Nejde vstoupit do stromboly

Diskuze na fóru 'Technické a platební dotazy' zahájená uživatelem JanaG, 22/10/24 v(e) 10:36 AM.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. JanaG

    JanaG Zelenáč fóra

    Zdravím vás, může mi prosím někdo pomoct se strombolou? Když kliknu u obrazku dr marigolda na "tak pojdme", neotevre se mi zadne okno. Děkuju :)
     
  2. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj JanaG, skúšala som strombolu v prehliadači aj v klientovi a normálne ide, vyskúšaj sa odhlásiť a nanovo sa prihlás, malo by to pomôcť.
     
  3. JanaG

    JanaG Zelenáč fóra

    Vypla jsem telefon, zapla jsem telefon, odhlasila jsem se, prihlasila jsem se a nic. Prihlasuju se pres ucet farmerama, ne pres google ucet. Nejake ikony v casomire se mi taky neotviraji.
     
  4. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    JanaG,
    Farmerama mobile je len v testovacom móde, tam nemusí fungovať všetko korektne, treba sa prihlásiť cez prehliadač alebo klienta.


    edit

    Strombola funguje aj v mobilnej aplikácii, skús akciu otvoriť z ľavej lišty z časomiery upload_2024-10-22_14-6-54.png
     
  5. JanaG

    JanaG Zelenáč fóra

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ něco doplnit použij tlačítko upravit. Farmářka_X
    Ani ikona nefunguje :-( jde se pres ten prohlizec prihlasit i v mobilu? A co je to ten klient?

    Tak vyreseno. Stahla jsem aktualizaci v play shope. Kazdopadne moc dekuju za pomoc ❤️

    **Příspěvky sloučeny**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/10/24 v(e) 3:00 PM
  6. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Zdravím vás, chci se zeptat na mého souseda ~Aylin~. Pravidelně každý den mi posílá dárky, ale zelená barva u jeho místa stále ubývá. Jak je to možné? Že by Al?
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj badaji, pokud jen posílá dárky a nehraje, tak teploměr bude ubývat. Musí farmařit, aby se teploměr držel zelený a neklesal.;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  8. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Děkuji za odpověď.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Není zač ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách