Narozeninový dort (26.1. - 1.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    svíčky bude možno sfoukávat do skončení akce, já už mám hotovo a svíčky sfoukávám dál (ozdobený dort nezmizí, stále trůní na náměstí )
     
  2. podoliakovacudlice

    podoliakovacudlice Zelenáč fóra

    RE.Medvánek - díky ,já jak trubka pořád čekala,jelikož jsem si nebyla jista ,jestli by mě po dokončení ještě dortík pustil ,jdu si ho tedy dozdobit a ještě jednou děkuji za radu :)
     
  3. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Za dvě hodiny sklidím poslední otočku akční, ještě mi zbývá 360 sáčků na které čekám a bude hotovo ;)
    teď už jen nezapomínat sfoukávat svíčky :music:
     
  4. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Mám obrovskou radost. Jednak ze sebe a jednak z vás farmářů a farmářek, kteří jste mi naprosto nezištně pomohli zaslanými produkty nebo sáčky. Nestíhám jednotlivě poděkovat, tak aspoň tímto způsobem vám všem děkuji.
    Když už bylo dost sáčků na řádek, rozhodla jsem se tedy stonek aktivovat. Za utržené krejcary za husy jsem koupila chybějící naháčky a divočáky, plameňáka jsem měla ze stromu. Nemám aktivovaný chov netopýrů, ale na trhu jsem je koupit mohla a tak "jsem v nebi". Téměř v sedmém nebi, protože tato akce byla úžasná.
    Možná se mi povede nasbírat sáčky i na svíčku, ale to už je opravdu téměř "sáhnutí si na zázrak".
    Moc vám všem děkuji za pomoc (vy víte, o koho jde) i za rady ostatních zde v diskuzi.
    [​IMG]
     
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nazdárek tak řádek aktivován a cizrnu valím dál už jen z principu to celé dodělám:p
    [​IMG]
    papu​
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Tak po dnešku mi chybí jen ta druhá dekorka s klaunem za 10 modrých sněhových pusinek. Počítám s tím, že ji budu mít zítra max. v neděli ráno.
     
  7. Maslák99

    Maslák99 Zelenáč fóra

    Dobrý deň, neviem či niekto nahlásil chybu v hre..-nedá sa mi vyrobiť šťava z cíceru, stále mi ukazuje že mám málo vody, hoci mám plnú nádrž! Som úplne nešťastný farmár!!!:(:cry:
     
  8. podoliakovacudlice

    podoliakovacudlice Zelenáč fóra

    Stalo se mi to taky a zjistila jsem ,kde je chybka - u mě ,ona se voda totiž dá kupovat pouze na farmě do této šťávy ,,pokud ji kupuješ na Baha ,tak se ti nepřičte ,koukni na to :)
     
  9. Maslák99

    Maslák99 Zelenáč fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*
    super!funguje to...Dikes;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/1/16
  10. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný patulínek,
    akce se mi líbila byla jiná.Stonek aktivován a dekorace 2 krát mít nemusím.Těm co ještě plní přeji zdárný konec akce.
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak mně už chybí jen ten druhej tajtrdlik za 10 modrých pusinek, nálepka a stále zvažuji, jestli mám poslat ty Haflingy na jatka. Ale spíš si je nechám bo 20 tis BBZ zas není kdovíjaké terno :D
     
  12. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Dle mého názoru se tato akce RT povedla. Vyšší LVL jí v pohodě udělají celou, nižší si nazobou slušné odměny. Pro mne je paráda, že se mi relativně levně podařilo nakoupit šedé husy a na nich a na grapech vydělat cca 10M. Díky své hamižnosti při prodávání jsem jako jedinou neodemkl plástev "šedé husy->5 zlatých banánů". Ale cena šedivek leze tak rychle dolů, že pravděpodobně nakonec je dokoupím a odemknu i tuhle poslední plástev. :D:D
     
