Narozeninový dort (26.1. - 1.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Xilli*

    *Xilli* Pisálek fóra

    No abych pravdu řekla tak já se pustila do zdobeni dortíku uplně bezhlavě a pak sem byla pěkně vyjevená a ty barvy pusinek semtaky pěkně popletla ale musim byt vubec ráda že sem z toho celkem vybruslila ted mi už chybí tři modré pusinky tak to snad dám amoc děkuji všemco mě posílali pytlíčky abych nebyla v pytly
     
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Akci jsem včera ukončila pro mě s výborným výsledkem. Ovšem ono něco napadalo, tak mám 6 modrých pusinek. Dopěstovala jsem na nálev a uvidím zítra ráno, jak to bude vypadat. Budu se snažit vrátit domů před koncem, pokud to dá z ranní a dopolední sklizně potřebných 120 kousků, tak tu poslední dekoraci snad taky stihnu. Toto je fakt bláznivá farma. Hlavně se z toho nezbláznit xD
     
  3. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    ahojte, tak som konečne dokončila :) splnila všetko čo som chcela :)
    na šedých husiach som zarobila okolo 2 000 000 :)
     
  4. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Chýbajú mi 4 modré pusinky. Hlavné je že stonka je aktivovaná. Milujem klaunov nestihnem a za nálepkou plakať nebudem -vôbec mi nebude chýbať. Ráno stihnem pozbierať úrodu ale kým prídem s práce akcia skončí. Radšej si začnem plniť úlohy na aktiváciu ostrova pokladov. Naivne som si myslela, že na to aby som si tam dala dekorácie stačí v chráme odblokovať sochu prístavu.
     
  5. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Mám dort hotový, dalo to dost práce a vím, že i skutečný dort zabere dort času, protože jej peču pro celou moji rodinku a chutná blaženě.
     
  6. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    tak i já jsem už v klidu melu devátou modrou a ráno určo bude na poslední;)z TS šlo vše do lišty jako obyčejně, prostě nové se mi vyhýbají,jako čert křížu, tak snad příště,,, no a stromy až ráno...
     
  7. Sondra

    Sondra Pisálek fóra

    Fajn hra asi ji dokončím,chybí mi pár cukrářských sáčků.Snad vypadnou.Kdyby někdo chtěl ,může mi poslat dáreček cukrářský sáček. :)
     
    evainfo, lacrima a myš59 tohle ocenili.
  8. halamg

    halamg Zelenáč fóra

    jako to zrání cizrny a potřebné množství cizrny na jeden nápoj je tedy děsný,jsem zklamaná že to nedám ani náhodou.
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  9. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

  10. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj tak super akce,mě se to líbilo a v pohodě bez honění,ani sem nechtěla ty tři dekorky navíc a nakonec sem je v pohodě dala a tak je potom za něco vyměním,všem co finišují přeji hodně zdaru....:D
     
  11. maxikov

    maxikov Aktivní autor

    Hlásím hotovo!!!!Byla to docela makačka,hlavně na mozek,jelikož jsem musela vymyslet strategii pěstování.Z celé doby trvání akce jsem totiž byla čtyřikrát na denní dvanáctce v práci.Neobešlo se to bez bourání a přestavby farmy,teď se mi to nechce vracet do původního stavu.Všem co ještě plní,přeji hodně zdaru.
     
  12. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    Tak som fakt zvedavá či sa mi podarí dostať klauna, ešte tú dekoráciu potrebujem do obláčika :) už mám 7 modrých koláčikov, teraz ešte aby som stihla tie posledné tri :D no sáčky akosi nepadajú ako majú :D ešte raz stihnem polia pozbierať uvidíme ako to skončí. Nakoniec som si kúpila aj florény aj košík /bože koľkokrát som sa už zaprisahala , že nebudem míňať eurá :oops: / tak uvidíme .
    Ďakujem susedom za sáčky, fakt pomohli. Škoda, že možno posielať len 7 darčekov , ono dobrých susedov mám viac xD tak som si musela spraviť harmonogram :p ono darčeky zo sviečok tiež potešili. tajomné stromíky nic moc, teraz som vyložila stajne uvidíme čo mi dajú , Ale aj tak som spokojná, celkom pekná akcia , napriek tomu, že som sa väčšinou dostala k PC len večer to celkom dobre išlo ;).
     
