Narozeninový dort (26.1. - 1.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já jsem na tom docela dobře,dokoupila jsem jen grepy a došlechtila jednu husu.Jinak mám všechno.Tak večer nezapomenout zasadit karafiáty ať zítra vypadnou nějaké cukrářské sáčky.Ale pro jistotu asi při akci otočím párkrát cibuli,kdoví,jak to bude padat.Už se docela těším.:);):)
     
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    To jsem ráda , že nejsem sama, kdo je z toho blázen a paf.
    Hra Farmerama spatřila světlo světa v březnu 2010 - viz "Dějiny Farmeramy "
    Slaví 6. narozeniny , takže by jsem já osobně předpokládala , že první dort má být 2010 a poslední 2016 - pro hráče,
    kteří se zaregistrovali nyní v lednu . Alespoň tak to vidím v ofi. oznámení " hráč obdrží dárek dle data registrace "
    Můj názor je ten, že tam ten rok 2009 neměl být. Je to pěkně matoucí.
     
  3. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Pokud se nepletu, tak když nebudu chtít dekorky 2x, tak na stonek a všechny svíčky mi stačí 12600 cizrny a 710 vypadávátek.
    Uvažuju cestu: nejdřív doprava (k SK) 1,4,6,13,20,25,32 - pak doleva 2,5,7,14,21,26,27,28,29 a zbývají potřebné 23, 17, 8 a 9
    Ostatní úkoly jsou jen bonus, kde porovnám má dáti-dal a buď dám nebo ne.

    PS: Ještě doplním - melu 19x oranžové, 9x červené a 8x modré
     
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Casey27,
    rok 2009 je tam proto, že v tom roce byla spuštěna testovací verze. Zeptej se třeba strýčka... nebo tetičky...;)
     
  5. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    krtekradek73: ty mě mateš ještě víc, než jsem z toho už teď zmatenýxD
     
    babako a tomokoco tohle ocenili.
  6. kukuby

    kukuby Zelenáč fóra

    čo to je lanýž? v tržnici ho nikde nemôžem nájsť, málo mi páli, lebo to neviem preložiť
     
    babako tohle ocenil(a).
  7. laumars

    laumars Aktivní autor

    Casey27 - tak predca si mal pravdu , tu 2009 dostane len Programator. xD
    U mna je najstarsie hrajuca suseda Julinka11 , ta by mi mohla prezradit kedy sa prihlasila prvy krat.
    Alebo vyhlasit sutaz o najdlhsie hrajuceho hraca v CZ-SK lokacii ;)
    Mna by to celkom zaujmalo kto je ten TOP Mentor :)
     
    Naposledy upraveno: 25/1/16
  8. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Hľúzovka - produkt prasiatok. Nájsť ich v reáli, tak som "za vodou" :)
     
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kukuby lanýž je produkt z výrobny od prasat - od levelu 37
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    krtekradek73: Trochu to opravím... pokud chceš stonek, tak potřebuješ dekorku Slavnostní klaun... proto já mám původně navíc proti tobě 31 ,-) Psal jsem to narychlo, ale lepší bude 23.... menší požadavek na dodávku.

    nezmarka.cz: Ahoj díky za odpověď. Jsem to říkal že programátor :-D To tam někde šudlil na svým PC a teď jedinej bude mít 2009 :-D
    Jinak strejda mně to neřekne, jelikož dělá v kantýně BP teprve 4. rokem.... od doby co začali být rozežraní :-D
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ja vidim, uz se tu resi cesta, tak snad vecer si to prohlidnu a bude jasnejsi, jak co nejrychleji k tomu nejvzacnejsimu... grapefruity nakoupeny, na ty haflingy asi musim vydrzet den z oranzovych obrstaji, cuniku mam stovky a ty husy koupeny za 100 000 za kus se mi zdaji jeste dobry :)
    Zbytek doufam mam, takze ted jen nezapomenout na tu odmenu za zavislost :)
     
  12. kukuby

    kukuby Zelenáč fóra

    Ajtoto, dakujem za preklad mňa by to nenapadlo
     
  13. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Již je na ceně 10tisíc
     
    evainfo, Danielaa25 a babako tohle ocenili.
  14. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Tassadar11 - bacha, obyčejné a žluté obrstáje dají haflinga, oranžové dají šetlandského poníka
     
  15. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Dobré odpoledne všem. Akce vypadá zajímavě a dobře, tak samozřejmě do toho jdu. Někteří píšou, že jsou zmatení z toho, co je čeká. Mně vždy ty popisy připadají velice složité a když začnu plnit, tak zjistím, že je to vlastně brnkačka. Doufám, že tentokrát to bude stejné. Odměny jsou super tak hurá na to. Ještě mně čeká šlechtění husiček. U nás na trhu ani jediná šedivá. Všem, co budeme akci plnit přeji hodně úspěchů při plnění akce. Tak zítra hurá na to!
     
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Hodinu se překrývá děsivka s narozeninovou akcí a tak po tuto hodinu dle ofika budou vypadávátka i na hřibitově!! Takže kdo má problémy s vypadávátky a čas být v tuto dobu na farmě, může získat o nějaké to vypadávátko víc.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  17. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    hurááá - povedlo se - mám 8 ks grapefruitů cca za 8400 kr - trochu trpělivosti to chtělo, ale teď už v klidu čekám na zítra - mám vše co je potřeba, takže se mohu v klidu věnovat pouze pěstění akční rostliny
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Návod jsem musel číst 3x abych se vůbec zorientoval.
    Vyšlo mi z toho docela jednoduché počítání : kašlu na narozeniny a nechám tomu volnou ruku. Co se podaří, to se podaří. Nemůžu tady sedět celý den abych napěstoval 6x víc akčního plevele, než před pár lety. Vypadávátka mají u mě zákaz vyskytovat se ve velkém množství a abych si zaplácal mlýn něčím co se mi ani nepodařilo pochopit, na to se můžu vybodnout. Dekorky není kam dávat, nic jiného z akce ani není a navíc mě to bude stát šlechtěnce a miliony, protože nemám tu kliku abych měl Grep.

    Takže pojedu jen to co půjde a zbytek nechám prostě ležet.
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    STYBI jaký hurá...potřebuješ jich 15
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    uaaaa, uz tam ty zluty potvory musim dat, ono jen prasatko je ze stonku a obrstaji tak jak si myslim, konik ne, diky!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.