Narozeninový dort (26.1. - 1.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tajomné sadeničky sú už odtajnené:

    Javor cukrový XXL
    Javor japonský XXL
    2x mandľovník XXL
    Pínia XL

    Para orech XL
    Kokosová palma XXL
    Baobab
    Figovník XXL
    Ohňový strom XXL

    A za chvíľu idem utrápiť svoju myš (alebo ukazovák? ) zberom mini políčok bez kombajnu.:eek:
     
  2. doben

    doben Ikona fóra

    Taky jsem už odtajnil.
    Největší radost mám samozřejmě z jabloně XXL a 2 žlutých výroben. xD
    [​IMG]
     
  3. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    TCH - 2 x vlčí doupě, obydlí pro myš a žáby
    TS - javor japonský XXL, olivovník XXL, kdoule XXL, javor cukrový XXL a rakytník
    TSB - banánovník XXL, fíkovník XXL, juvie stepilá XXL, hvězdný strom Xl a amherstie
    žádná sláva, ale i to málo se cení :music:
    akční mám vypěstovanou zbývá mi počkat na 313 sáčků, domelu poslení modré pusinky a bude hotovo :D
    Děkuji všem svým sousedům za zasílání dárků, moc mi to pomohlo a jestě pomůže ;)
     
  4. silviec

    silviec Mistr fóra

    Mam narozeninove prekvapeni z TS bobri hrad růžový :inlove:
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný večer všem :) ... tak akce taky splněná někdy kolem oběda a zrovna jsem poskočila kousíček nahoru :p .. mám hroznou radost [​IMG] [​IMG]
     
  6. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Dobrý večer všem. Akce dokončena a to jsem ještě stihla od pátku odpoledne do sobotního dopoledne pohlídat vnuka a samozřejmě bez počítače. Akce se mi moc líbila, i když odtajnění mě čeká teprve zítra. Děkuji za ni. Všem, kteří ještě zdobí dort držím palce ať ho stihnou nazdobit a vybrat si odměny
     
  7. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Ještě 10 modrých tlamiček a mám to komplet,z tajemnic 3x čáp a oranž. kurník,super stáje do lišty:)
     
  8. silviec

    silviec Mistr fóra

    také zapominate zfoukavat svicky jak jaaaaaaaaaaa(((,
     
  9. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Ufff... hotovo, v práci mi vyhořel počítač, asi zdroj, tak až teď doma :)
    [​IMG]

    Hezkou oslavu narozenin a hodně padátek všem kdo ještě potřebují.

    p.s. "dort..nebaví",""odměny..lepší","zajímavější akce" ...
    Upsííí, asi jsem hrál něco jiného, jestli tohle nebylo cool a zajímavé, tak jsem asi princezna (to chce pivo).
     
    Naposledy upraveno: 30/1/16
  10. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    Tý brďo mě ten dort nebaví...ty odměny mohly být lepší. Nebudu utrácet na trhu a nechám to být...počkám si na zajímavější akci.:p
     
  11. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak chyba posledna modra pusinka a do nej 3 vypadavatka takze kompletka az rano :)
     
  12. ostrásekačka

    ostrásekačka Rádoby autor

    Tak ještě 14 modrých dobrot a bude hotovo:). ´Teď čekám na vypadávátka, jsem na suchu (spíše na sněhu) a sem se dostanu málo :cry:. Dortik nestíhám vybírat. Všem kteří mají hotovo gratuluji, těm kteří čekají jako já - ať to padá.
     
  13. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Ahoj,
    tak už čekám jen na padátka, Ty doskáčou z dlouhodobek a i druhý šášula bude doma. Fofolka udělala pokrok a už jí chybí jen jedna dekorace do stonku. Mám za ní velikou radost, protože to by měla stihnout. V neděli odjíždí na lyžák. Už se moc těší a já taky, alespoň si chvíli odpočinu.
    Všem držím palečky ať si splní co potřebují, chtějí nebo si přejí.
     
  14. pinkbabypink1

    pinkbabypink1 Pisálek fóra

    zazraky se deji ruzovy bobr z tajemnicek :)
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dobré ráno.Konečne mám hotové.Tajné nič moc ako vždy ale do lišty sa zmestili.Možno sa ešte niekedy všetko bude hodiť;);).
     
  16. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    hezké ránko, tak mě chybí ještě 10 modrých pusinek...ale nemám sáčky, tak musím čekat...cukr.sáčky moc nepadají...z celé farmy ráno vypadlo asi 96ks..farmu už mám v původním stavu a nasazena byla brokolice, přesto katastrofa. Ale posledních 300 sáčků snad dopadá do konce akce.Jediné políčko nebudu dělat...grapefruit 15x...nemám a nekupuji, odměna nestojí za to.
    Z TS jedině 1x vrba černá potěšila, neměla jsem...ostatní putovalo komplet do lišty a stáje šli taky rovnou do lišty(holub,kohout,or.pštros a or.husy):wuerg:;)
    jo a svíčky zapomínám taky zhasínat...zatím jsem je sfoukla jen 2x:p
     
  17. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Jenom letím okolo a nechci šťourat, ale nechápu, že jsou 6-té narozeniny a v dárcích je dekorace za registraci za rok 2009. No asi má RT jinou matematiku, nebo u nás doma neumíme počítat, když slavíme synkovo 7-narozeniny letos a je ročník 2009.
    :p:p:p
     
  18. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Amalka1070,
    už jsem to tu psala, oficiálně hra začla před 6-ti lety, ale testovací verze byla spuštěna už v roce 2009. Takže žádný babylon, ani špatné počty ;).
     
  19. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Tak jsem konečně dorazila do cíle,stromy a stáje vše do lišty,banány se hodí ještě mně zbývají otevřít akai a spol..
     
    Hrnkajda, evainfo a blondmary tohle ocenili.
  20. dragojan01

    dragojan01 Rádoby autor

    :cry::cry::cry:Ne,ne,ne,ne,nestihám nestačím nestihnuto nestačím promińte přátelé.....:cry::cry::cry::cry:

    Už jen 54h do konce akce a já nestíhám chýbími dekorky a strom ale ty jsou drahé na výrobu :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.