Neonová plážová párty (14.7. - 19.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babina51

    babina51 Baron fóra

    Hotovo,zase jedna rychlovka.Do domku jsem dala od každého trochu (SK zbylo 9000ks.).Takových akcí víc.Aqua doplněno-perel 8ks..
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezkou párty všem :) po příchodu z práce jsem to měla za chvilku a i když bylo želviček jen přes tři stovky, se

    šlechtěnci jsem to zvládla dobře a nemusela utrácet na trhu :p ještě si trochu zašlechtím.
     
  3. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Kde konkrétne získam posledný neónový žetón? Jeden mi chýba na otvorenie bubliny č.1
     
    moncicak7070, babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    U mňa tiež hotovo, bubliny bublinkujú, vyberať pri mojej zábudlivosti budem asi na mobile. Chcel som ukázať foto mojej prvej miliardy, ale nedá sa :). Takže len takto 1.000.000.000 :D

    Edit: vyzerá to tak, že aj vďaka susedom groše pribúdajú :), ktorí sú to?
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Trilian55 - ahoj
    Dva dostaneš zde :

    žetony 01.png

    A další dva žetony zde:
    žetony02.png

    Máš tedy splněno celou akci ? - dodaná obě pluska - korytnačky i salamandry ?
     
  6. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    tak 20 mega minutych. salamandry som este ani nezacala a korytnacky musim dodat 310000. nic moc bez pripravy :(
     
  7. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Skali: Ďakujem, ešte mi chýba posledné políčko, tak tam sa skrýva.
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Trilian55 - není zač, ať se daří :)
     
  9. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Tak i přes drobné trable hotovo, ještě něco otočím (přece jenom BB, za 1 SK a ještě mince, to by byl hřích trochu nevyužít). :inlove:
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak byla to dřina aspoň pro mě ale dal jsem to a ted mužu pěstovat jen želve a mloča abych měl nějaký zasejc,nu co se dá dělat nic musím makat pořád co to jde.

    [​IMG]
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) akcia bola hotova za par minut ;)
    teraz si pekne zarabam ,len ceny uz klesaju , ale konto rastie :):p
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    zatial len tak skromne [​IMG] a ako sa poznam dlho to nevydrzi :sleepy:
    tak nech sa aj vam dari :);) pekny zvysok vecera a nezabudnite si naplnit domcek za 1sk ;)
     
  12. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj všem, tak mám také hotovo. Tyhle šlechtící akce mám vážně ráda ;). Ještě je nějaký čas hodit do tulidomku za 1SK, tak toho jdu využít. Ať se vám všem daří, ahoj :)
     
  13. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    Ahoj, u mě taky hotovo, trochu zvěře na trh a všem ostatním ať se daří, držím palce. Pěknou hru.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož tulím o sto šest, dokud je to za jedno SK, padají mince i zvířata. Hodinový skluz oproti předpokladu začít v sedm. Jednak lidí na obchodě jak psů, tak jsem končila o čtvrt hodiny později a pak jsem čekala třičtvrtě hodiny na trajfl. O kousek dál se stala smutná hromadná dopravní nehoda, šest nebo sedm aut totálně rozstřelených, spousta zraněných... Chjo, přece se říká pospíchej pomalu. No, doufám, že zůstane jen u těch zranění... :inlove:
    Gratuluji hotovsonům, já to do té desáté snad taky doklikám na žetonky do bublin ;)
     
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Kolem 19:45 hotovo 8)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Finíto. Žetony dodány do nekonečného rybářského příběhu, otvírat a lovit nebudu, počkám, až nastřádám víc beden; čas aktivace je solidní, to vyjde i po odpolední směně, budu tomu potom muset přizpůsobit i další dodávky z akcí.
     
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Hotovo
    Co si budem - bylo to těžký - zbylo mi asi 24 tyček a do konce akce budu točit už jen na trhu, ať si taky něco vydělal

    PS: za tuhle akci jsem utratil minimálně 25 mega (8 mega za stáje a potom ještě nějaký to krmivo a zvířata a nabízením na trh)
    znovu zkouším prodat toho ohnivého mloka - první se prodal, takže, uvídíme co tento
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Sice jsem se k počítači včera dostala až po 18. hod., ale vůbec nevadilo. Šlechtící akce díky řádkům byla za pár minut hotová, zvěře dostatek a tak jsem nemusela dodat žádného šlechtěnce.
    Žetony jsem do Aqua akce dala ráno, to vím, že na farmě vždy budu.
    Přeji všem krásný a pohodový víkend!!
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Šlechtění za 1 SK jsem prošvihla - před pár hodinami jsem přistála a dojela domů z dovolené, kde wifi téměř nefungovala a signál (včetně dat) byl na prd. Tímto se omlouvám sousedům za (ne)posílání dárků - někdy to opravdu nešlo.
    Do akce půjdu. Asi si budu muset vystačit jen s BB. Zásoby želv jsou malé (na dovolené jsem zahlédla jednu carettu) o mlocích raději nemluvím. Ono to nějak dopadne.

    EDIT: Hotovo. Jen jsem musela vysolit deset mega za mloky.
     
    Naposledy upraveno: 15/7/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.