Narozeninový dort (26.1. - 1.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Hotovo !!!
    Všem děkuji za dárečky. Teď využiju pidipolí a marmošky na dopěstování, kalendář hlásí brzkou novou akci, tak se mi to nechce stěhovat. Přeji hezký večer :)
     
  2. lukashek98

    lukashek98 Pisálek fóra

    prosím o radu, nejdou mi do magického stonku vložit ty dekorace, stále mě to vrací na dort. Co dělám špatně? Úkoly mám splněné.
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  3. FILIPS02

    FILIPS02 Pisálek fóra

    Tak konečně i já hotovo,poslední pusinka umleta a klaun je doma.Další řádek v nebíčku,pomalu ale jistě přibývají.Hezkou hru a kdo nemá hotovo nezoufejte,ještě je přes 40 hodin ,tak ať vám napadá co nejvíc sáčků.:)
     
  4. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, tak už jen namlet 4 modré pusinky a mám to hotové. Na noc naseto na dlouho. Ze stájí holub, kohout, ježek, bobr oranžový. Ze stromů oliva, broskev, javor japonsky, kamenná pinie, buk - vše XXL, Na Baha XXL kiwi, rohovník, juvie a pandánová palma, XL delonix. Kdo ještě pěstuje hodně štěstí ať stihnete, co nejvíce :)
     
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím lukashek98, to co popisuješ přesně nastane v moment, kdy z dortu není aktivovaný řádek (to se netýká samotných dekorací). Takže pokud chceš dekorace vkládat do řádku, musíš si na dortu řádek nejprve pořídit a proto tě hra přesouvá k dortu

    danda-vnovis

    PS: dodej ty 4 oranžové sněhové pusinky a řádek v nebi bude aktivní
     
  6. maiki66

    maiki66 Pisálek fóra

    už jen 480 sáčků a budu mít také hotovo:D
     
  7. Mísankov

    Mísankov Rádoby autor

    Já mám také hotovo.Všem farmářům co ještě finišují,přeji úspěšné dokončení..
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Sacky az moc, vsechno namleto a vlozeno, dekorky zaparkovany na ostrove (a vytlacili do parku dalsich par kousku), takze vsechno pekne prislo... i ty TS jsem dal, ovsem zadnou z tech co nemam to nedalo (no ono asi ani neslo), ale tolik XXL jsem jeste nevidel, tak na Baha jsem je dal vsechny, ale uz v tom mam peknej zmatek :)

    vcela Oranzova, myval, kralik Oranzovy, prachovy peri Zluty
    bukXXL, pinieXL+XXL, javor japonsky XXL, olivaXXL
    pistacieXXL, mandarinkaXXL, liciXXL, mombinXXL, cesminaXXL, pitombaXXL, kustovniceXXL, avokadoXXL, juvieXXL 2*, tomelXXL, kumquatXXL, papajaXXL, lici, granat 2*, delonix, hvezdny, papouskovnik 2*

    Vypadavat ma 190 sacku/den, v tuto chvili ma byt 824 (nebo chybet 316 ), mam 1552 (chybi 0 ), mam 136% hotovo.
    Stav cizrny : idealne 13906 kusu (3209/den ), mam 19644 z 19250 (102% ).
    Zatim uplynulo 72% casu, zbyva 39 hodin.
    A vetrnik musi udelat : 55 nalevu + 23 oranzovych, 14 cervenych a 18 modrych pusinek!
     
  9. paeij

    paeij Rádoby autor

    Já ještě splněno nemám ale díky Grapefruitům, kterých jsem měl slušnou zásobu jsem si připsal na konto přes 20M krejcarů a pokořil magických stomilion krejcarů. Jsem konečně boháč...... :D
     
  10. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    zdravím, gratuluji všem co mají splněno.mi ještě chybí metráky cizrny na nálevy a další ingredience na pusinky.nevím jak se vám podařilo napěstovat cizrnu na všechny úkoly.na výrobu nálevu je nutné velké množství cizrny kdyby byl menší počet šlo by to lépe.
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    zabeva - pěstuješ- li na pidipolích, použiješ- li MJS a hlavně nemáš- li prostoje, tak pak to jde ;)
     
  12. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    bohužel zkratky mi moc nejdou rozluštit,sadím jak můžu.z tajemniček nic moc a těšila jsem se grep a nové chlévy bohužel se nepodařilo. budu se snažit pěstovat dál
     
    evainfo, Hrnkajda a ell1956 tohle ocenili.
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    MJS = mrkvovo-jablečná směs (produkt od marmeládníka, zvyšuje výnos z každého pole o 2 ks plodiny)
     
  14. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    kolik MJS potřebuju na všechny pěstitelské plochy?kolik je na ploše políek tolik směsí?nebo stačí 1 směs na vše po dobu 18hodin?
     
    bursuk59 a ell1956 tohle ocenili.
  15. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    zabeva: stačí ti jedna MJS, účinkuje na všechny plochy. A z pidipole (= pole 1x1) vyrostou 4 rostliny (mínus jedna zasazená), takže je z nich největší výnos.
     
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    Hups -.-

    A ještě tajemné tajemničky :
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. kik681

    kik681 Pisálek fóra

    Tak já jsem spokojená. Ještě 21 sáčků a dvě or.pusinky a je hotovo. Na to, že jsem byla teď pořád v práci a tam se k farmičce nedostanu, dost dobrý.
     
  18. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Ještě 90 sáčků, namelu poslední tři a mohla bych to mít komplet:):):)
     
  19. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, taky hlásím hotovo ;)
     
  20. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak hlásím hotovo. Ale asi díky jen té nechodící sádře. Sáčku teď v tuto chvíli 284 navíc, takže na vypadávátka si nemůžu stěžovat. Na grepech jsem taky něco utržila. Jen jsem si blbě spočítala potřebu cizrny a tam mám navíc ze třech ploch, škoda, že ji nemůžu někomu věnovat. Jinak akce mě přišla poměrně nápaditá a líbila se mi. Se zlomenou nohou budu doma minimálně do května a to by bylo , aby se farma nehnula dopředu. Všem kdo finišují ať se daří.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.