Narozeninový poprask (23.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Orliček Nepletes, lupy padaji ze staji a vyroben.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Orlíček: tož nic...

    Zase jsem opožděná, přibržděná, zaostalá... tady je důkaz pro tvrzení od matlafous123 8)

    [​IMG]
     
  3. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    No , bude to záhul , při počtu skoro 50000 až 65000 ,5 hodinovce a kdo nemá kombajny , tak není šance ! Proč nejsou uvedeny lupy počet ks , když minimálně 50 jejich potřeba v levém sloubci !
     
  4. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    v levém sloupci jsou lupy jako odměny, pokud myslíš levý sloupec tabulky dodávání a odměn
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    olčaML - v jakém levém sloupci potřebuješ lupy ? o_O

    lupu potřebuješ pro využití nápovědy - ukáže se ti hledaný předmět


    • Počet možností pro použití nápovědy se zobrazuje v pravém dolním rohu.
    • Maximální počet dostupných nápověd v jedné minihře je 5.
    • Pro využití nápovědy stačí kliknout na symbol lupy v okně Tipy.
    [​IMG]
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) jsem se konečně dala do oblíbeného čtení nové akce a mám z toho zabíjačkový guláš xD a asi jste tu řekli všechno i za mě. Název akce je výstižný, než to najdu a trefím se, je časovka pomalu pryč :p no určitě si při prvních hrách prostory vyfotím, budu si značit kde co je a před hrou trénovat názvy věcí ... se tomu říká samomluva xD. Na farmičce mám na dvou plochách hangáry se zvířátky, výrobnou a zasazenou jehličkovou růži, na baha taky hangáry a místo rostlinek jsem dala všude základní stromky. Je to výzva, odměny docela fajn, stonečky beru, jen v práci to s mobilem asi uvázne, tak jsem zvědavá jak to půjde :p
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
  7. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Je, dává ji music box "Balerína"
     
  8. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tož to je jednoduché, zkrátka ji prodávej za rozumnou cenu ;) (myslím za cenu, kterou si mohou dovolit novější farmáři) Též ji kupuji, když ji vidím za cenu která mi vyhovuje a rozhodně do zásoby mnohdy hoooodně, bo ji povětšinou vidím moooc drahou :eek:Tudíž momentální stav v mé stodole je cca 160 kousků, všechny koupené na trhu ;).
    Do akce samo že půjdu s plným nasazením, zdá se že teď opravdu přijdou ke slovu boostery, dosud opečovávané ve stodole jako zlaté cihly :)
     
  9. Štika

    Štika Mistr fóra

    Farma opět přestavěná a připravená,akčního je dost, naštěstí mám nasyslený booster na akční na chvilku to trochu pomůže, spoléhat se na šťastné kolo nee,parfémem bych mohla vydláždit náměstí na mandragoru a drát jsem už alergická,kdyby aspoň daly řemesla do prodeje,( i když si nejsem jistá jestli by to vůbec někdo kupoval ) protihodnota je taky nulová a padá to po stovkách.
    Lupy moc neřeším,při poslední hledačce mě spíš zdržovaly,využila jsem je málo většinou na pár předmětů co mě neustále nešly do makovice,snad budou názvy věcí odpovídat a překlad bude v pohodě.
    Všem přeji hodně padátek a šťastné dokončení.
    Album 510 a lupy 107
     
    Naposledy upraveno: 23/1/19
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    štika: u třech místností by mohly, horší budou ty tři nové :oops:
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak jsem dnes provětral doslova pár párty lísteků a ejhle dvakrát stovka procent do stodoly na celý den.
    Ještě navíc jsem v práci tak že času taky nejmíň 200% plus...
    Že ona asi ta akce chce abych jí zkusil?
    Není tam tedy skoro nic co bych nutně potřeboval nebo chtěl, ale zase když jsem v té práci...

    Dnes ráno prý někde v jižních Čechách naměřili mínus 30.8 stupně celsia?
    Buď to je to pravda a nebo někdo potřebuje nové brýle či nový výkonný teploměr!
    :D
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Jonsdorf, nejpíš na Kvildě. ;)
     
  13. rybička

    rybička Rádoby autor

    Jonsdorf - na Kvildě 30,8°C. V zimě je to tam běžné. To samé je na Jezerní Slati.
     
  14. Štika

    Štika Mistr fóra

    MatysekKamilek

    Jen aby nás RT nepřekvapil a i ty první místnosti co známe nebyly nové....ale spoléhám na určitou pohodlnost :) RT něco přestavovat s čím už si dali práci,uvidíme za pár hodin čím nás vyděsí..... jak při narozeninách tak při děsivce.
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No já mám v plánu hrát nejprve tu původní variantu. A až budu mít pocit, že opravdu dobře vím o umístění všech věcí v té které místnosti, zkusím tu 90sekundovou variantu. Takže možná 90sekundovou variantu u těch původních místností a původní u těch nových.
    Taky záleží na tom, zda bude dodržena původní cykličnost výskytu jednotlivých místností a zda cyklus pro původní variantu 1-2-3-4-5-6 atd. bude pokračovat i u 90sekundové hry, např. 3-4-5 původní minihra (pro nové místnosti) a 1-2-3 nová 90sekundová minihra (pro původní místnosti).
    Jak to na té Kvildě v zimě dokázali? 30,8°C ? Není tam na zimu překvapivě horko?;) (Vím, žes myslel -30,8°C, ale "popíchnout tě" jsem si prostě nemohl odpustit.)
     
    Naposledy upraveno: 23/1/19
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    štika: nestraš, ale co mi víme, počkej, dostaneme 3 darované a rovnou nám tam hodí ty tři nové místnosti, ups. to bude nářků...
    Ovšem hodně nám tu pomáhají i ostatní (mmch, super práce, leč paměť na obrázky nulová - tak uvidím, jak mi to půjde)
    Modíci by mohli vytáhnout ze staré diskuze skreany starších místností,pokud budou souhlasit.
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kdo budete mít odvahu se vrhnout i do 4-5-6 místnosti, tak prosím PrintScreen a vložit to do Debatního k předchozím screenům na místnosti 1-2-3, ať můžu nastudovat. Minule jsem se na tom podílela u míst. 1-2-3, bo jsem na vedlejších natrénovala, ale pokud teď budu mít na vedlejších zase jenom místn. 1-2-3 tak nic nenatrénuji, jedině, že by to šlo za sebou v jiném pořadí, tak se do toho také dám
    :p
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    evoku57: Škoda, že tohle neumím, pojedu okrajově na mladší a spící, tak bych mohla odtamtud... no a noťák s wifi nemluví každou chvíli to spadne, nejspíš bych to zkoušela po milion šesté a nedopadlo by to, tak to vzdávám předem. Nicméně zkusím na obou nové hry a dám sem aspoň koment, jak moc je to reálné uhrát maximum.:)
     
    Honzulka05, bursuk59 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Na screeny z této akce tu máte spešl vlákno (fakt jen na screeny - debatujte nadále tady, ju)
    Narozeninový poprask - screeny atd

    A debatní sekci je stále přístupné vlákno od minula Velká honička - screeny atd
    Takže není problém si ty obrázky ze starého vlákna přešoupnout do nového vlákna (pokud to bude odpovídat skutečnosti - mělo by podle ofika) ;)
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Skali: super, díky za info
     
    Honzulka05, bursuk59 a jirinasinova198 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.