Narozeninový dort (26.1. - 1.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    Tak hotovo je to pohoda.
     
  2. FILIPS02

    FILIPS02 Pisálek fóra

    Tak mě už chybí jen tři modré pusinky a mám komplet hotovo. :D:D:D
     
  3. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    plním pomalu - dávám přednost bakalářské práci ;) Velkou radost mi udělali TCH vypadl mi ledňáček 2x (moje první) xD, 1x ptakopysk, 1x kohout :p TS 1x jedle xxl, 1x javor japonský xxl, 1x buk xl a samozřejmě nesmí chybět pinie 1x xxl a 1x xl (vše do lišty):oops: TS baha - vše xxl (není to super, ale ani propadák) ;)

    ps: ted se snažím dodělat 10 x modrých pusinek na dekorku do stonku :D
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já musím dodat ještě 3 modré pusinky a bude hotovo. Doufám, že to napadá. Má oblíbená brokolička nezklamala, z ranní sklizně jsem domlela oranžové pusinky a jednu modrou. A to byla jen dvou plochách. Tajemničky - sice nic, abych posílala domů telegram (všechno XXL), ale neurazily. Jednak byly zadarmiko, to je vždycky lepší než drátem do oka, druhak (krásné slovo :p) mi vyšel cukrový javor XXL a ten mi udělal velkou radost. V průběhu akce jsem se dohrabala do 77 lvl, abych na něj dosáhla a lup! Hned mi padl upg.

    Katushka23: U mne se piniím také nějak líbí, z každých TS nějaká padne, už by z nich mohl být lesík - no, spíš les xD
     
  5. 5proti5

    5proti5 Pisálek fóra

    Oslavujú sa narodeniny ja nechápem prečo tajomné chlievy a tajomné stromy dávajú také hlúposti, ktoré sme dostávali v leveloch (30) ktoré sme už dávno prešli a máme ich niekoľko v lište, lebo sa stále vykľujú z nich len a len hlúposti či si ich kúpime za floreny pri akciách alebo ked sú ako prekvapká v takýchto akciách. Ide mi to už náramne na nervy a bolo by ozaj zázrak keby aspon cez vianočné sviatky a narodeniny dávali naozaj prekvaúpujúco fantastické ceny veď nás táto hra stojí dosť peňazí aj ked píšu HRA ZADARMO- Za svoje peniaze chcem aj adekvátnu odmenu.
     
  6. nellouss

    nellouss Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Ahojte, klikám na horní oranžovou svíčku a nic.Chce to po mě že potřebuji 2 pusinky a mám dvě pusinky tak nevím proč nemohu svíčku zapálit.

    Nejsi sám, také brblám, odměny jsou neadekvátně nízké, už jsem to tady několikrát říkala, za moc peněz málo muziky.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/16
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj nellouss,
    jsi si jistá, že máš na vrchní svíci oranžové pusinky? Ona ta červená je jí hodně podobná.
     
  8. mrkvicka9

    mrkvicka9 Rádoby autor

    Tak sáčky dopadali a hlásím hotovo.Z tajemných stojí za zmínku jen ledňáček ostatní do lišty,ale jak se říká lepší něco než nic.Kdo má hotovo gratuluji a ostatním ať to padá.
     
  9. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    Narozeninový dort--hlásím..akce hotová..:),ted si mužu jít v klidu dočistit ty moje rozdělaný okna:D bílá nevinnost a vánočka se suprhnojivem v plném proudu ,tak sázím cibule a špenát at se mě ty z:Dakoupený řemesla pořádně vyplatí
     
    Naposledy upraveno: 30/1/16
  10. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    Tak vám nevím... legendy aktivovaný, dráček, vrána, veverka + velikonoční marmeláda, mrkváč... zasázený růže a stejně mi na všech pěti plochách vyskákalo jen 81 sáčků... jako asi to šnečím tempem dodělám, ale přijde mi že všechny ty tanečky okolo s dráčkama, veverkama a další havětí snad vůbec nefungují či co... nebo by jinak vypadlo sáčků kolik... pět?

    Navíc připisuji pro nepozorné čtenáře návodů jako jsem já, že svíčky lze sfouknout i opakovaně... já akce dělám vždy intuitivně, ale tohle mě nenapadlo a zjistila jsem to až dnes.
     
