Narozeninový dort (26.1. - 1.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    tak ráno naposledy sfouknu všechny svíčky a domelu poslední 4 modré, pokud napadají sáčky;)JC nemám žádného nějak se mi vyhýbyli za těch 5 let co jsem slavila v lednu:D,ale jeden je v jarmarku tak tam jdu po něm..reálné peníze dávám jen jednou za měsíc na kombaj
    zbynda70.. ono to chce hodně číst,je tady dost rad ,jak na to.První věc,příprava před akci, pak překopat farmu po přečtení co potřebujem, začít na polích 2x2 se SH,vodou,hnojem a Zuziním hnojivem, pak dát 2x1 a s SH a když je rozpěstováno tak pak na 1X1 ale každý přemýšlí u hry jinak a kombinuje stromy chlévy,jen aby to padalo, používají se i šlechtěnci ze skleníku,ty jsem použila poprvé bo na skleník jsem víceméně kašlala:(Už teda vím,růže mám a ted zkouším karafiátyHolt jeden se pořád učí
     
  2. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Hoci mám akciu už dlhšie hotovú, TS a TCH dám až dnes večer tak zajtra sa pochválim s výsledkom :p aj keď už teraz vidím, čo to bude :wuerg:
     
  3. majkl8888

    majkl8888 Pisálek fóra

    No tak první narozeniny jsou za mnou tak něco málo jsem taky stihl, takže očekávané zklamání zas není takové, děkuji všem co mi poskytli MJS, Sáčky a další :)
    [​IMG]
     
  4. Kikina

    Kikina Pisálek fóra

    Nevím proč tady někteří brečí, to jsem fakt nepochopila,mám 135 velkých polí, stonek mám ode dneška. Nemám kombajn, proto nemám ani malá políčka. Svíčky jsem rozsvítila jen ty s SK, ZB a SH. Nevybrala jsem 4x párty lístek, 7tis.ZB, náhradní dekorky (za 5 červených a 10 modrých a 4 oranž. pusinky)... Používala jsem MJS, a myslím, že do zítra stihnu ještě ty párty lístky.
    Ta akce je bezvadná proto, že si můžete vybrat, a evidentně to šlo stihnout i s pohopolema. Na začátku jsem dokonce měla těch políček ještě méně, asi 100. Jsem 84 lvl. Padátek mám teď navíc 638, asi protože zbytek farmy mám úplně stejně jako vždycky - chlívky, výrobny a stromy (většina stromů normálních, chlívy a výrobny max. oranžové).
    Tak ať se daří všem kdo nemají co potřebují. A komu vám to špatně padá - změňte strategii, nebo zkrátka udělejte něco jinak.
     
  5. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Hlásím hotovo, akce v podstatě lážo-plážo, jsem spokojená, až na barvy toho cukroví to bylo bezva !
     
  6. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Akce v pohodě dokončená.Ještě před spaním sfouknu svíčky, aby něco nechytlo a půjdu spokojeně spát :)
     
  7. Margziam

    Margziam Stará škola

    Co se týče těch kombajnů s pomocníky, tak teď už mi dobíhá poslední kupon. Ještě asi 11 hodin poběží, pak už nebude nic.
    Takže se budu příště pokoušet s těmi pohopoli - po rozpěstování na obyčejných velkých (protože z 5 nebo 10 začátečních semínek se po 3 ks na 1 pohopole těžko může něco rozpěstovat)..
    Před chvílí jsem sklidila růže na 2x1 polích, přehodila na minipole a ještě zasela 9 hodinovku, které mám málo. Ještě mám málo dalších podobně dlouhých. Tak uvidím, co se ještě podaří.. Asi ale kvůli těm pomocníkům, kteří už končí, budu muset po opožděné sklizni zrušit minipole a dát poho nebo aspoň obyčejná velká. Takže to bude přibývat pomalu..
    Zásob do úkolů v družstvu moc není... :(
    Napadaly mi ještě nějaké sáčky - bylo jich přes 50, tak jsem dala mlet ještě 1 modrou pusinku z posledního nálevu - už je umletá.
    Tak za ni bude potom trochu BZ a KR :)
    Ještě mi zbylo 24 sáčků - kdyby šly někomu poslat, tak je pošlu, aby pomohly...

