Narozeninový dort (3.1. - 8.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jak pro koho, někdo ani chytrý mobil nemá ,-)
    Tužkou to jde taky rychle, píšeš zkratky (h=hnědá...) a nedíváš se na papír až pak při sestavování mrkneš ....

    drahulína: máš 2 příspěvky pod sebou
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    drahulína: Proč s tužkou? Proč s telefonem? Čučet na dvě obrazovky? Na obrazovku a na papír? Stačí PrtScr, Malování a dvě okna...
    A Pitrýsek má pravdu, oprav si první příspěvek tlačítkem "upravit," vlož tam text z druhého příspěvku (stačí hráče oslovit) a druhý příspěvek si smaž, než bude moderátorské bububu...
     
  3. coko61

    coko61 Rádoby autor

    vezmeme mobil,vyfotíme a budeme skládat dorty
     
    papulice, bursuk59 a myš59 tohle ocenili.
  4. vavi.

    vavi. Pisálek fóra

    a jaký máš zkratky? dík
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jde mi to jak dobře namazanýmu stroji sice některé dorty složeny jinak,ale už jsem na odměně 85 a to je pokrok od 0
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mně vyhovuje začáteční písmeno barvy: Ž=žlutá (tady nepíšu ani háček), B=bílá, R=růžová, H=hnědá, P=proužek,O=ovoce, J=jahody (nebo červená).
    Ale každý si musí najít svůj systém, který mu vyhovuje, je tam korpus s jedním nebo 2 proužky (náplněmi), jinak se barvy opakují i šlehačka je bílá, růžová, píšu pod sebe a skládám samozřejmě od korpusu, ze spoda písmen, jinak to nejde.
    Jedu bez budíku(zatím) a bez chyby ,-)
     
    Naposledy upraveno: 3/1/19
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, zatím jsem složila osm pochutin - tři darované kupony, na pět napadalo... Splněno naplno...
    A pravdu díš, každému co jeho jest. I kaolínovi přeji objev, že v malování může vrstvit a nemusí mazat... 8)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po včerejších dvou sklizních chryzantém a cukrárny, mám nachystáno celkem 24 kupónů.:)
    Dneska už to bude horší,bo ze sobů víc než 42 padátek asi nebude.o_O
     
  9. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    po noční sklízni my to dalo jen na dva kupony, no večer další dva, uvidíme jak to půjde;) jsem na 150 a něco
     
  10. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Do první 180sátky my chybí asi 2mm,ale ty čísla dál ? Není tam chyba? Následuje č.375,185,185,185,320,330,345,350
     
    jindrasofr, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ako píše Pitrýsek aj ja to mám tak zaužívané od začiatku pekne pod seba si načmáram skratky a je to 100% úspešnosť.Už som prekročil 150-ku.Budem si robiť po 12 ks ;);).
     
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Taky jsem se teď díval do FAQ, protože jsou ty počty nějak zvláštně seřazené.
     
    jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Je to pomoc si to napsat ale nez to napisu a pak prectu mam po hre tak musim zpolehat na svou dutou hlavu xD
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj, malování taky neumím ale s mobilem to krásně stihneš,na hlavu se taky nespoléhám a papír je zbytečnej. Není potřeba chytrý mobil, jenom musí mít umět fotit a to už snad umí každý:p;)
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mě vyhovuje psaní zkratek,píšu od spodu a když se korpus,poleva nebo ozdoba opakuje nepíšu nic.Bez boostru stíhám ty 3 dorty v pohodě.Hlava už mi tak rychle nefunguje tak spoléhám na tužku,mám i náhradní,kdyby mě vypekla;)
     
  16. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Po dnešní noční sklizni malin a begónie mi to dalo opět na 4 kupóny, takže stejně jako z karafiátů. No nevím, tímto tempem se ke stonku asi nedoplácám xD
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dělám právě 320, uděláno 27 pokusů za plný počet bodů, jde to moc pěkně :)
     
  18. Štika

    Štika Mistr fóra

    Jsem za půlkou na 375, nebaví mě to ,musím používat tužku,papír a booster jinak nestíhám. Nemám ráda minihru dorty a kdo jede bez chyb tak ho obdivuju i s poznámkama dělám chyby..... v tomhle jsem prostě tupoň. :(
     
  19. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj také pracuji s telefonem,jinak bych to nedala,mám už věk na to si nepamatovat,jsem za první 185 a nevím jestli to dám,jde to pomalu...
     
  20. brundík

    brundík Perspektivní autor

    Tak mi to moc nejde používám tužku a zkusila jsem i mobil strašně moc rychle mi to napíše čas vypršel tak jsem v koncích.
    nešlo by to trochu zpomalit?
     
    myš59 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.