? ;):oops:
    A tak si každý musí říct, na co má.... někdo nezačne vůbec, proč taky začínat? Jiný skončí u 90 SK po třetích úkolech a fajnšmekři to dojedou až do vítězného konce.... někteří přikoupí a mlýn zase mele, teď nemám na mysli onen, co by měl mlíti krmivo pro domácí zvířectvo, ale ten mlýn RT... a tam se lopatky rozhodně zadírat nebudou. ;):eek::eek:
    A co by pro nás naše milované RT neudělalo, protože kdo maže, ten jede.... takže se určitě dočkáme nějaké té akční slevy ( a jsme Češi, Moravané, Slezané, Chodové, Hanáci a další a na toho magické slovo my slyšíme, i kdyby to byla sleva 2x dražší než ta původní), ba dokonce i BabyBoom se bude nabízet ( i když těch přeskoků tam poslední dobou moc není, polepšete se na RT) a jsem ochoten se vsadit, že i děsivka se posune, aby netopýří orgie mohly propuknout úplně u všech - koneckonců i u velbloudů byla akce 75 zlatých banánů za 600 florišů), aby bylo na otevření ikony a copak jsou netopýři horší než velbloudi?
    No a protože bude poptávka, tak tomu musí odpovědět i nabídka, koše nechci, ale posunutá děsivka by se hodila a kdy jindy než na Hromnice,že? A Hromnice jsou kdy - no přeci zítra !!! A kalendář není dogma a termíny jsou orientační a děsivka bude. Admini, už píšete zpětnou vazbu na RT a RT s děsem v očích si říká:"Zase Ti Češi (a i ti ostatní výše jmenovaní) zase mají v kalendáři něco extra. ;)xDxD
    Takže radujme se, veselme se a šlechtěme a šlechtěme až se z nás stanou šlechtici a hrajme si, protože kdo si hraje, ten nezlobí.;)

    Neonky mám moc rád a zatím mi žádná nechybí a že to vypadá jako v Las Vegas. No a co, když se tam bude hrát i NHL, tak proč by se tam nemohly chovat zvířata ve velkém........ a protože nemám ani jednu růžovou stáj, tak se mi neonovky docela šiknou. A dovedete si je představit na Strašidelné louce o děsivce? xDxD
     
  9. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    nooo,hlavně,že člověk prolízá FarmOraculum a dááávno dopředu ví,že bude potřebovat na neonky žáby,psy a netopejry... a pak těsně před akcí koukne do stodoly a tam se krčí u boudy zubožených šest Alíků a u stropu visí usmolení dva netopýři...ty zachrání snad už jen dvě stovky albínů.... a 300 žab to musí vytrhnout... :) jen toho SK je kupodivu dosti - 2 000....takže tentokrát sousedi ostrouhají,žádný nákup nebude... mnoooo a protože KFC tak ty neonky bejt musí nooo...takže do akce jdu a musím ji mít celou i kdyby netopýr na psovi jezdil xD
     
  10. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Vše se dá vychovat i bez neonových stájí.:D SK si nechám na BB.;)
     
    y.z.y a evainfo tohle ocenili.
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    mám 91 SK takže do 3a konecxDxD
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak mám 122 SK, to by mohlo stačit na neonky do třetího úkolu, ale obávám se, že asi nebudu mít těch 325 tisíc protihodnoty u žab, bylo by fajn dát BB, aby nějaký šlechtěnec vyšel navíc a tím navýšil protihodnotu žab, přeji všem hodně úspěchů.
     
  13. Michalka8383

    Michalka8383 Perspektivní autor

    Naprosto souhlasím, další útok na naše peněženky. Myslela jsem si, že hra je skoro zadarmo a nestačím zírat kolik peněz už jsem do toho dala :cry:
     
  14. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    už sa teším na neónky,mne sa kupodivu páčia:)zvierat dosť,SK tiež - tak hurá do akcie :):):)
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No konečně nějaká akce i když asi ne nadlouho protože zvířátek mám dost a SK taky.50let kouření mě stálo peníze které zmizely a jiný užitek nebyl .Tahle hra nějakou tu kačku spolkne ale bavím se farmařením a tak kaček daných do hry mi fakt líto není.Nepřeháním to ale občas si dopřeji:)
     
  16. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Takže ti, kteří nemají šlechtění netopýrů mají smůlu, neboť jim zbývá pouze možnost dodat netopýry obyčejné, což je více než 3000 netopýrů a při cenách na trhu to je 43 milionů - no nekup to! :(
    Je to tak nebo je i nějaká jiná možnost?:music:
     
    milostivas, kytka50 a evainfo tohle ocenili.
  17. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Tak já se asi přidám k většině zde, do akce půjdu, ale bude mi stačit jedna neonka od každého zvířata. Takže plním od třetího úkolu a zase hodím vidle do hnoje a budu farmářsky odpočívat ;)
     
  18. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    S plnením akcie začnem až cez víkend, dovtedy nebude čas a možno sa dočkáme aj Babyboomu.
    SK mám len 138, tak žiadna sláva to nebude, ale aspoň na jednu neónku z každého by to mohlo stačiť. Veď uvidíme :D
     
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj ojfp.,
    je ještě jedna možnost a to ta, že máš na stromě moudrosti aktivovanou runu na stonek, která dává jednou za 30 hodin jednoho netopýra albína. Také kolo štěstí může vyplivnout občas nějakého šlechtěnce.
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Akcia u mňa nebude,lebo ak dajú šľachtiť nové zvieratká tak SK miniem na ne.Stačia mi ružovky a neónky nemusím mať.Tie prvé som povymieňal cez O-D.SK čo mám ušetrím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.