Narozeninový poprask (23.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Tak já vzhledem k tomu že houby vidím budu určitě potřebovat 63500 rostlin a o menším množství ani neuvažuji.Potřebuji hlavně ty vývary a pak uvidím jestli polezu dál.Ne že by se další odměny nehodily.Ono kdo by nechtěl floreny že.Minule jsem dodělala poslední den ale zvládla jsem.Tak snad to půjde.
     
  2. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    MatysekKamilek - desivka mne nerozhodi, mam vsechny ukoly hotovy, tak mne ty nove aspon na chvili zase zabavi :).
    Mnozstvi kytek se zda desny, ono to mozna bude pro nekoho i vic, bo ja treba nebyla minule schopna ani jednou ziskat plny pocet bodu za minihru.... ale nechala jsem si nejake boostery akcni rostliny, tak je vyuziju ted, na akci na vsech plochach, kterych zase neni tolik a vzdycky byvaji brutalni pozadavky na množství rostlin.
     
  3. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Masakr motorovou pilou,už se těšímxDxD
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    maurehata: Také jsem si nechala booster na akční, bude se hodit. Z celé farmy to bude hodně znát... A měl by dát na 3 sklizně (8h) ;) A myslím, že se dá získat i odměnou, jestli jsem dobře četla - letem světem - odměny. Boosterů tam je víc druhů.

    Nj, ale ty asi hraješ déle, já mám za ty 3 roky ještě nedodělané arboretum (2 x ), houbový les některé zlaté a diamantové úkoly u II úkolu, a dva v družstvu (Dr Adnap zasahuje a znuděný sliz - poslední update). To nemám ani dílnu na sliz. No a pak chci ještě ty recepty... Z bedny od kočky vypadly 2 boostery na děsivku, tak s tím krapet pohnu, doufám:)
     
  5. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak pěstování je tedy pěkný masakr:oops:. Ale odměny pěkný. Florenky, bodíky, výběhy... Ten jen, jestli to všechno stihneme:sleepy:
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    SAZE jsou omyl - řádil tam malý šotek. Bude to opraveno (později) ;)

    Edit: opraveno
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
  7. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak tady název celkem sedí,tohle bude opravdu poprask,to aby si jeden vzal týden dovolené,odměny jsou víc než slušné,jen by mě zajímalo zda se to dá vše dodělat bez nákupů,no uvidíme co stihneme:p:p:p
     
  8. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Zítra na to vlítnem:D
     
  9. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    No, počty kytek vypadají na první pohled šíleně, ale zase když si vezmu, že je pětihodinová a pěstovat se dá jak na farmě, tak i na baha, tak je to 43 / 57 sklizní (pro 47 625 / 63 500 kytek). A při nasazení MJS je to 14 / 19 sklizní...
    Ovšem ďábel je skryt v detailu - jsou to minimální počty, na které se asi málokdo dostane.
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    makaku- na všech plochách bez ničeho, jen akční kytka?
     
  11. papulice

    papulice Veterán fóra

    au au,toho tedy je,už mám hlavu jako balon,prostě to bude poprask,ale zkusíme jak to půjde...
     
  12. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    ...bude se restartovat hvězdičkový obchod u Vikingů? odměny už jsem si vybral, o zbytek (růžová husa) už moc nemám zájem...
     
  13. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Chtějí toho dost, ale taky dost nabízí. Za mne je tohle akce, kvůli které jsem ochotná dát všude pole a jet, co to dá. A možná i výjmečně pustit nějakou zelenou kapku - ne jen na rozpěstování. Běžně SH nepoužívám, tak mám slušnou zásobu. Hady a nanuky jsem vynechala, na hledačku se těším.
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra


    Ono to samozřejmě "nějak dopadne", ale ten "ďábel v detailu" má ještě "apendix"...

