Narozeninový poprask - screeny atd.

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    ašada01 - strašně moc děkuji za ty obrázky a názvy předmětů. Hrát začnu, až budu mít hodně pokusů. Jen jsem teda z toho nějaká zoufalá, tohle si vážně všechno nemůžu zapamatovat:cry:
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ašada ahoj, ještě v zahradě vedle kahanu je pytlík brambůrek, jsem nemohla najít :D
     
    jindrasofr, Honzulka05 a ašada01 tohle ocenili.
  3. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Ašada ahoj, malý příspěvek - na prvním obr. vedle piňaty je světlo plné světlušek - tak nějak, přesně si to nepamatuju, a dole vedle žáby, to fialové je kouzelnická kniha
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ještě také doplňuji - první obrázek, pod cukrovou vatou je nějaký lektvar, ale přívlastek si nepamatuji. Já jsem na to klikla omylem a náhodou se trefila, takže jsem ani nevěděla, co hledám.
     
    -Kuteno-, jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    nevíte někdo, kde je kádinka na 1.obrázku?
    edit: už vím, je za "zkumavkama"
     
    Naposledy upraveno: 24/1/19
    jindrasofr a MatysekKamilek tohle ocenili.
  6. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    1 obrázek - pod stolem hned pod chlebem je - kotlík kadabry
    - vedle piňaty (jak píše výše mamba 54) - světlušky ve sklenici
     
    ašada01 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Na druhém obrázku pod kytarou vedle myší díry je odpadkový koš
    A smajlík se jmenuje jinak, myslím Nálepka smajlíka.

    Na "Cestě" je pod pytlem mouky "Dóza na sušenky" a za ním "Kotlík kočky Kadabry" , ze Svíčky už jsou správně "Hranolky", Před Narozeninovým dárkem je "Miska mléka" a v kytkách napravo na baňka s tekutinou je "Elixír zdraví"

    a vedle brku a inkoustu vpravo "Čajový šálek" a hned za zkumavkami je "kádinka"

    V "Pokoji" vlevo od plakátu "Fotka myšáka Mikea" a nad ním na garnýži "Papírová stuha"

    Na ostrově za oštěpem "Otevřená krabička s obědem" nebo tak něco podobného
     
    Naposledy upraveno: 26/1/19
    ašada01, Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ahoj, zapracovány poslední připomínky, ať se vám daří.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.