Narozeninový dort (3.1. - 8.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Teda budeme skladať tortičky.Ja by som radšej skladal tortičky v tomto zložení rezeň,chlebík a rezeň:D:D.Mne sa tiež osvedčil papier a pero.
     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Doufám že budou padátka i ze stromů do akce jdu nejen kvůli stonku,ale protože tuto akci mám rád
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - já ti nevím.... co myslíš ?
    kupony.png
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jejda skali děkuji moc něco jsem přehlédl hlavně když je tato akce jen začátkem roku musíme si to užít
     
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Nevím,jak to bude padat, ale dortová akce se mi líbí vždycky. A když se nemusí nic pěstovat je to super:) Doufam,že budou stejné dorty jak minule, už si to pamatuju nazpaměť. Korpusy, polevy i zdobení mám očíslovaný od 1 do5 a používám tužku a papír. Jedu jak po másle a 100% úspěšnost:DPři změně animace jsem pěkně nahraná:wuerg::p
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky mám radši klasiku, papír a tužka, ale píšu písmena (zkratky) pod sebe nebo vedle sebe a jedu jak fretka.
     
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tužka a papír to jistí, minule jsem byla téměř 100% úspěšná - a ten neúspěšný pokus způsobilo špatné přečtení zapsaného xD
     
  8. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, super akce, dortíky mě baví. :) Paráda , že není akční plodina a můžeme pěstovat co chceme.;)
     
  9. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Asi se mi ještě nerozsvítilo,ale co je nová cukrárna?Mám jednu v řemeslné čtvrti.:oops:
     
  10. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    stibovam: To je stará cukrárna :) Nová je ta, kterou dostaneš v rámci téhle akce - a jen ta bude dávat jednou za 6 hodin kupón na dort.
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem si přečetl všechny příspěvky a jsem v úžasu: všichni se tu těšíme, jen jeden dva by raději masový dort. ;):p
    Ten Kutenův by se mi líbil také, jen by mi ty řízky musel někdo udělat. Já sám jen pro návštěvy, pro sebe ty dva kousky patlat nebudu... Kdysi dávno šel člověk do polotovarů, koupil řízek, kus filé a k tomu ten krajíc chleba a bylo vystaráno. Když byl čas a chuť tak se udělal brambor... Ještě nedávno jsem si koupil pečená stehna kuřecí a sekanou a 28.12. jda okolo, jsem zjistil, že prodejna je k 22.12. zrušena, achjó.:(
     
  12. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Dorty peču ráda, s mojí pamětí je to horší... tak uvidím jak se bude dařit :)
     
    evainfo, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    máte taky na baha hvězdici-akční čtyřhodinovku?nikde žádná informace,je to šotek?
    díky
     
    evainfo, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    jé,ja su ale trdlo...to je ta únava pracujících,díky Skali
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Vždy robím túto akciu s mobilom a mám 100% úspech;).Obrovské plus,že nemusíme pestovať.Nech nám to padá.
     
  17. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Akce bez akčních, super. Ať vám to padá!!!!
     
    Helena1313 a jindrasofr tohle ocenili.
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    papír a tužka, velmi rychlé a bez "opisování." :)
     
  19. zina

    zina Perspektivní autor

    V zahraničných FAQ sa uvádza, že Stimul pre torty/Booster na dort skráti dobu trvania dekorácie Pekáreň/Cukrárna, ktorá dáva poukážku na torty/kupón na dorty o 50 %. Ak som to u nás vo FAQ prehliadla, tak sa ospravedlňujem za príspevok.
     
    matlafous123, Honzulka05 a Helena1313 tohle ocenili.
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak taky jsem v pravěku - papír tužka (už jsem zlikvidovala stromeček, abych měla konferenčák a místo, kde si ty poznámky smolit :music:)
    Twinulka:xDxDxD pazourek a destička. Fakt pobavilo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.