    Pokud si dobře pamatuji, tak během poslední akce na hledání předmětů jsme dostali (tuším že 2 nebo 3) vstupenky na úvod jako přivítání. To jednak mírně snížilo náročnost (pěstování), ale pokud měl hráč "testovací farmu" (povoleno to je), potom si to mohl aspoň trochu "natrénovat" a pak jít na farmu vlastní (a od počátku si mohl připočítávat maximální přírůstky).
    Marně však v této akci hledám tyto "vstupenky na úvod"*, takže trénink se konat nebude moci a výsledky zpočátku budou poněkud "tristní". Navíc připočteme-li 3(!) nové místnosti, pro které vůbec nemáme tušení, co se tam bude vyskytovat, potom hrozí opravdu slušné Waterloo...
    Chápu to jako další tlak na hráče a výzvu "Plaťte!".
    Chtějí nás "natahovat" až na hranu a neuvědomují si, že i dlouhodobým (a přiznejme si, zhusta platícím) hráčům se tohle může začít zajídat, a až napětí překročí určitou mez (u každého pochopitelně na jiné úrovni), odtrhnou se i tito hráči od hraní Farmeramy (i závislákům, jako jsem já, se to může stát) a příjmy RT udělají co? - Začnou hledat jisté místo v Pacifiku zvané Mariánský příkop. A jsem zvědav, co na to akcionáři (vlastníci) Bigpointu, jak se asi s tím tlakem způsobeným téměř 11 km vodního sloupce vyrovnají...
    Jinak ale samozřejmě do akce půjdu s plným nasazením a doufám, že se mi nebude moc zdát o těch místnostech, jako tomu bylo posledně, kdy jsem i ve spánku kmital očima semtam a hledal tu kanystr, tu konev, tu ptačí hnízdo...

    *Děkuji za upozornění, nevšiml jsem si, že přece jen budeme mít k dispoziic 3 pokusy zdarma (viz Mlýnský produkt). I tak to bude náročné. Problém je, že pod názvy, zobrazujícími se mezi požadovanými hledanými věcmi, si může každý představovat něco jiného...
     
    Naposledy upraveno: 23/1/19
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Když já bych musel dolů z vyhřáté pece a mi se z ní tolik nechce!
    Budu ještě přemýšlet jak přesvědčit sám sebe a nejspíš to bude i tuze moc bolet.
    :D

    jan.svatek - je fakt, že jsi mě moc nenavnadil
    :D

    Proč já jsem se vlastně kdy mordoval s řemesly, když teď dávají stonky
    právě to, čeho mám nejvíce? Všechno naruby tu je.
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
  16. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Moc hezká oslava narozenin, i když klidu si při ní neužijeme :) Pěstovačka, hledání předmětů a boj o padátka. Odměny se mi móóóc líbí, minihry miluju, i když jsem u nich napnutá, abych co nejrychleji našla, a pěstovat budu rozhodně na všech plochách, ať mám rychle napěstováno. Tudíž vše zbourám, nasadím políčka 1x1, budu se cpát MJS nebo možná využiju nasyslený booster pro akční. Potom se uvidí s ohledem na padátka, co dál. Já už se zase těšíííím :inlove::)
     
  17. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Nějak bude,čo bolo,to bolo,těrazky som majorom -:) ono to nějak dopadne
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se ani tak moc nevyděsila... Pokud chci jeden řádek na stonek, potřebuju se dostat ke hře 75, na druhý ke hře 100; abych měla zbývajících 20 vývarů pro husu, potřebuji se dostat ke hře 70. To by snad mohlo jít; cokoliv bude navíc, budu jen ráda. Pořádně si to ale ještě jednou pro jistotu přečtu a spočítám až doma, v klidu.

    EDIT: řádky jsou v levé části, vývary v pravé...
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
  19. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Ano, počty jsou na všech plochách (dohromady 1120 pidipolí). Je to samozřejmě hrubý nástřel, který nepočítá s tím, že na začátku se musí rozpěstovávat - každý má totiž jinou strategii rozjezdu.
     
  20. ladik11

    ladik11 Pisálek fóra

    Tak to je mazec uvidime jak to bude nakonec :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.