Narozeninový dort (3.1. - 8.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zina - vznesla jsem dotaz, tak uvidíme :). U nás tato informace není, u PL také ne, jinde zase ano - těžko říct...

    Edit: Tak jo, boosterem na dort lze zkrátit "zrání" dekorace Cukrárna o 50% - máme to doplněno ve FAQ.
     
    Naposledy upraveno: 3/1/19
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    A obrázky k dortům nebudou? Že bych si udělal tahák.
    PS: jenom animace, jak to chodilo minule...
     
    Naposledy upraveno: 3/1/19
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    chytré telefony připravit a zapnout funkci po vyfocení ukázat snímek xDxDxD
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Raději sem si vyzkoušel spolupráci programu Lightshot s malováním a vše proběhlo bez problémů! https://prnt.sc/m2iin2
    Dokonce sem po těch letech přišel nato,že starý obrázek nemusím mazat,ale stačí překopírovat novým!:) Alespoň to půjde rychleji. Nechápu,že sem na takovou blbost nepřišel už dříve.o_O
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak se 134 listkama si rikam, ze ze zvirat nic moc a ani z kytek... to nejsou ani 3 listky za pul den pripravy... boostery podle vseho zkracuji tu dekorku cukrarny (stare jsou prejmenovany) ale i tak nevim zda to je teda i pro 100% uspesnosti dortu akce co bych jasal...
     
    myš59, bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nezapomeňte si dát dekoraci Cukrárna (Pekáreň) na plochu ;)
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Použila jsem tužku a papír jako vždy.8x jsem sestavila dort z toho 2x nic, zazvonil telefon a zvonek u dveří.Bude to chtít pokračovat až večer ,bez vyrušováníxD
     
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak prvních 6 her, zatím úspěšnost 100% :) na další jen 27 "lístků" tak až večer, to něco napadá z xxl stromů a kopretin.
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak z hořce napadalo 284 útržků - to je 5 kupónů (a kousek). Sice je to prakticky z každého druhého políčka padátko, ovšem zase je to hořec, ten sklidím 1x denně. Takže to by nestačilo -.-. Teď jsem zkusila do večera sedmikrásku a uvidím.
    Pozitivní je, že Výstřižky se osvědčily skvěle, takže u nich zůstanu :)
     
  10. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Tak z první sklizně na 4 kupóny....Zasazeny jsem měla karafiáty. No nevím, uvidíme, jak to půjde dál. Jinak první pokus jsem úplně zkazila, ale další byla úspěšnost 100%.
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Na úvod 466 částí kuponu (chryzantéma, 22:30, 16 obrstromů, podpora 3+1 JC + kdeco na stonku). To stačilo na namletí 9 kuponů (12 s darovanými). Za pomoci aplikace Výstřižky úspěšnost přípravy dortů dle přání zákazníků 100%.
    Dále jsem osel oranžovou macešku (12:50), z ní by mohlo napadat tak polovička částí kuponů co z chryzantémy, tedy na 4 až 5 kuponů.
    Pokud to bude padat dále stále dobře, zařadí se tato akce k mým nejoblíbenějším.
    Jen po těch Vánocích nevím, zda nebudeme přeslazeni... ;)

    Ale proč ne? Aspoň si zubaři nebudou moci stěžovat, že nemají co "žrát"... xD

    Tak ať vám to všem správně padá! A dobře a chutně pečte, milí cukráři!
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    -ju turbo na dort se dá koupit nebo jinak získat?
     
    evainfo, bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mám také jen 283 útržků - standartní mix stromů, chlévů a na mýtině bér ,divá hořec a hlavní bér a 12 políček hořce. To bude zase trochu boj. Mám zasazeno na mýtině bílou lilii a na ostatních svízel vonný. Tak večer uvidím, co padátka na to.
     
  14. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    petaM2001: booster na dort se dá vyrobit. Kde a jak ti napoví - OFI - ;)
     
    radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jj už jsem pochopil já jenom jestli se neválí někde v liště z dřívějška bohužel neválí
     
    bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím napadalo 472 padátek.
    Jinak je mrzuté,že cukrárnu vezme kombejn spolu s JC do lišty.o_O Nevadí,už je v parku,kde nani určitě nezapomenu!o_OxD
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ze 2 ploch juty a 1 plochy chlívků slepic a králíků 224 útržků. To stačilo jen na 4 kupony. Teď zasazena kopřiva, uvidíme, kolik dá.
     
    myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  18. vladca

    vladca Stará škola

    no ... 38 padátok z dvoch nekompletných plôch zverincov a dielni ... totálna bieda :(
    som zvedavý čo dá za hodinu cibuľa z maxipolí ...
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  19. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    No, moc to nepadá, to je pravda. Ale - ze 49 potřebných kupónů jsme dostali 3 zdarma, dalších 10 se dá vydolovat ze souběžné sobí akce, a každý den ještě vyskočí 3 další z Cukrárny. Takže těch padátek nakonec naštěstí tolik potřeba nebude.
    A ještě vlastně nějaká padátka mohou naposílat sousedi. Jen je škoda, že je Část kupónu v seznamu sezónních dárků druhá a tak se zase skrývá pod seznamem sousedů :-( Kéž by prošla ta navrhovaná změna z prvního odkazu v mém podpisu...
    ;)
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    507 kousku na uvod... btw kdyby se ty same akce neopakovaly, tak se nedivim, ze je to sesmolene s chybami, ale takhle? Dnes se muzeme nejen tesit na vanoce (ve FAQ k sobi akci), ale system mi i oznamuje, ze Mistri syrari je nadsenim bez sebe! :music:
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.