Narozeninový poprask (23.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Uz ted mi praska hlava to zas bude fofr :wuerg:
     
  2. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Na akci se těším (jako na každou, ve mě je prostě pořádnej kus dítěte), ale z padátek mám vítr, no snad to nějak do finále dotlačím :D. Odměny jsou super a minihry mě baví (neříkám že mi jdou :D), takže s chutí do oslav! :)
     
  3. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    To jsou ale vypráskané narozky,tomu říkám masakr,ale nějak to zase půjde,při volnu akční, pracovní dny dlouhodobky nebo výrobny, doufám,že stavitel nebude zase stávkovat,bude ho potřeba.
    No uvidíme jak to bude padat a hledání není tak strašný,nejhorší budou ty první obrazy, než zjistíme kde co je a než si zvyknou šedé buňky mozkové :Dodměny jsou velmi slušný tak do toho jdu.
     
  4. alena1480

    alena1480 Pisálek fóra

    Tak to je pěkná podpásovka, ty vývary jsou téměř až ke konci, tolik bodů v životě nemůžu udělat, ještě se mi to při této hře nepodařilo ani jednou.
     
  5. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    alena1480 - Je tam 40 vývarů. Pokud ti chybí jen 20, tak to zas taková hrůza není.
    My, co jsme se na hady a polární párty vyflákli, budeme muset teď zabrat o to víc.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jan.svatek - do začátku dostáváme 3 pokusy, ale s tím moc parády neuděláme ani trénováním na koloniích, bo těch místností je 6 a určitě budou první ty tři, co jsme dělali posledně, na ty další se volnými pokusy nedostaneme a cožpak ještě hledání rozdílů
    o_O
     
  7. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Třeba když jsou ty narozky tak nám RT zvýší šanci na kole neštěstí pro vyskočení 100 či 200% do stodoly,dal bych hlasovat,kdo je pro?;););)
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sirchose - tady nejsi v parlamentu ;)
     
  9. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Do akce jdu a budu se snažit, jak jen to půjde. Snad padátka napadají a pěstování dám. Zatím jsem ze všeho jelen, srnec a daněk, tak uvidím, jestli na začátku už budu zase člověk. Jára
     
  10. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Jejda Skali,promiň,zrovna jsem se vzbudil a myslel jsem že ano:D:D:D
     
  11. Lucinnka19

    Lucinnka19 Pisálek fóra

    Stonky za mě nic moc... ale zkusím to
     
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jééé,já budu nevinné ! Vždyť tu nevinnost už nám dává jakási dekorka a jestli se dívám dobře,tak se hromadí ve stodole i když ji sem tam pár stovek prodám.
    [​IMG]
     
  13. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    kdepak byli z posledně ty krásně rozepsané místnosti
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sirchose - tak spi klidně dál, kdyby se hlasovalo, tak tě vzbudím :D
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    makak: děkuji, tak to bourat farmu nebudu, nějak si nedokážu představit, že ji pak dávám zpět, tak jak jsem to měla.
     
  16. hekofarma

    hekofarma Zelenáč fóra

    Uff, nech žije oslávenec
     
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. burds

    burds Titán fóra

    Jé Barolande jak se ti podařilo tu nevinnost prodat ? Mě se vždycky vrátí zpátky.Kdyby místo nevinnosti dali strašidelnou kytku měla bych větší radost.Nebo MJS ta se hodí vždycky.Sice jí mám dost ale pěstuji s ní v podstatě denně tak by se mi neztratila.
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci určitě jedu, ale minihry nemám ráda, kdo ví kam se dostanu!
    Pěkný den přeji všem!!
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nebude

    Hledáš špatně:

    lístky.png
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Lída7373 - je to v debatním - Velká honička - screeny, zrovínka jsem se na to dívala, abych si to oživila ;)
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.