Narozeninový dort (26.1. - 1.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já mám splněno, co jsem chtěla. Krom políček s husami, grepem a lanýži a duplicitními dekorkami jsem odklikla všechno. Mám i kouzelnou svíčku, což jsem nečekala. Dokonce jsem i hýřila a obětovala hnědá prasata a haflingy:p. Navíc jsem se napakovala na šedých husách a - to jsem nečekala - na mrkvi.
    V podstatě druhá akce, kterou se mi podařilo splnit (nepočítám vánoční kalendář, který byl jen za přihlášení ;)). A taky se mi líbila i bez ohledu na výsledek. Takže já jsem přímo nadšená. Za mě fakt spokojenost :)
     
  2. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    ještě 5 modrých,ale dlouhodobky to snad jistí a bude vše, když ne nic se neděje je to druhá dekorka, ale flintu do žita ještě nehazím;)
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    skalara.v


    Však právě proto.
    A prosím nikomu to neříkej.
    Znáš to, za chvilky by to chtěl každý!

    [​IMG]
    Mám plán, rozprodat stáje a zvířata tahat jen a jen z klobouku!
    Něco jako Harry Fottr

    [​IMG]
    Všem přeji prima akci a její úspěšné dokončení...
    Váš Jonsdorf

     
    Naposledy upraveno: 31/1/16
  4. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Ahojky.
    Tak já mám také úplně splněno, ale co je nejdůležitější, tak Fofolka před odjezdem na lyžák zvládla dekorky do stonku, takže měla velikou radost a já samozřejmě s ní. Je to skvělé.
    Všem co ještě plní držím palečky, ať to padá.
     
  5. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, už mám skoro hotovo. Poslední dodání 10 modrých pusinek - 9 mám namleto a na jednu chybí sáčky. Taky jsem konečně nasadila TS a TCH. Navečer budu odtajňovat a akci celou dokončím. :)
     
  6. amís

    amís Zelenáč fóra

    Tak mi chybí ještě 4 modré a 4 oranžové pusinky, ale obávám se, že mi nestihnou napadat sáčky, škoda.
    Všem, kdo už dokončili, gratuluju.
    .amís.
     
  7. doben

    doben Ikona fóra

    Tak já už mám taky celý dort ozdobený. :D
     
  8. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    Mno ešte by to chcelo 10 modrých koláčikov aby som mala aj tú poslednú dekoráciu a ostané ma moc nezaujímajú. Mno snáď to stihnem do večera :( lebo zajtra je to už pasé .... zatiaľ aspoň každých osem hodín zhášam sviečky, aj to je niečo :p
     
  9. lukaskrizek

    lukaskrizek Pisálek fóra

    tak jsem nepředpokládal skrze pracovní vytížení , že tuhle akci dotáhnu do konce,ale po rozpěstování na polích 2x2 jsem dal poho-pole a návštěva farmy 1x denně ( 2x 2xdenně) jsem tuhe akci dokončil i já
     
  10. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Ahojky,
    chybí mi 10 modrých pusinek, sáčky nejsou, asi to nechám jak to je :) Jsem spokojená i tak. Slavnostního klauna na řádku mám, holt nebude dvakrát.
    Akce pěkná, i když na začátku mi to přišlo takové zmatené, hrálo se moc dobře, a i přes některé pracovně náročnější dny, jsem toho stihla dost.
    Tak ať se daří, ať napadá co je ještě třeba a ať jste stejně spokojení jako já :music:
    ---------------
    Ovšem přátelé... tajné stáje fakt stojí za to o_O Obydlí pro myš, Vlčí doupě, Čapí hnízdo a Rybník pro žáby... no, děkuji... -.-
    Z tajných stromů stojí za zmínku snad jen 2x Vrba černá, tu jsem měla jen jednu.
     
    Naposledy upraveno: 1/2/16
  11. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Taky se hlásím k těm šťastlivcům co mají hotovo ;)
     
  12. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Tak jo ještě k večeru domelu 2 pusinky a mám plný řádek na stonku, poslední svíčku rozsvícenou takže spokojenost. Dekorace navíc zůstanou zakryté nevadí.
    A sousedům moc díky za posílání cukr. sáčků
     
  13. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Gratuluji všem co mají hotovo já ještě 9x modré pusinky a budu mít taky hotovo tak to snad ještě napadá
     
  14. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    melu čtvrtou modrou a za půl hodky sklízím růže,tak snad zas něco vypadne a těch posledních 6 ks domelu, pokud vypadnou sáčky;),když ne nevadí řádek je ,svíčky foukám...kdo dodělávate nehažte flintu do žita ještě skoro....24h čas
     
  15. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    ja mám hotovoooo
     
  16. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Dala jsem si nějak načas, budu finišovat až dnes ale žádný stres. Nakonec jsem ráda, že jsem viděla i několik příspěvků od "začátečníků" nebo těch, co jdou na farmu 1x za den a stihli všechno, tak jsem se na začátku obávala asi víc než jsem musela 8)

    Teď domelu posledních 10 modrých na poslední cenu, cizrny přepěstováno jen 60ks, což je taky úspěch -.-

    No a budeme se těšit na ty 7.narozeniny, pokud bude do výher nastrčeno tajemno, tak snad to bude padat z té lepší horní poloviny, oranžoví králici fakt nee. A stromy taky za nic moc nestály.. chtělo by to nějakou pecku, klidně 1 strom, 1 chlívek ale ať stojí za to! A že předem děkujeme :))

    A zase díky díky za akční padátka od sousedů, vychází mě to uplně přesně.. taky bych brala, kdyby se zvedl denní limit na odesílání..
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    [​IMG]
    tak dort je od rána+tajemno​
    [​IMG] [​IMG]
    kachník orange 2x,ptákopysk+lednáčci -lišta kustovnice xxl,juvie xxl,kiwi xxl,kakaovník xxl+hvězdný xl


    sumasumárum nič moč:music:
     
  18. -Lola66-

    -Lola66- Pisálek fóra

    Farba červenej a oranžovej pusinky je taká podobná, že som krvopotne vyrobila 7 pusiniek červených a sú mi nanič. Asi budem musieť ísť k očnému. Nedá sa to vymeniť?
     
  19. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky farmáři, tak mám hotovo, docela v klídku, ale vypadávátka mne zase napínala, jestli budu stíhat, nebo ne. Všechno dobře dopadlo. Všem přeji, ať dojdou na dortíku co nejdál. Jára
     
    ell1956 a bursuk59 tohle ocenili.
  20. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte,
    prosím všetkých, ktorí majú nedostatok vypadávatiek, žiadajte ich prosím v téme k tomu určenej: Zasílání a výměna dárků, ďakujem.
    Držím palce a peknú hru prajem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.