  11. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Všechny zdravím.
    Na dortu mi zbývá poslední políčko, klaun - potřebuju ještě cizrnu a 10 modrých pusinek....a na ty potřebuju ještě sáčky, moc nepadají ani po sklizni dlouhodobek a dlouhých stájí po noci.....ale už jde jen o princip dokončení úkolu, o farmářskou čest, duplicitní dekorky se třeba někomu budou hodit až bude O-D.
    K akci - moc se mi líbila, jen ty oranžové a "červené" pusinky vyžadovaly velkou pozornost - je mezi nimi malý rozdíl v barvě, a jak tu čtu nejsem sama..... Navíc "červená" pusinka je světle růžová....
    Že z TS a TCH byly samé lištovky - no tak byly, no, kdo by si kazil náladu. Holt jak už jsem psala moje farma nepatří k vyvoleným - a komu se dařilo líp, nezávidím.

    Přeju všem ať se vám podaří co si přejete - a sousedům děkuju za posílání sáčků, a jako vždy se musím omluvit těm, na které se každý den nedostalo - tak se znovu a znovu přimlouvám za možnost vyššího počtu dárků sousedům.
     
  12. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Ikebara77, věř tomu nebo ne, ale domácí mazlíčci a řemeslné produkty na zvýšení BZ/BBZ na počet vypadávátek při sklizni vliv nemají - alespoň ne pozitivní. Budeš muset podpořit vypadávátka jinou strategií. Není od věci si přečíst a vzít si ponaučení z mnohokrát doporučovaného studijního materiálu Jak na "vypadávátka" - rady a zkušenosti
     
    Naposledy upraveno: 30/1/16
  13. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, proč jsou na dortu tři dekorace dvakrát. Řádek už mám aktivovaný a na dortu mě chybý právě ty tři dekorace a už se mi nechce pěstovat cizrna. Rozpis akce jsem si četla, ale není tam, že za plně rozsvícený dort je ještě nějaká odměna, ale raději se ptám :) Děkuji
     
  14. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky [​IMG] všem , kdo mají hotovo , letí moje velká gratulace . Už , už by jsem také mezi vás
    patřila, ale včera k mé nespokojenosti , nešel internet :cry: takže velký časový skluz , který se projevil na množství
    cukrárenských sáčků. Sklízela jsem dlouhodobky , které měly být ráno , až kolem 15 hodin :eek:
    V současné chvíli mi chybí ještě 2 modré pusinky , tak si snad už můžu :music:
    Přeji prima den a báječné narozeniny .
     
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj tykadlo,
    dvě dekorky tam jsou proto, aby jsi si ty náhradní mohla dát do parku, popřípadě při OaD vyměnit za něco pro tebe zajímavější.
     
  16. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    tak ještě posledních devět modrých, ale nějak v klidu prostě čekám na sáčky, abych mohla mlít a 270ks bych mohla zvládnout ;)
     
  17. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.

    I u mě hotovo.
    Akci jsem jela opravdu v klídku a pohodě.
    Děkuji sousedům za dárečky. Posílali i ti, kteří běžně neposílají :).
    Přimlouvám se, aby byla možnost posílat denně více dárků.
    Já jsem posílala i za floreny :sleepy:, abych dárky spravedlivě vracela. :)

    Gratuluji kdo má splněno a ostatním držím palce ke zdárnému konci.

    Madulka_cz
     
  18. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    ufff, mě chybí 10 modrých a to se vším, no bud to dopadá, nebo né, už to neřeším, jsem spokojená i tak, ale nevzdám to ani náhodou pojedu do poslední chvíle,všem co dokončily, velikánská gratulka a mojím sousedům díky za sáčky:):):):)
     
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Hezký den všem. Také mám téměř vše hotové, po mých menších zmatcích jsem nakonec stonek aktivovala, svíčky pravidelně sfoukávám, škoda jen, že ten banán je až po 16ti hodinách a ne po 8mi jako ty ostatní. Přeji Vám zdárné dokončení akce, byla moc fajn.
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak já mám také už hotovo.
    Tedy myslím..?

    A proto prosím touto cestou mé hodné sousedy.
    Neposílejte mi prosím nikdy akční "denní dárek"

    [​IMG]

    Jediné a vůbec na vždy co bude tato hra hrou potřebuji jen elixír.
    Na věčné časy a nikdy jinak.
    Hurá, hurá, hurá...

    A jak toho nenecháte budu bulet..!

    [​IMG]

    Děkují.


     
    Naposledy upraveno: 30/1/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.