Neonová plážová párty (14.7. - 19.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Skoro všechny želvy pryč, ale mám hotovo. U mě se taky problém nevyskytuje. Ostatním přeji hodně trpělivosti a šťastné dokončení akce.
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.S bublinami byl trochu problém ale už to funguje
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce hotová na obou farmách a ještě na skladě zůstalo od každé zvěře dost ;)
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Před chvíli proběhla oprava, která by měla vyřešit problémy s pomalu se načítající hrou. Pokud jste tedy u sebe zaznamenali v posledních dnech problémy, zkuste se odhlásit / úplně vypnout klienta a znova se přihlásit do hry. Pokud budou problémy přetrvávat, dejte nám prosím vědět.
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Už skoro hotovo - chybí 2 políčka a spousta želv :sleepy:
    Mloci hotovo a vedlejší akci už jsem taky nějak nakousnul ;)
    Teď ty mloky ještě prodat a vydělat zpátky těch 30 mega, co jsem utratil
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Akce hotová. Zvěřena nějaká zmizla, ale katastrofa to fakt není.
    Nyní se jdu podívat, co bych ještě mohla vyšlechtit, když je to za 1 SK.
    Přeji hodně štěstí ;)
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Akce hotová ale nevím jak otevřít bubliny. Prostě to nejde:mad::oops:
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mám už hotovo,ale to bolo na nervy chcel som to už vzdať.Už len nezabúdať otvárať bubliny.Som zvedavý ako to pôjde ďalej.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Uprostřed dodej medvěda a otevře se bublina pak další za žeton.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - ahoj, začínáme bublinou uprostřed (č. 10)

    bublina zač.png
     
  11. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    poslušne hlásim - akcia hotová. Išlo to rýchlo. Ostatným prajem veľa zdaru.
     
  12. lojzalojzovič

    lojzalojzovič Pisálek fóra

    Ahoj mám problém nevím jak to najít. Při této hře při plnění získám dva žetony ,kde najdu další 2 žetony? Které potřebuji na otevření bublin. Díky za odpověď
     
    -Jara05-, Helena1313 a babina51 tohle ocenili.
  13. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    @Dob poslušně hlásím, že pokud se mělo něco změnit, tak u mě se to neprojevilo, čápové v tulidomku pořád mávají křídly, ale šlechtěnce nepřináší. :(

    Edit.: Tak to po nějaký době zas začlo samo fungovat, ale že by na to mělo vliv odhlašování, přihlašování, restartování, to bych neřekl, prostě to chvíli jde a pak zas chvíli ne,
     
    Naposledy upraveno: 14/7/22
    -Jara05-, Helena1313 a babina51 tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lojzalojzovič - zdravím, žetony získáš čtyři - dva za šlechtění želv a další dva za šlechtění mloků (v posledních - šestých úkolech);)

    Edit: opravuji - ve FAQ byla chybička - v šestých úkolech získáme po jednom žetonu - takže dohromady dva a další dva žetony průběžným plněním akce. Celkem tedy ale opravdu čtyři, takže to na otevření potřebných bublin vystačí :)
     
    Naposledy upraveno: 14/7/22
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jediná želva, co mě těší je zatím - Krun-jitsu japonská želva, která mi padla už 3x,to je dokonalé - a potřebuji dodat ještě 310.000 další protihodnoty pro želvy a hodně dalších tyček - počkám do zítra a pak to dodělám
     
  16. lojzalojzovič

    lojzalojzovič Pisálek fóra

    díky
     
    -Jara05-, babina51 a Skali tohle ocenili.
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dobrý, splněno, jen ty stáje vypadají jako když je polije inkoustem, tmavší a tmavší.
     
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Hraješ v klientovi nebo v prohlížeči? V případě prohlížeče může pomoct jeho pročištění. Případně můžeš zkusit i jiný prohlížeč, jestli mezi nimi bude rozdíl např. Google Chrome, Firefox nebo Edge.
     
  19. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky:inlove:
    Tak jsem kouknul do makacínku a jukli na mě dvě želvičky a dvacet mlokáčů :wuerg:. Asi jsem někde zanedbal výrobu:cry:
    Budu rád, když se doplazím aspoň pro nálepku:p
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak to bola rychlovka,obe farmy maju hotovo ale samozrejme tocim dalej,ved za 1SK sa oplati ;) Este stale mi treba uvarit 3 polievky a 6 cirkusovych pand aby som postavila posledny hrad z piesku. No a o poslednych slachtencoch ani nehovorim :oops: Dokonca aj preskoky sa konali ;):p A farma mi ide ok aj dodavky :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.