  13. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Shanigan . moja, ale ak máš všetko ostatné tak musíš mať riadok splnený. Za modré pusinky je ten klaun najdrahší a popri tom najmenej produktívny. Mrkni na oranžové pusinky - tie sú lacnejšie- ak nemáš klauna , tak ho získaš za 4 oranž ( 1 oranž= 20 vreciek). modrých potrebuješ 10 - pričom 1 modrá = 30 vreciek.
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jojo, hlavne se mi libilo, ze tu bylo mozny se dobrat ruznych cest - ja preferoval doprava dve svicky na SH a SK, pak stredem doleva na druhou stranu a tam nahoru pro horni svicku s bananem a pak ty dve mene podstatatne vlevo s BZ a BBZ, pak jsem vzal stonek s prvni trojici dekorek a ve finisi i tu druhou trojici (i kdyz cestou jsem je nabiral proste nahodne)....
    Padatka fakt nebyl problem, diky sousedum a J.C., takze i pres obludny pocet cizrny to nakonec bylo celkem rychle sfouknuty :)
    Jen opakovane sfoukavat, na to se nesmi zapomenout, to je vlastne ta hlavni odmena co asi nepocitaji remcalove - takovy pocet Bananu a SK za tak kratkou dobu neziskate :)

    Vypadavat ma 190 sacku/den, v tuto chvili ma byt 1011 (nebo chybet 129 ), mam 1853 (chybi 0 ), mam 162% hotovo.
    Stav cizrny : idealne 17070 kusu (3209/den ), mam 19644 z 19250 (102% ).
    Zatim uplynulo 88% casu, zbyva 16 hodin.
    A vetrnik musi udelat : 55 nalevu + 23 oranzovych, 14 cervenych a 18 modrych pusinek!
     
  15. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Tak mám hotovo:), stonek aktivován a i dekorky navíc v parku. Odtajnění TS a TCH k pláči :cry:- vše do lišty.
     
  16. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Hlásím i u mě splněno stonek už valí bezva pohodová akce. Ještě zítra jak dorazím po raní tak uvidím co se vyklube. Chválím dort je povedený ;):music:Janča
     
  17. zbynda70

    zbynda70 Pisálek fóra

    zdravím,tak obtížnost střední?????????ha ha,řekl bych i lehká,ovšem kdyby RT pustili víc sáčků,makám jak to jde ,ale se sáčky to nemá nic společného, a navíc jsem chudák a na kupování mi nezbývá,škoda, na co se snažit,všem ostatním přeju přízeň od RT
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  18. lakinecek

    lakinecek Zelenáč fóra

    no ja mel nocni 12 pres den sem mel poho pole nedal sem ani korunu a vecer sem to dodelal takze kdo breci at de do haj........
     
  19. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Melu posledních osm pusinek a mám hotovo, nějak se mi v poslední době dařilo. Na začátku akce jsem na to házela bobíka, myslela jsem, že to nedám. Ale pak mi to nedalo a druhej den jsem na to vlítla s tím, že to zkusím a když tak nedodělám. Pomalu, ale jistě jsem se doplazila do cíle. Dekorky budou teda jen jednou. Bonanzu jsem dostala 2011. Akorát toho času na to bych potřebovala víc:p[​IMG] tak už je hotovo.
     
    Naposledy upraveno: 1/2/16
    Jonsdorf a skalara.v tohle ocenili.
  20. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj. Taky jsem myslela, že to nezvládnu, že nebudu mít dost padátek.. a.. dnes večer už jsem dozdobila dort úplně.. :)
    ještě zfoukávat svíčky nezapomenout do konce akce.. Děkuji všem, co mi posílali padátka.. :)
    Bonanzu jsem taky dostala, je pěkná, díky. 2015 :)
    Stonek funguje, další dekorky jsou na ostrově pokladů, pár postupů přibylo... :)
    Ty šlechtěnce jsem spěchala získat dřív, než bylo BB, ale když potom bylo to BB, tak jsem ho využila k získávání dalších do zásob (a utracení skoro všeho SK, které jsem ještě měla - asi něco přes 100, jestli se nepletu). Takže díky za ně..
    Z TS mi krom jiného vypadl na Baha 1 Grepfruit, tak jsem ho honem využila a dopovala UH, takže díky němu jsem mohla ozdobit dort i tím políčkem, které chtělo 15 grepů..
    :)
     
    Jonsdorf, myš59 a Kuca16 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.