Neonová revoluce (2.2. - 8.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. flexka

    flexka Hrabě fóra

    No nevím, jsem trošku alergická na heslo všechno jde, jenom chtít.

    Pokud mám v družstvu SK jen v úkolech na šlechtěnce - třeba polívka, či něco na baha, kam se rvou vysocí bloudi a pandy, tak mi asi rychle nikdo nevykoupí stodolu za stovky milionů, co mi chybí a navíc ti šlechtěnci ani na trhu nejsou, nebo v malém počtu.
    Tudíž můžu poprosit třeba všechny na svém trhu a nedám to. Určitý počet SK na zámky je potřeba a přes to nejede vlak, ať je vůle jakkoli silná. Co se týká nákupu protihodnoty do nezámkových podúkolů, tam je samo nepřeberně možností a aničkymalířky šikovná spoluhráčka si jednu vybrala a klaplo to. Ovšem s 0 SK to ani kouzelník neudělá.

    Je běžné a zcela normální, že je ve hrách verze zadarmo a k tomu nějaké placené prvky. Tady je to kombajn, SK a každý si vybere, jestli přispěje a má to pohodlnější, nebo nepřispěje a kliká pidipolíčka či syslí pomalu miliardy na mutanty do SK slušně dotovaných družstevních úkolů a z toho bere třeba SK.

    Já jsem lenivá a nemám jiné pravidelné platby za neřesti a tak jsem ochotná si tuto zábavu zaplatit jen tak z rozmařilosti pro radost ze hry. Co mě mrzí, je to, že za odměnu za pravidelné platby dostanu nabídku na dražší balíček a ze zaplacených loterijních lístků (TS, TCH) mám míň, než jiní z těch, co dostali za splnění akce zdarma.
     
  2. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Toto byla moje první "neoónová akce" (při těch minulých jsem stávkovala :p), tak jsem si ji náležitě užila :music:
    Pravda, zásoby SK dostávají pořádně na frak a přeskoky nebyly úplně famózní, ale zmákla jsem to :)
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    bbowling - ale no tak, kuželko, co je to za přeháňku, proč prskáš?
    Každý, kdo hraje farmu dlouho, ví, že akce dřív nebyly tak vypečené,
    jako v poslední době a daly se splnit snadněji.
    :D
    Není třeba hned ty, co nejásají nadšením, rovnou někam vyhazovat.
    To myslíš vážně? Zajímalo by mě, co v té diskuzi tak urputně hledáš a prokousáváš se.
    Jestli nikdo neútočí na tvou peněženku, třeba útočí na nějakou jinou, kdo ví.
    :D

    flexka - úplně jsi popsala stav na mé farmě. Vidíš, mohu tě potěšit, nejsi v tom sama.
    Jen tu nabídku v modré kabelce nemám žádnou, ani levnou, ani tu ještě
    levnější.
    :DxD
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    švestinka: to bylo na mně. [​IMG]
     
  5. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Tak jen trochu chtít ...... Já neonky chtěla, mám od každé 1 stáj. Šlechtěnce jsem cca před měsícem dodala do úkolů. Tak jsem začínala pouze s 62 albíny, přeskoky minimálně, z 90 procent 1 šlechtěnec a nic. Stálo mě to 270 SK a přes 2 mil. za dokoupení zbytku na trhu, jsem 97 level, opravdu nevím, jak se mají snažit začátečníci a prý stačí trochu chtít. Takže 90 Sk mi opravdu nestačilo, ale je fakt, že v počátcích hry jsem nezvládala úkoly ani náhodou a nikdo to pořád neřešil.
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Tvou zpetnou vazbu jsem tentokrat absolutne nepobrala, i kdyz jsem se snazila a cetla 2x.
    ad a) Akce BB neni urcena vyssim preskokum, nybr vyssi navratnosti.
    ad b) Vsichni stejne moznosti? Myslis jako za komunistu?
    ad c) Informace od RT chodi vsem ve stejny cas, jen nekteri modici na to maji vice casu a jini mene casu a tak treba v zahranici maji informace drive, nez my.
    ad d) jediny bod, ktery jsem pochopila
    ad e) Povinne zavest? Tak nevim, jestli si v tomhle bode delas legraci nebo to myslis vazne....

    flexka Rekla bych, ze spousta dalsich na tom bude obdobne, jako ty... jen o tom nemluvi.

    -pechfógl- xD A ja celou dobu cekam, kdo se k tomu prizna (ne, ze bych nemela zacileno na pavlacovou drbnu z Zizkova) ;)

    bbowling Jestli ty uz netahas obe nohy, necht zvou te pristi generace Bohem! 8)

    Tak a ted si neodpustim jednu vytku smerem k RT, ktera me osobne lezi v zaludku daleko nejvic a to jsou cilene rizene nizke preskoky u akcnich zvirat, ktere jsou natolik ocividne, ze bohuzel o zadnou teorii spiknuti s nejvetsi pravdepodobnosti nejde. Aneb nemas potrebnou protihodnotu? Spotrebuj dostatek SK nebo nakup kose! (u kratce hrajicich nepredpokladam, ze 100% bude schopno na trhu nakoupit v potrebnem mnozstvi). Rit (nejedna se o pravopisnou chybu) si to mily PB jak uznas za vhodne, ale....
     
