Narozeninový dort (3.1. - 8.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Matheana

    Matheana Zelenáč fóra

    akce možná super,ale já mám farmu nastavenou v divném režimu padátek a tak opětovně nedokončím
     
  2. lindaxa

    lindaxa Pisálek fóra

    Skali - moc díky, po vyčištění a restartu mi to udělalo znovu 2x, jednou nenabídlo korpus a jednou polevu. Tak nevím.
     
  3. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    [​IMG]
    Tak já jsem si dal pohodový víkend a dorty jsem slepoval až teď. Akce hotova, i když musím přiznat, že některé kombinace mi fakt daly zabrat :)
    [​IMG]
    P.S.: Mohli byste mi prosím hlasovat k mému zlepšovacímu návrhu na jednodušší posílání dárků sousedům? Ještě mi pár hlasů (ideálně souhlasných :)) chybí. Díky
     
  4. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    196023:03 doba mletí 3 kupónů xDxDxDxD
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lindaxa - zkus napsat do technických dotazů, třeba ti tam ještě něco poradí. Ale akce za chvíli končí, tak nevím...Můžeš ještě vyzkoušet otevřít farmu v jiném prohlížeči (používám Firefox), zkontrolovat zda máš aktuální FP....

    kakaboj - zkus zavřít a znovu otevřít celý prohlížeč
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    Dala jsem zrušit a znova a funguje, to bylo jenom k pobavení
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Posledni kupon z cukrarny promenen na 2 hvezdicky. Stonek jsem mela hotovy v sobotu rano a od te doby jsem kupony nepocitala, ale bylo jich nepocitane :D
    Tentokrat si neodpustim hodnoceni na zaver (jako ve skole): 1*
    +++ akce bez akcni kytky tzn. prostor pro pestovani cehokoliv potrebneho
    + padatka letala luxusne i z 5ti hod. plodin
    + moznost vybirani odmen do posledni minuty
    + dekorka davajici prakticky zadarmo kupony po 3 hod. tzn. odmeny si mohli vybirat i naprosti lenosi
    + odmeny vc. slusneho radku na stonku
    Za me klidne vic takhle pohodovych tydnu na farme! ;)
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ještě jsem na poslední sklizeň + sklizeň před tím, použil zelený kapání a stejně mi to houby pomohlo.
    Za hodně dlouhou dobu, je tohle akce kterou jsem těžce nestihl. Vůbec nechápu jak bych tohle mohl stihnout kdybych chodil ještě do práce. To bych podle mě byl tak možná ve 2/3.

    [​IMG]
     
    MatysekKamilek, maiki66 a k.vitek tohle ocenili.
  9. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Nezlobte se, ale přesně minutu před 14h mě vyhodilo z mlýna na poslední semletí 1 lístku. Akce na prd:wuerg::mad:..chybělo mi přesně poslední sestavení dortů ...stonek
    Už dlouho se zamýšlím, že přestanu hrát. Jste samá chyba.Dojedu kombajn a fakt skončím. Začínáte kolikrát se zpožděním, ale 1min před koncem mě to vyhodili poprvé.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Nu, tak jsem byla ve 12:50 odvolána k šéfce na poporadní sedánek nad plánem kontrol... a právě jsem se vrátila. Takže jsem už s ničím nehnula. Tzn. akce nedodělaná. Ani SH a točení karafiátů kolem poledního mě nedostalo do konce.

    Byla jsem na tom o kapánek líp než Bezejmenný.
     
    Naposledy upraveno: 8/1/19
    radyn.m, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. ivuška51

    ivuška51 Zelenáč fóra

    Ahoj, dodělala jsem celou akci Narozeninový dort na poslední chvíli a ted jsem zjistila, že nemám dekorku Dortový chmaták, na ploše ji nemám, v liště taky ne. Co mám dělat? Prosím o radu
     
  12. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    ivuška51 restartuj a jestli nepomůže, napiš na podporu ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    k.vitek já jsem na tom byl trochu lépe,ale stonek se nepodařil překonal jsem alespoň bezejmenného v pečení
     
  14. Maxula

    Maxula Pisálek fóra

    Ahoj farmáři nešly dělat dorty někdy korpu s nebo poleva nebo zdobení
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Skladani zcela bez problemu (jak nekdo psal, Renzo skube stale), no tak 50 dortu navic (chybi zasadni info o odehranych hrach) takze listky skvele (diky urychlovane cukrarne) a to pres noc nevstavam...
    Vsechno dodano kam je treba, i kdyz mam jeste par dekorek z dvou minulych akcich na "vycerpani" bonusu, tak tady je to bez problemu a muzu to pustit z hlavy :)
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  16. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný večer,
    tuhle akci jsem taky nestihl.Těm co co ji dokončili gratuluji.
     
    radyn.m, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  17. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Jaj, stonek o_Oo_O:eek:, já na něj pro samé anakondy ouplně zapomělxD :cry:, ...dekorky pořád v liště xDxDxDxDxD. Ovšem na baha se mi to hezky anankondí, už jich mám o víc jak tisícovku víc, než na začátku :DTohle bych v reálu vážně zažít nechtěl xD
    Skali: nechci remcat, ale jak čtu ty příspěvky, tak ta minihra mi přijde že "blbne" hodně hráčům:sleepy:..., žel jsem musel dřív na šichtu, takže vyzkoušení bez doplňků prohlížeče se nekonalo-.-. Ale jinak s touhle akcí naprostá spokojenost, též dávám za 1* (...a ajťákům za 3-)
     
    Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    radyn.m - neberu to jako remcání ;) Co ti mám na to říct. Posílám ty lidičky do technické sekce, na podporu....víc tu v diskuzi udělat nemůžu. Budu to samozřejmě reportovat dál - nahoru (takže vejš ;))
     
  19. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Popravdě řečeno já žádné problémy se skládáním neměla.Používala jsem print a malování a po pár prvních kiksech to pak šlo jedna paráda.Jsem spokojená.Akce se mi líbila.
     
    Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.