Neonová plážová párty (14.7. - 19.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ako ale vazne by sa zisla pauza od tych akcii. ani den volna... ako to ma clovek stihat? salamandry mam 40 kusov, korytnaciek 22. kedy to ma clovek nazbierat, ked furt vsetko treba dakam pchat? vrrr :mad:
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som napchal do dvoch zverincov červené korytnačky a 7 som dal na plochu + ružovku.Keď mi koleso dáva tie červené ešte mi v lište zostalo 49 ks.Salamandier som tiež dal pár na plochu keď sa nesadí tak aspoň niečo vychovám a šupnem na trh.Mám aj šľachtencov tak uvidím ako sa mi v šľachtení bude dariť.Ale veľa od toho nečakám čo sa týka vyšších šľachtencov.Ako býva vždy u mňa najvyšší šľachtenci tak o dva stupne.Zajtra teda naplniť tuli domček až na doraz a uvidím čo mi systém nadelí,či sa bude dariť ako obvykle cez BB.
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pokud se nikde nic neposmolí, mohla bych zítra kolem sedmé večer začít šlechtit, takže bych stihla slevu, mince i BB. Tak budu doufat, že na směnu přijdou všichni brigádníci a já budu moct v šest vypadnout na trajfl a jet domů farmařit :)
     
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Včera v práci do večera, poté nákup, kde člověk nestačí zírat, jak lítají peníze:sleepy:o_O, a nakonec unavená jsem zasela dlouhodobky a šla spát. Nyní jsem hodila oko, co že nás to čeká? A ejhle, v tulidomku mám směsici. Pár želv i or.mloků tam je, ale jenom pár. No co? Nic. Počkám si do odpo, budou slevy, aktivuji si želé, parfémy a bude to rychlovka. Něco v zásobě mám a potom doplním zásobu. Však ono to půjde. Možná na nervy, ale půjde. ;)
    Pěkný den a dobré přeskoky. xD
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak už zkouším protáčet mloky na trhu, protože těch chlívu mám asi víc, než jsem si myslel
    mloků mám 135 (20 na trhu čeká na zájemce o koupi) a 99 želv
    asi přikoupím nějaké želvy, pokud by se stalo, že to nedám z aktuálního stavu, ale jako vždy - na šlechtičku se těším
    ale jen se chci optat - ta sleva na to 1SK bude až od 14:00 ?
     
  6. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    taky se těším na šlechtění, všeho mám dostatek
     
  7. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Tak BB začal už v 10h (i když plán říkal až ve 14h), takže i já, který měl z minula plnej domek štírů a velbloudů si můžu udělat přípravu za 1SK ještě před akcí. To jsem nečekal a je to velmi milé překvapení. :inlove::inlove:

    Jak půjde akce uvidíme, po kompletním naplnění domku mi zbylo 50 želv a 51 mloků, ale něco ještě v průběhu akce snad vychovám.
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    U miniakcí Babyboom, Balíčky parfému deluxe a Slavnostní dny farmářských mincí byla v podkladech chyba. Začaly již v 10:00 a skončí tak, jak bylo původně uvedeno. V oficiálním oznámení je to již opraveno. ;)
     
  9. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    oficialne prehlasujem, ze akcia je v klientovi nehratelna. vyhadzuje ma z hry, neviem vyrabat krmivo kvoli tomu a neviem prejst na inu plochu na pozbieranie zvere. tulidomcek funguje, zatial... dufam, ze to co najskor opravia.
     
    -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  10. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Hmm, zatím teda nic moc, nejde sklízet tulidomek (kliknu a akorát lítá čáp), nepomohl restart okna, celýho prohlížeče ani odhlášení a přihlášení (používám Chrome)

    Edit.: Restartem prohlížeče se povedlo sklidit jednu čtveřici zvířat, druhým restartem druhou, ale že bych restartoval prohlížeč stokrát, abych sklidil všechno, to teda fakt ne. >:(

    Edit2.: Vyzkoušeno v i Opeře se stejným výsledkem, takže si jsem poměrně jistej, že chyba nebude na mojí straně.

    Edit3.: Po 15 minutách to najednou začlo samo fungovat, takže (klep klep) zatím dobrý.
     
    Naposledy upraveno: 14/7/22
    dasa1143, -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Na klientovi to jakž tak jede, tulidomek naplněn. Na normální farmě neustále kytička.
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mě nejdou dát i parfémy,když jsem s obtížemi dodala po několika restartech zvířátka tak ted si 3 hod počkám a to nevím jestli sklidím>:(a to je před námi recyklomat a buhví co ještě ,asi se na to fakt vybodnu>:(
     
    -Jara05-, babina51 a ivetakuc tohle ocenili.
  13. sváťa44

    sváťa44 Pisálek fóra

    Dobrý den. Farma už dva dny pořádně nejde, teď nefunguje tulidomek. Jděte do ..háje.
     
    -Jara05-, babina51 a ivetakuc tohle ocenili.
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Požaduji kompenzaci 666 želv a 999 mloků, k tomu 1111 SK a 2222 SH jako bolestné, aby se neřeklo. Kdo má to sekání a neustálé restartování vydržet? xDxDxDxDxDxDxDxDxD:p:p:p:p:p:p:p:p:p:D



    Želvy mám hotové, teď ještě pořádně pomnožit mloky a můžu od toho jít pryč :).

    Vložil bych sem veselý obrázek z akce, ale ani úložiště nefunguje. Tak možná "už brzy" :inlove:.
     
    Naposledy upraveno: 14/7/22
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Klikla jsem na neon. akci a vyskočila na mě zas ta cedule s erorem,uz takhle nevím kam dřív,z plochy na plochu je jen kytka a uz ě to fakt nebaví>:(:cry:
     
    -Jara05-, babina51 a ivetakuc tohle ocenili.
  16. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Je to tedy náročný, musím říct. Každé tak 3 minuty přestane farma poslouchat a musím se odhlásit a znovu přihlásit do hry. To už jsem udělala od rána alespoň 10x.
    Jinak nezapoměňte jít rovnou utratit žetony na rybaření!
     
    -Jara05-, babina51 a ivetakuc tohle ocenili.
  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Mám hotovo, já žádný problem nemám funguje mě to normálně.
     
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hotovo! Pánbůh s náma a zlý pryč... Zase mě tady chvíli nikdo neuvidí. 8);)
     
  19. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    No tak po dlouhé době mám také problémy..ten tulidomek prostě nenaplním ač se snažím jako blázen.
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak se mi to líbí... 300 šlechtění, pár dodávek a je to v suchu.
    Všem přeji mnoho a mnoho přeskoků.
    PS: Jen škoda, že jsem to musel každou chvíli restartova
    t kvůli neschopnost sklidit kombajnem prachsprosté šlechtění (co je na tom tak složitého, vždyť je to přece vždycky stejné, změny v programovacím kódu, týkající se odezvy na stisknutí tlačítka pro sklizeň šlechtění, snad nemuseli programátoři činit žádné?).
    Zásluhou toho ani nemám přehled o vlastních přeskocích...:music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.