Narozeninový dort (3.1. - 8.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Tak pokud budeme pokaždé úspěšní, tak
    - za každou z prvních 9 5 her se dvěma dorty dostaneme 35 bodů, to je celkem 315 175
    - a pak už budeme uhánět ke stonku se třemi dorty, pokaždé za 60 bodů, a po dalších 41 44 hrách budeme mít celkem 2 775 2 815 bodů a řádek bude náš.
    Dohromady je to tedy 50 49 her, tři kupóny dostaneme zdarma, na zbytek potřebujeme 2 350 2 300 padátek. Číslo nám ale bude snižovat Cukrárna (Pekáreň), která nám každých 6 hodin dá jeden kupón zdarma.
    Tož ať vám padají části kupónu a ne celá Farma ;)

    Edit: Čísla upravena podle příspěvku od Skali.
     
    Naposledy upraveno: 2/1/19
  2. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Tužku a papír nechám kde jsou, mně nejvíce vyhovuje Print Screen. Rychlé a účinné. Jen škoda že je to s ním takové mechanické, chtělo by to procvičit paměť, ale po svátcích bych to teda nedala. Tak zůstanu u osvědčeného, ať mám aspoň naději na dokončení. Že se nic nepěstuje je super, zítra nebudu celý den doma, tak mi aspoň neuteče rozpěstování, + si budu pěstovat co budu chtít. Já jsem tedy spokojená.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ne, kupón dostaneš pouze z nové cukrárny.
     
  4. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Mobil to jistí a Marťa může začít blbnout, od včera se chce učit vařit jako babička tak to zkusíme nanečisto. Taky potřebuju napěstovat dlouhodobky, na akci se těším.
     
  5. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Ja to chapem inak - ze po dosiahnuti 165 bodov ideme uz s troma tortami, tj 5x s dvoma a dalej uz s troma, co znizuje mnostvo potrebnych padatiek. Zajtra sa dozvieme kdo mal pravdu :).
    Idem do toho, lebo netreba pestovat. (Co by bolo pre mna otravne, radsej pestujem rostliny 200+ do drustva, dost z nich este potrebujem.)
    Vsetkym, ktori idu plnit akciu prajem uspesne pecenie!
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    BigClick - ano, po dosáhnutí 165 bodů už naskočí 3 dorty. Takže 5 úspěšných pokusů za 35 bodů bude se dvěma dorty a pak už naskočí dortíky tři. ;)

    (Pokud to někdo zvrzne, bude potřebovat těch pokusů víc)
     
  7. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Narozeninovou akci v této podobě jsem nezažila. Bude to pro mě premiéra. Musím říct, že se mi hóóódně líbí a fakt se těším. Největší plus je, že se nepěstuje akční rostlina, tudíž odpadá hlídání času sklizně a můžu si pěstovat a chovat co potřebuji. Uvidíme, jak budou lítat padátka a doufám, že kohoutky nebudou příliš utaženy. Odměny jsou taky pěkné - zase se kousek přiblížím magickému lvl. 100.
    Trochu se bojím, že největší problém bude moje paměť xD
     
  8. Zrzka34

    Zrzka34 Pisálek fóra

    Ahoj, jak se prosím pracuje s prit screenem: Děkuji za odpověď.
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  9. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Super, na tuto akci se moc těším. Narozeninový dortík mě vždy bavil. Padátek dost, ale snad to bude v pohodě a budou vyskakovat :). Řádek v nebi se mi líbí, tak se budu snažit bojovat až do konce. Pěkný den všem
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  10. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Tužka a papír to jistí, s pamětí je to horší.;)
     
    jindrasofr, malanek70 a evainfo tohle ocenili.
  11. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Stiskneš ho ;)

    Na klávesnici najdeš klávesu, která má na sobě napsáno PrintScreen, PrtScr, PrtSc SysRq nebo něco podobného.
    V prohlížeči se přihlásíš na Farmu.
    Otevřeš si program nazvaný "Malování".
    Okna s Farmou a s Malováním si srovnáš tak, aby jsi pohodlně viděla obě dvě.
    Na Farmě spustíš narozeninovou minihru. V okamžiku, kdy se ti objeví obrázek požadovaných dortů, stiskneš tu klávesu PrintScreen, a tím obrazovku jakoby "vyfotíš".
    Přepneš se do programu Malování, stiskneš Ctrl+V, a vyfocená obrazovka se ti tam objeví.
    Přepneš se zpět na Farmu, naklikáš dorty - jak mají vypadat vidíš v Malování - a posbíráš plný počet bodů.

