Neonová revoluce (2.2. - 8.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Skončila robotní povinnost, jsem sice na huntě, ale kořist držím pevně v hubě - tři neony. Plus 30 SK od žabiček. Takže teď konečně propumká šlechtění pro radost - akorát parfémy došly a krejcarové konto je ... no však víte.:p
     
  2. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji klidný a pohodový den, tak se žábami a pejsky nebyl problém, ale udělat neonový netopýři chlívek bez otevřeného šlechtění - toť úkol hodný Rotchilda ( což rozhodně nejsem), případně Titána (což taky nejsem), ale prodal jsem to, co jsem našlechtil navíc u žabiček i pejsků a koukněme se, heleďte se - ono to vyšlo. :D:DTakže úkol získat tři základní neonové chlívky byl nejen splněn, ale díky pečlivé předchozí přípravě i překročen. 8)Takže, milé RT, když máte možnost hrabat jak vzteklí - viz akce s velbloudy, tak to by jste se přerazili, jak všechno jde.... hlavně když to sypalo,že? Ale udělat něco jen tak, pro spokojenost a radost hráčů, to ne-e a to se v těchto zeměpisných šířkách s v souvislosti s jistým panem Baťou říkalo:"Náš zákazník - náš pán." Ale to k vám asi ještě nedošlo. No nic, opět jste mě utvrdili v tom, co si myslím už delší čas.... a věřte mi, nic pěkného to není. :mad::mad:

    A v duchu Postřižin ještě doplňuji:"Musíte se více snažit, pane správce.";)xDxD
     
    Naposledy upraveno: 4/2/17
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hotovo! SK jsem nekupovala, akci jsem rozhodila do dvou dnů, takže na pohodu.
    - vysoké protihodnoty dodávek (zvláště pro krátce hrající u netopýrů a žab, finančně náročných na krmivo)
    - cíleně řízené, téměř nulové přeskoky u akčních zvířat (u ostatních přeskoky výrazně lepší - zámky jsem sesbírala na kukačkách)
    + možnost získání šesti kusů neonových chlívků
    Celkové hodnocení jako ve škole: 2- nebo 2/3, jak kdo chce.

    [​IMG]
     
  4. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    makám pracujem obchodujem:D:inlove:
    a mám 0 grajciarovxD
    už mám 3 stajne:inlove:

    hih:D už mám 4 miliony....predal sa šlachtenec:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 4/2/17
  5. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    úkol asi udělám celý,při šlechtění 3x9.šlechtěnci ze základu 2 žabí princové a perská kočka ,měl jsem 900SK vyrobeno vlastoručně ve mlýně,zatím jsem floreny nepoužil ale asi malinko dám
     
  6. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Hlásím splněno, z nových neonek mám radost, a ze zlatých banánků taky.
    Sice jsem dost vyvětrala zásoby zvířat, obětovala šlechtěnce se kterými jsem původně mínila zamířit do úkolů v družstvu, taky jsem hodně základních i šlechtěnců dokoupila za krejcary a koupila i SK za floreny, ale mám co jsem chtěla :) A to i přesto že moje farma není "přeskoková" - ale přiznávám, že šlechtím jen 4 stejné, na mixy už nemám odvahu.
    Všem přeju hodně štěstí při plnění akce, kdo má hotovo gratuluju!
     
  7. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Akci jsem dokončil a jdu hold plnit co jsem slíbil. Všem ostatním hodně štěstí a zdárné dokončení všeho co si naplánovali.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Eskáčko jsem koupila, zklamali netopýři i žabky... Hafáci se pochlapili, tam to bylo vcukuletu. Kuňkalky i létající myši byla štrapáce na dva dny - ale mám vsjo, těch sedm banánů mi ušetřilo pár dní práce na Baha...
    Vám, co ještě šlechtíte, přeji spóóóustu přeskoků :inlove:
     
  9. křečekRBK

    křečekRBK Pisálek fóra

    Tato hra je jen ždimani penez z hraču.Kouknu po jine (vřele doporučuji i dalšim hračum)
     
    kytka50, eli2006 a pompo68 tohle ocenili.
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Poměrně rychle hotovo a můj názor nezměněn neonové chlívky jsou stále stejně poměrně hnusné, ale dost užitečné. Splněn i 6.úkol.
     
  11. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Je mi jedno jak chlívky vypadají ale co z nich vypadne a hlavně při získávání jsem cedil krev.
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Akci jsem udělala celou ale ty neonky jsou prostě hnusné.To není farma to je cirkus kdybych nepotřebovala žáby tak ty neonky na plochu nikdy nedám.No akce hotová.Ale myslím si že by ty chlívky mohli udělat líp tak hnusně barevné snad být nemusí.
     
  13. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem se tím prokousávala do včerejšího večera. A dál už nejdu.
    [​IMG]
    Stálo mě to 264 SK a bohužel to při BB nepřeskakovalo vůbec, zklamalo i pár chlívků kukaček, tolik čumáků a vrácených vajec jsem snad ještě neviděla, že další šlechtění nemá smysl a protože jsem musela koupit šlechtěnce i psů a žab, když vlastní do potřebné protihodnoty nenaskákali, tak už na netopýry neaspiruju, jeden neon mám a krejcary budou potřeba i v jiných akcích. O pár mega lehčí jsem, u psů a žab mi nezbyl žádný vlastní šlechtěnec, u netopýrů jsem pustá úplně :), tak je to jasné.

    Žádaná protihodnota byla vysoká, i když moje hodnocení těžko může být objektivní, když plním neonovou akci první. Tentokrát ale vnímám označení "těžká" jako na místě. Jsem ale spokojená se dvěma chlívky žab, esteticky jsou mezi neony ještě ucházející a hlavně, ušetřím při krmení vajíčka, takže můj cíl byl dosažen a akci opouštím uspokojená.

     
  14. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak jsem se zlomila a akci,jako vždycky,dodělala.:inlove:.Zvířátka a Sk jsem měla,tak co jsem mohla dělat.Ale s těmi přeskoky.....ať se jdou vycpat.Mohli víc povolit.Takhle to byla jen povinnost a žádná radost.:(.Ani jsem je nevystrčila na plochu abych se potěšila.
     
  15. paeij

    paeij Rádoby autor

    Mně skočila Jóga panda na Karate pandu. Sice skok je ob jednu, ale já si nestěžuji... :)
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Neonová revoluce splněna komplet (bo ty zámky padají ze včeho a já jela ještě vrány) :D
    A na ploše mám teď hotovej Las Vegas :D
    [​IMG] Ještě pár neonů na plochu chybí, tak to jistí příští revoluce xD
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Skalara.v,

    houby Las Vegas, tohle vydá maximálně tak na Matějskou, nikde nevidím nějaký ten mrákodráp a placku pro samičku od vrtulníku.
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Makám na tom pajdo, víc dělat nemůžu, no...:D
    Ale jak tak pozoruju estetické cítění RT, tak bude brzy i ta placka na tom mrákodrápu xD Já se tak těším. To vám bude nádhera :p

    pechfóglová - naprosto s tebou souhlasím :D (budu je používat jen ve stavu nouzovém ;))
     
    Naposledy upraveno: 5/2/17
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    skalara.v: Upřímně řečeno, to je strašnej pohled!:wuerg:
     
  20. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky tak jsem splnila víc než jsem měla původně v plánu.Na druhé neonky už nemám netopýrky,protože jsem trdlo a nemám otevřený šlechtění.Ale jinak akce poměrně jednouduchá,spíš vždycky se morduju s akcema typu středně těžká :eek:.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.