    Naposledy upraveno: 6/2/17
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Hodnotil jsem posledních minimálně 20 akcí a jdu do hodnocení i tentokrát. Pro vysoké LVL akce na brnkačku, pro nízké bez reálných peněz nesplnitelná. Pro mne, bez nákupu SK by byla splnitelná pouze částečně. Za nešetrné považuji do akce vložení netopýrů. Pravdou je, že když jsem byl kdysi na nízkém LVL, mojí prvotní snahou při děsivkách bylo odemčení pejrů a vran a jejich šlechtění. Ale od té doby přibylo při děsivce tolik nových komodit, že nižší LVL si jenom těžko dokáží vybrat, co je v tom daném okamžiku nejvýhodnější.
    Neonky jsou na plochách strašné, ale i doopravdy výhodné a je mi jasné, že pro hromadu hráčů tahle akce byla zajímavá. Bohužel i mnohdy náročná na reálné finance. Akci dávám víc, než jsem původně zamýšlel...75%.
    Kuželkáře jsem za jeho poslední reakci ocenil. V tom co napsal, má velkou pravdu. Ale zároveň se velmi plete. Je veliký rozdíl, jestli jste na LVL 70, 80, 90, 100 a výš. Během hry si každý zvykne na nějaký standart a když mu do něj vstupují stále vyšší tlaky na reálné finance, "pomalí dlouhohrající hráči a zároveň ti hodně rychlí, co ve hře nejsou tak dlouho", se začínají cítit podvedeni a tlačeni někam, kde dříve nebyli.
     
    Naposledy upraveno: 6/2/17
  8. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    No nic, děcka. Buď jak buď, s BB jsem to tentokrát pro...krastinov...al (viz můj předchozí blábol cca o stránku z5), SK už v zemi jménem Čud, tak si jdu aspoň ze všech těch barevných neonových chlívků postavit takové malé farmí Las Vegas :)
    Nerozčilujte se, o nic nejde. Majitel se bude vždycky snažit vytahat z hráče peníze (o tom to přece je), ale jen na hráči záleží, kolik a jestli vůbec(!) bude chtít něco pustit. Zatím hrajem ;)
     
  9. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Od každého jedna neonka,to bohatě stačí,SK se nedostává,jsem zvědavá kdy ho utnou v odměnách jako Floreny.Můžete mi ,pjosím,napsat co je to to KFC?Děkuji;)
     
    bukotesko a milostivas tohle ocenili.
  10. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    KFC = Krásná Farmářská Ctižádost (jen to první slovo je prý sprosté). Nicméně pan Gůgl tak odkázal, když jsem mu před časem položil otázku na téma "kfc farmerama" :) Možná je to trošku jinak, mi to ale tak stačilo. A šířím dál :)
     
  11. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    chýba mi druhý netopier, ale to už asi nedám,o_O lebo potrebujem 30 superkrmiva:oops:
    a to neumeliem, vo farmárskej hale som vybrala čo sa dalo ..SK..:)
    len ma mrzia tie odmeny, ktoré sú.....a to 7 banánov..7 hiezd....:p
    a kupovat superkrmivo ?:eek:za realne peniaze mi to nepasuje...:(:(
    možno na poslednú chvílu neodolám a zámky lásky asi kúpim...xD:D
    prajem vám prijemnú hru a gratulujem všetkým, ktorí majú hotovo:inlove:

    diagnoza F 98 B 313
     
  12. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    PAJDA-mám první tři neonky a končím.....píšu proto,že v družstvu mám nové úkoly,plnit nebo ne?To by mělo být až k té další akci,děkuji za info.marenka-tak to nechám na večer,mám jen obědovou pauzu
     
    Naposledy upraveno: 7/2/17
    milostivas tohle ocenil(a).
  13. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Ja uz je splnila, tak uvidime. Jen nevim jestli pestovat dal jestli nezmizi.
     
    bukotesko a milostivas tohle ocenili.
  14. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    Ahojky ,zdravím všechny a gratuluji všem co mají hotovo.Já ne a ne dodělat pejry ,za 350000 hodit do placu sportovce,to mi přijde divný,zkusila jsem mix 2 požitkáře 2 hnědý a vyskočil 1 požitkář,takže jsem o jednoho přišla .už kombinuji a k ničemu ,astronomické ceny na trhu mě nelákají...
     
    milostivas, tydýtková a bukotesko tohle ocenili.
  15. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    katastrofa:cry:
    prišla som o kopec florenov:cry:
    akciu som nedokončila:cry:
    nemala som dost grajciarov ani ničoho:cry:
    stroskotala som na netopieroch....a len tak málo mi chýbalo...:cry::cry:o_O:eek:
     
  16. bukotesko

    bukotesko Pisálek fóra

    zdravím kolegovia farmári, o 2 chýbajúce žaby, o chlp, práve som prišiel zo školy........ a všetko dodané je fuč, to pre moje veľké oči, robil som si zálusk a 2. neon. žabací rybník, hoci viem, že pri nárokoch na krmivo, ťažko by fičali oba naraz, snáď už konečne vytriezviem a začnem hru hrať pre oddych, ale ten adrenalín,hehe,...........dúfam, že nik nedopadol podobne............ utekám, neskôr prečítam ako sa vám vodilo, peknú hru prajem,
     
  17. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ja som taká naivnáxD
    kupila som si drakulu , že už bude misia splnená a:mad::wuerg:>:(:inlove:xD nič
    už bolo neskoro:D:D

    ja mám vážne diagnozu 8)
     
    milostivas tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.