    Dobrou noc.. :)
     
  8. babako

    babako Expert fóra

    :inlove::),hezké ráno;) všem,narozeninku vnímám jako velice povedenou a už aby byla další akce.. Hezkou hru a hezký den přeji vám..:););)
     
  9. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Dobré ranko, taky mám od večera hotovo, použila jsem dost SH abych měla pytlíčky a teď jich mám asi 300ks navíc, jsem trdlo, no co hlavně že je hotovo, všem gratuluji ať už mají splněno nebo ne.:)
     
  10. zmel

    zmel Pilný autor

    Práve som dodala všetky potrebné tortičky a mám hotovo. Bolo to len tak tak, ale vrecúšok som mala tak akurát.
    Tým ktorým sa to podarilo, blahoželám, tým, ktorí ešte bojujú, želám, nech to úspešne zvládnu. Pekný deň, farmári :D
     
  11. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Mám hotovo, radost obrovská, akce byla moc prima:):):):)
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Jo!
    Smršť dárků a narychlo získané kedlubny pokropené drahým hnojem daly bohatou úrodu. Posledních pár sáčků jsem od rána dolovala z mrkve a salátu. Pokud před koncem akce stihnu sklidit prales, už to bude navíc.
    Děkuji vám všem, kteří jste mi k tomuto úspěchu dopomohli.
    [​IMG]
     
  13. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Čakám na posledných 5 sáčkov, za chvíľu mi dozreje nasadený lieskový orech, takže vyrobím poslednú oranžovú pusinku a hotovo. Síce torta nie je kompletná, ale viac už nestihnem a aj s takýmto výsledkom som rád. :)
     
  14. toyterier

    toyterier Rádoby autor

    tak mi chybí poslední modrá pusinka. teď jsem sklidila xxl stromy a nic :( za hodinu mi dozrají jahody a bromelie, tak snad ty poslední sáčky vypadnou. jinak to bylo skoro na pohodu ;)
     
  15. b.jana

    b.jana Pisálek fóra

    Tak jsem se těšila,že narozeninovou akci stihnu celou ale mám smůlu:(Chybí mi asi 170 ks sáčků,tak snad příště
     
    farmík84, myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  16. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Díky narozeninám jsem se dostala až do LV 42.Hoří mi 4 svíčky. Dort je ozdoben na 12-ti políčkách.Ostrov Bahamara taky už jede,tedˇ čekám co bude za stromy.Měly jste pravdu pro začínající je to náročné.Na trhu už potřebné asi nekoupím nejsou lanýže,med ani peříčka jinak se mi podařilo, vše co jsem neměla, koupit.
     
  17. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    tak naposledy sfouknuté svíčky ještě zrají maliny a dala jsem šlechtěné růže na dvě hodky tak snad těch 33 sáčků ještě vypadne, když ne,nic se neděje je to poslední dekorka, akce se mi moc líbila a zítra už druhá pěkný den ..
     
    spuntka, myš59 a tydýtková tohle ocenili.
  18. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    bursuk59: Ahoj, akce je až ve středu, jestli tedy čekáš Karneval :)
     
  19. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Hezké ránko, taky jsem naposled sfoukla všechny svíčky a po ranní sklízni chybí už jen jeden sáček;),to dám v poho už:Ddíky mojím novým třem sousedům a je to krása když posílám 7 dárků a 7 se mi vrátí...díky moc
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky všeem.Sice jsem tady napsala,že do této akce nejdu,jenomže.......Prostě mi to nedalo a i já se zapojila(zapotila)a tady je výsledek.[​IMG] Musím napsat,že bez všech pomocníčků což je SH,marmoška,krejcárky a přídavných košů,akce nejde splnit.Mě chyběly krejcary,šlechtěná zvířata,SH,a marmoška a hlavně čas.BB v pracovní době,kdy vám na hru zbyde tak maximálně 4 hoďky je málo.Bylo to takové polechtání,aby se neřekloo_O.

     
    Naposledy upraveno: 1/2/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.