Narozeninový poprask (23.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Tedˇjsem se výborně pobavila.Ovečka chápu že pro tebe je lupa na nic.Pro mne je to důležitá pomůcka bez které nemůžu hru hrát.Budˇráda,že lupu nepotřebuješ.Tady je vidět že pro každého je akce jinak těžká.Doufám,že to poslední den dám a když ne tak to jsou jen obrázky a o nic nejde.
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Je fakt,že jsou to jenom obrázky ale stejně je většina z nás-včetně mě- chce:p;)
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pro srovnání: Velká honička - předchozí akce s hledáním, byla daleko jednodušší a má daleko lepší stonek než tato. Trošku nám RT přitlačil na pilu a sypal to tam o106, ale odměn moc nepřidal
    Sice tentokrát jsou stonky 2, ale dohromady nedají to, co ten minulý
    :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
  4. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Tak to je masakr !!!!!!!! Uvidíme :)
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    V pralese a na plantáži zůstaly stromy od minule, ty dodají zítra lupy a pak jdou vytrhat. U vodopádů nechám velkokapaciťáky a normální chlívky asi vyměním za políčka. Na hlavní a divoké už zasazeny hortenzie, na mýtině za chvíli dozrají slepičárny a králíkárny, nahradí je také pole s hortenzií. Velkokapaciťáky zůstanou. Myslím, že líp už se připravit neumím. Akční asi problém nebude, jen aby to dobře padalo.

    .
     
  6. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    skúsim a uvidím,za riadkom sa nebudem naháňať ,čo sa podarí to bude ,zdá sa mi to veľa pestovať ,tak si nechám farmu ako mám a čo stihnem to bude
     
  7. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Mně dělá největší starosti hledání.Jestli bude majitel stejný jako minule,tak mě trefí z toho bince šlak.A ještě ke všemu ložnice!Když pomyslím na to,že si tam vodí návštěvy,jímá mě hrůza.Hledat minitanga,zapadlou rtěnku,řasenku a pod. je nad moje síly.To abych měla lupu velkou jak auslág!No,nervy to budou ale psina taky.
     
  8. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    ašada01: ze stromů lupy padat nebudou, jen z chlívků a výroben, jestli dobře koukám do ofika
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak sem koukal jak mi to šlo minule a zjistil sem že mi bude stačit pouze 137.429 ks akční plodiny (na kompletní splnění akce).
    (-3 fotoalba na zkoušku).Pokud budu hrát stejnou hru jako v předchozí akci a při průměru 70 bodů na hru.8)
    Se mě zdá,že tudy cesta nevede a budu muset vyzkoušet hledání 60 předmětů za více bodů.:music:
     
  10. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Měním taktiku, max.počet bohužel počítám s totální slepotou mě dost zmrazil. Nicméně, nechám farmu 2 dny makat a jenom potichu rozpěstuju. Když to bude padat akci pojedu jedno kam dojedu a když to padat nebude nebudu se rozčilovat a kašlu na ni. Vymyšlené hezky teď už jenom vydržet a neodolat. Budu dělat jako že se mě akce netýká, někdy se farma oprčit dá. Moje hledání je na nule, co mě nekopne nevidím. Zebry loučím se a jdu bohužel s brekem zbourat prales, to bude bolet. Co nerada kácím jsou lesy, stačí si uvědomit jejich vracení zpět a nekonečná lišta všeho možného.
     
  11. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Musím hrát všechny minihry nebo můžu hrát jen ty,kde se hledá těch 10 předmětů?
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, lupu potřebuješ pro využití nápovědy - ukáže se ti hledaný předmět


    • Počet možností pro použití nápovědy se zobrazuje v pravém dolním rohu.
    • Maximální počet dostupných nápověd v jedné minihře je 5.
    • Pro využití nápovědy stačí kliknout na symbol lupy v okně Tipy.
    [​IMG]

    Máme na výběr ze 3 módů způsobu minihry (ty můžeme v průběhu plnění celé akce střídat) - to si můžeš vybírat sám
    výběr módu minihry.png
    Koukni TADY
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Díky, to ta paměť. Než jsem přešla z faq, už jsem to přehodila. Chlívky mám na Baha taky, tak to snad bude stačit.
     
    ღSisinkaღ a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Počítám,stopuji (vteřiny),zkouším a laboruji nad časem,vlastně časoprostorem.
    Výsledek je nejistý.Pokud mám dobrmana zakouslého v zadku,je 90 vteřin nekonečno,ale když mám za tu samou dobu najít neurekom pižďuchů,čas letí jako zblázněný.
    Asi nezbývá než si vzpomenout na školní léta,udělat foto a šrotit se kde co je. Má dlouhodobá pamět je lepší,než ta krátkodobá.Dodnes znám vysílací frekvence z vojny,ale co jsem včera obědval-nemám ani páru.
    :p
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak to nedam... uz minule jsem hledal ty predmety dlouhe minuty, i pres maximum lup... ted jeste dalsi tri hry a jineho typu, no skvely...
    no asi vytrham zase vsechny stromy z Baha, co?
     
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    tak to jsem zvědavá 8)
    až dokopu horečnatého prvňáka do postele spát, přebuduju farmu i baha... ještě musím vymyslet jak :p
    ...prostě tentokrát se připravím.
     
  17. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Baroland mluvíš mi z duše.
    Mě ta akce zklamala tím směrem, že to bude náročné na čas prosezený u pc a takové akce nemám ráda. A ta spousta miniher, za sebe řeknu, že mě to přestane bavit a bude to jen z jakého donucení, aby byly řádky. Hledání předmětů se fakt dá naučit a rozhodně to zmákneme i my, dříve narození :p:p

    Představovala jsem si něco akčnějšího a kde je nějaká narozeninová dekorka??? To budou z letošních narozek jen ty řádky?
    Já se těšila, že jako staří mazáci něco dostame, aby nám mlaďoši záviděli a ono nic. xD:p
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Baroland, kuchynak: při minulé akci s hledáním udělali naši spolufarmáři takovou obrázkovou nápovědu, neustále aktualizovanou, že stačí pěstovat, počkat, koukat, poděkovat a pak hrát. A doufat, že si to z té nápovědy pamatuju 8) A na čas je tahle hra náročná už hodně dlouho... i se strojovým stavěním, sklízením, setím a chováním...
    Taky jsem čekala alespoň další bonanzu, když je předváděli prostřednictvím Orákula... mno, necháme se překvapit...
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Toz na Baha monstery, cicimky, mangrovniky, banany, santalovniky a ptaci brka (saguaru po zkusenostech neverim), na farmu pujde hortenzie, chryzantema a jehlickova ruze a po 14 hod. dej se vule KS, JC a RT v cele s BP ;)
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
  20. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky, jenom - lupy nepadají ze stromů, jenom z chlévů a výroben. Nebo se pletu?
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.