Narozeninový dort (26.1. - 1.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    panslamacek běda ti, jestli si to někdo z RT přečte a uvede do praxe xDxD
     
  2. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    panslamacek... jaký sprinter? ....já bez nákupu pohodově.... jenom dobrá příprava a správná taktika hry nic jiného to není ;)
     
  3. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak se mi zdá... Že je tu další člověk s trhem AV :D právě jsem na trhu narazil na tvé šedé husy ;) To je super!

    Já už mám splněných 18 políček... jen jednu svíčku ( :D ) a na všechno další potřebuju pusinky... takže to je asi nemožné :D
     
  4. doben

    doben Ikona fóra

    Já už jsem taky před pár hodinami dopěstoval. Jelikož vlastním jen jeden strom na SH, tak jsem hnojil jen do napěstování 810 kusů, pak už stačila voda. Teď už mě čeká jen pár otoček růží, kvůli sáčkům a bude hotovo.
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    honzi nevymlouvej se a makej, máš prázdniny, tak to dáš :D - jinak budu zase lepší ;)
     
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    panslamacek: jak říká farmaEviky já taky bez nákupů :p Je to jen správná příprava a strategie;)
     
  7. dragojan01

    dragojan01 Rádoby autor

    Ahoj farmáři tak dort je skoro ale fakt skoro ozdoben jěśtě řada na magickém stonku a mám Hotovo!!! super akce
     
  8. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    [​IMG] Já jsem přesvědčená, že mám trh AG. Takže pokud si mě viděl na trhu, předpokládám, že i Ty máš tento trh. A pokud by si tedy někdy něco potřeboval, klidně se přes poštu ozvi, ráda pomohu. Ale s pusinkama potažmo s cukrářskýma pytlíkama to bohužel neklapne, i když přebytky jsou už teď. Tak držím palce, aby si zvládl ozdobit dortík co nejvíc.
     
  9. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Lyžařko honzi určitě myslel hráčku krakoramaja ,jsem trh AV a viděla jsem jí tam také.I jsem od ní kupovala mrkev a vím,že honzi je trh jako já. Jinak akci ještě nemám,chybí padátka,ale určitě dopadají.Akce se mi líbí. Přeji všem mnoho úspěchů.
     
  10. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    ahoj všem které to ještě baví a slaví 6. narozeniny :D:D rozsvítila jsem poslední svíčku a teď koukám že tam jsou stejné dekorky k čemu to je dobré :pkdyž stonek je jen jeden................nebylo by lepší tam dát pro inspiraci některou z chlívku např. labutě medvěd svišť atd..............myslím si že plno farmářů toto nemá hlavně těch co začali ............a jak se tak zdá tak je to v nenávratnu pryč :( gratuluji co mají hotovo a ti co jedou lážo plážo tak ať to padá ;)
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, stejné dekorace se stávají zvykem posledních akcí.
    Někdo získá stonek, ale bude mu chybět dekorace. Neozdobí celý dort. Má možnost ji při OD vyměnit.
    Dekorace navíc se hodí i do jiného stonku nebo na plochu.
     
  12. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    tak to ať RC vymyslí plochu s názvem muzeum:p já to nemám kam dávat xDxD
     
  13. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ahoj... z čeho nejvíc padá cukrářský sáček? Pořád mi jich hodně chybí :(
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  14. Farmářka01011

    Farmářka01011 Zelenáč fóra

    Dobrý večer všem.
    Taky hlásím, že je akce komplet finito :) Taky moc moc děkuji všem Vám, kteří poskytují rady nebo dají odkaz na strategii ohledně vypadávátek. Již v minulé akci jsem učinila pokus s vyšlechtěným karafiátem. Nebylo to špatný, ale dopustila jsem se ještě chybky. Při téhle akci, jsouc náležitě poučena, to dopadlo na výbornou :). Je to super a hlavně pohoda, když si člověk dokáže zajisti vypadávátka sám a nemusí stále jen čekat a čekat.....a prognóza často do poslední chvíle nejistá. Snad poprvé jsem hrála v naprostém klídku :).

    Všem, kteří ještě nemají hotovo, přeji, ať to zraje a hlavně padá :)
     
  15. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahojky, jedu jak šnek, pytlíky jsou nevím kde, ale u mě nejsou:sleepy:, snad to stihnu, chybí ještě hodně, asi osm políček, všechny s pusinkama. SH mám málo, tak možná až v závěru, budu muset nějaké vypláznout:p. Tak ať se nám všem daří ;)!!
     
  16. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Lyzarka - honzi asi myslel krakoramaju :)
    Casey27 - nechcem citovať, ale k príspevku 604 - okrem maji ďakujem aj ja. Asi budem musieť prehodnotiť aj môj štýl hry a viac to točiť na trhu :)
    A k akcii, ešte 2 bunky a bude hotové. Času je ešte kopec, tak to napadá v pohode.
    A ešte niečo akurát sa mi podarilo vyšľachtiť prvú lásku k SH - to ale trvalo... Už len aby bolo bolo dosť toho SH :)
     
  17. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ahojte farmári,:)
    nechápem ako môže mať niekto splnenú misiuo_O
    všetkým vám gratulujem:)
    toto je velmi náročná oslava:cry:
    plačem kôli vypadávatkám cukrovým :cry:
    a to by sme sa mali radovať taktoxD
    a že stredná obtiažnosť xD to sa s chuti smejem xD
    a čo tie nízke levely ?:oops:
    prajem všetkým farmárom aby túto misiu splnili;):D:inlove:

    diagnoza F 94 xD
     
    kyblik1958, tomokoco a myš59 tohle ocenili.
  18. nechci22

    nechci22 Pisálek fóra

    Zdravím,pro ty co se obávají,že nestihnou akci celou, a chtěli by alespoň nějaké dekorky tak si všimněte,že jsou tam 2x
    třeba slavnostní klaun
    1) za 10 modrých pusinek(1modrá pusinka-30 sáčků tj.300 sáčků)
    2) za 4 oranžové pusinky(1oranžová pusinka -20 sáčků tj.80 sáčků)
    a takto je to i s ostatníma dekorkama-
     
    tydýtková, tomokoco a myš59 tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Taky to nějak nechápu, do konce akce mně chybí 7 modrých pusinek!xD Nějak sem zapomněl jak se má správně farmařit.Času dost, zasety na 3 plochy mutantní lískáče na pole 2x1,do tropů jsem vrazil zázvor ,taktéž na pole 2x1! Nějak mně to ztěchto polí padá nejvíc! Takže zítra tohle dobou by mohlo bejt už dávno po akci!8)
     
  20. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    zdar všem....chybí mi poslední pole za 10 modrých pusinek, což je 300 vyskakovátek, tedy času dost.... Akce se mi líbila, nicméně dekorace po dvou kusech a jeden stonek jsou mi také nejasné.... Kdybych neměl vyrobený ten nálev, asi bych na to poslední pole bodnu. Duplicitní dekorace klidně vyměním v rámci měnící akce za něco jiného, pokud by někomu chyběly do stonku, neb parky a ostrov už mám také nějak přeplněné....Aspoň že se nechají za něco sfoukávat svíčkyxDxDxDxD.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.