    Pozn.: Pokud máš notebook, pak je možné, že budeš muset místo PrtScr stisknout kombinaci kláves Fn a PrtScr - vyzkoušej si to dopředu :)
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zrzka34 - tak jak píše makak-magot ;).

    Také můžeš použít prográmek "Výstřižky" - najdeš ve svém PC v nabídce Start. A pokud máš mobil s foťákem, tak si můžeš dortíky fotit mobilem. Někdo si píše i zkratky na papír :)

    výstřižky.png

    Edit: A jinak máme ve FAQ i vypracované různé návody, např.: vše o obrázcích, videu a screenech
    No a strýček gůgl taky není úplně blbej

    gůgl.png
     
    Naposledy upraveno: 2/1/19
  13. kralslnko

    kralslnko Rádoby autor

    Ahojte ludovkia, ceske vystrizky su v slovenskom Windows = Nastroj na vystrihovanie - aj ked ja mam radsej LightShot :) - pouzitie oboch je jednoduche (su po slovensky alebo cesky) - dokazu sa to naucit aj "moji" dochodcovia na Univerzite tretieho veku :).
     
    Naposledy upraveno: 2/1/19
  14. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Raději bych viděla narozeninový dort z uzenářství. Po těch vánocích jsem ještě přeslazená. :):p
     
    jindrasofr, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Moc se těším! Dorty miluji - právě jsem si dal kopec nepečeného s jahodami(kvůli linii kombinace 1 tvaroh, 1 zakysanka 16% a 1 jogurt smetanový lesní směs navrch jako ozvláštnění).
    A nejvíc vítám možnost pěstovat, co chci! Dnes dorazila na mou farmu vrbovka růžová, tak ji alespoň hned mohu pěstovat. Na noc hodím bér - potřebuji ještě pár tisíc (Raději bych tedy pěstoval protěž, z té mi to minule padalo úžasně).Akorát mi mrzí, že budu muset schovat zvířátka, padátek je třeba dost a bude to lépe padat z polí. Tedy doufejme! Už jsme měli akci, kde to lépe padalo ze stromů! Tehdy se mi moc osvědčily jabloně.
    Díky Makakovi a jeho výpočtům! Můj výpočet byl o hodně pesimističtější, bral jsem jako základ 40 bodů, tudíž 70 pokusů a 3450 padátek. To pro případ, že bych ztratil tužku a papír zbaštily myši.Nu, a ten, kdo bude chtít i odměny po dosažení stonku se asi bez tohoto množství neobejde...
    Vrbovko - masový dort je úžasný nápad! Ovšem pro mne je zakázaný, zatímco ten sladký ne!
     
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně se zatím nejvíc osvědčil papír s tužkou ;). Teď prvně hodlám vyzkoušet Výstřižky, jsou rychlé a "vystřihnou" opravdu jen tu kýženou část obrázku, ne celou obrazovku. Uvidím, jak to půjde, zpět k papíru a tužce se můžu uchýlit kdykoliv.
    Na akci se těším, je to moje oblíbená. Teď jen vychytat, z čeho to bude nejlépe padat.
     
  17. Cascada75

    Cascada75 Pisálek fóra

    ahoj na akci se těším tak doufám že odměnu získám...dortíky znám,jen doufám že padátka budou padat,abychom to zvládli.
    Všem přeju krásnou a pohodou hru.
     
  18. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Ach jo zase ty hnusný patlavý polevy,zdobení a jiný sladký prasárny, kdo si ty barevný nesmysly má pamatovat :mad:dorty nesnáším....ve hře... i v reálu.
     
    Štika, maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dníček všem :) na tuto akcičku se moc těším, potřebuji v družstvu dodělat Pracovité motýli, ostatní rostlinky dokupuji, ještě 50 tisíc pažitky musím dopěstovat, je sice krátká, ale s melounovou magií to jde fakt rychle, tak uvidím co na to padátka :p. Minule jsem to taky zkoušela přes screen, ale ta moje roztržitost ... to musím obtáhnout, dát do malování a chci-nechci uložit výstřižky aby to tam nezavazelo a poslední dortík byl pryč, se ani nestihl připálit xD. Mám zažité první písmena barev a názvů a když opisuji na papír, se ani na něho nedívám a dortík je v čase :p takže půjdu neandrtálsky s papírem. By to pak chtělo domácí tlačenku na vyrovnání chuti ;)
     
  20. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Taky jsem to minule s print screenem nestíhal, zlatá tužka + papír = 100% úspěšnost :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.