Neonová revoluce (2.2. - 8.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Edetka

    Edetka Pisálek fóra

    A jak to bude když někteří nemají aktivované šlechtění netopýrů?
     
  2. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Nuž mám 245 ks Superkrmiva. Koľko neónových chlievov sa mi podarí s týmto množstvom získať uvidím.
    Hoci nejaké by som veľmi rada, pretože mám takú južanskú náturu, mám rada farebné a veselé a najmä keď sa z toho dá vyťažiť viac ako z normálnych stajní.;)
     
  3. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    hubabuba
    Můžeš mi sdělit, v čem ty nevidíš útok na naše peněženky? :p
     
  4. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Při minulých neonkách bylo potřeba 150 zámků, tedy 300 SK, tak jsem syslila a syslila a mlela a mlela a těch 300 kousků mám,..... tak půjdu bohužel jen do 3 stupně, ikdyž melu jako divá, tak těch 150 ks nenamelu:oops::oops:
     
  5. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Akce pohodová, kdo chce jeden neon, stačí 15 zámků na jedno zvíře, kdo chce 2, musí trochu přitlačit na pilu a dát dalších 30 zámků...to je pořád v pohodě, ale ten šestý úkol se jim nějak vymknul ...za takové odměny 270 dalšího superkrmiva, to asi těžko dám! To by musel být BB a lítat přeskoky jak divé!

    žabí a psí trh totálně vymetený, zírá na mě jen šedivá spoušť...
     
  6. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Tak jsem také rozhodnuta, první neonky beru určitě (3tí úkol), druhé (5tý úkol) si ještě hooooodně rozmyslím. Ne snad kvuli zámkům, ale i protihodnotě, zvířátka pujdou jistě dobře na odbyt na trhu a prodej bude příliš velkým lákadlem na to abych odolala. No a o 6té části netřeba vůbec hovořit, odměna je tak malá, že SK za ni prostě nestojí.
     
  7. Lucinnka19

    Lucinnka19 Pisálek fóra

    Akce vypadá krásně ale mám bohužel příliš málo SK a kupovat nebudu po předchozí špatné zkušenosti. Škoda, neonky by se hodily.
     
  8. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Určitě budu dělat 3 části úkolů,to bude stačit.Snad bude BB ;)
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Nevím co frfláte,je to lehčí než minule. Za 270 SK dostaneme po dvou neonkách (slovy šest). Dalších 270 SK pro 7 ZB,pár * a 8 zatočení KŠ,bych nedal ani kdybych se v něm válel.
    Sem spokojen.Teda skoro...ještě nevím jaký budou padat hybridi.
     
  10. xKatka

    xKatka Rádoby autor

    bbowling - hubabuba píše,že vidí útok na naše peněženky(pokud se tedy neopravil...).
    Jinak je zcela logické,že za vším hledej prachy - a díky neustále klesajícímu počtu aktivních hráčů a stále stoupajícímu počtu lidí,placených z téhle hry a hladu po návratnosti investice od firmy,která tuhle hru nedávno koupila,musíme počítat se stálým útokem na naše peněženky - proto máme ode dneška i "narovnané" ceny....
    Úkoly na neonky jsem vždycky splnila,pokud budu mít dost netopejrů,dám i tuhle. Asi budu muset nějakou boudu s nimi vyhodit na plochu...
     
  11. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Tak to já si zajdu do akvaristiky,tam stojí jedna neonka dvacku :p
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    :cry: nebude 4tý neonový řádek, zbytek nechám osudu, SK nějaké mám, něco bude z úkolů, základní i šlechtěnce také, jen BB, kdyby byl. Stejně, jak se objeví, co nemám v družstvu jde to tam :) A neony při OaD do světa....
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Lucinnka: Tak se zaměř na šlechtění psů. žab a pejrů na prodej - získáš tím nějakou "hotovost". A neonky třeba pak získáš při OaD, někdo je nemusí chtít do páru.
     
  14. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    A tož tak v klidu, po jedné neonce, to bude stačit do sbírky :)
    Přiznám se, že jsem čekal sadu trošku jiných zvířátek. Ale proč by to mělo nějak navazovat, že.
    Neonový řádek bych uvítal, ale je těch řádků tolik, že bych se stejně pohledem na něj nekochal, protože než bych ho našel, třikrát bych sklidil šípek ;)
    Ale jinak to vypadá na docela dobrý byznys s krmivem xD
     
    Naposledy upraveno: 1/2/17
  15. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    no niečo urobím ,ale sk mám len 160 tak žiadny zázrak sa nekoná
     
  16. babako

    babako Expert fóra

    Krásný den šlechtitelé,dáme co dáme a uvidí se jestli se nám rozsvítí neónové světlo z šmajchlkabinetu..
    Ale stejně si myslím že je to šlechtění nějak často,ale na druhou stranu,je to moc zábavné..
    Hezký den..
     
  17. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Neony se mi nelíbí ani zadarmo, uznávám, že jsou výhodné na zisk zvěře, ale to by jich muselo být. Takže ani ekonomika ve mě nevyvolá touhu zhyzdit farmu takovou šíleností. Zvěř chovám nerada - nachovám, co potřebuji do úkolů + železnou zásobu a pryč s tím do lišty. A za to bych měla nakupovat SK? To už nedělám hezkých pár let a odměny nabízené v této akci mě k tomu fakt nepřesvědčí. Akci ignoruju, nevhodím ani psí chlup.
    Když bude BB, vyplácám tu trochu namletého, v žádný zázrak nedoufám, už je mi to nějak jedno. A to jsem kdysi šlechtění milovala. Kde jsou ty časy?
     
  18. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Super neonky jsou nádherný
     
  19. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak na hru se těším a já mam 1220 SK
     
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně se neonové stáje taky nelíbí, ale jsou fakt výnosné a od té doby, co máme velechlívky, už na ně nemusíme koukat ;). Takže do té první bych šla. Otázkou je, jak si poradit s netopýry, jejich šlechtění nemám odemčené a mimo Děsivku ani odemknout nemůžu :(

    EDIT: Tak jsem je koupila :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.