  13. zahradkakveta

    zahradkakveta Zelenáč fóra

    tak první svíčka zapálená úkoly okolo hotové chci zapálit druhou ale nejde mi to chce to pusinku tu mám ale nemám jak ozdobit kde dělám chybu nechápu
     
    evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  14. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    tak na stonku se pracuje ;)..................svíčky všechny rožnuté a jede se opravdu na pohodu času dost :Dnení kam kvaltovat .....jen ty svíčky mohli zůstat i po skončení akce,,,,,,,,,,,, nejlepší kdyby zůstal každému na památku jeho dortík tak jak jej dokončil či nedokončil v menším vydání jako dekorkaxD tak gratuluji těm co jsou finišmeni a mají už hotovo :)těm co jedou ještě stálé na pohodu tak zdárny konec a hlavně dostatek těch pytlíkůxDxD fajn hru

    udělej si nálev z cizrny a vody a opět dej do mlýna udělat pusinku vpravo je modrá a vlevo červená myslím že to chce vždy dvě a kvakni na to dodat pak zase pokračuj dodáním dalších věcí a vlastně se opět dostaneš k dalším svíčkám jinak to nejde snad ti to půjde hodně štěstíxD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/1/16
    DANKA722 a petaM2001 tohle ocenili.
  15. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, poskytla si velice málo info. Jaké úkoly máš hotové, kterou svíčku (barva). Musíš dodávat postupně, tak jak tě políčka pustí dál až ke svíčce.
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dnes to jeste nebude, ale uz jen tlacim na ty nahradni dekorky, coz je konecne neco do parku/ostrova - protoze driv jsem mel pul roku nezmeneny park, nebylo co tam dat, vsechno slo do stonku :)
    Tak ted jen nezapominat sfoukavat svicky - kazda je v jiny cas, no uz ne, ale stale jsou rozhozeny casy a tak si davam pozor...
    Drzim palec, casu je dost na to aby se stihalo :)

    Vypadavat ma 190 sacku/den, v tuto chvili ma byt 601 (nebo chybet 539 ), mam 1242 (chybi 0 ), mam 108% hotovo.
    Stav cizrny : idealne 10139 kusu (3209/den ), mam 16542 z 19250 (85% ).
    Zatim uplynulo 52% casu, zbyva 68 hodin.
    A vetrnik musi udelat : 55 nalevu + 23 oranzovych, 14 cervenych a 18 modrych pusinek!
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    zahradkakveta - vedle první oranž svíčky musíš mít odemčené dvě plástve - pak se teprve dostaneš k odemčení 3. plástve se svíčkou (modrou či červenou - 1x červená pusinka, nebo 1x modrá pusinka - záleží, zda jedeš vpravo či vlevo) ;)
     
  18. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    Konečně jsem rožla šestou svíčku s banány :) pořád ještě mám co odemykat, ale naštěstí už jen stromy, nějaké našetřené mám, ale snažím se je šetřit kdybyse korálový ostrov vážně odemykal za banány. stonek tentokrát brát nebudu, takže suma sumárům mi zbývajá už jen pět políček :)
     
    Hrnkajda, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  19. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj plním slib a moc děkuji za radu všem kdo mi pomohli jak rozsvítit tu poslední svíčku která mi vůbec nechtěla poslouchat velké díky Pitrískovi který mi to napsal opravdu po lopatě a pochopila jsem jak to vlastně je. holt moje postarší hlava potřebuje vícero rad. jinak stonek už funguje a ještě mi chybí 2 modré pusinky a 2 červené a snad to bude vše. ještě jednou děkuji všem
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    akyraa Bud v klidu, ostrov nejspis jen tak nebude (viz ofi oznameni).

    Dort hotovy, chlap se mi vali po otrave fridexem na JIPce a rizene ho tam opiji (ted mu museli trochu pridat - pry jim ten alkohol moc rychle spaluje), tak abych si sla snad taky neco nalit (takova Palava klasickym zpusobem, nikoliv nitrozilne... hmmm) :music:
     
    Naposledy upraveno: 29/1/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.