Narozeninová příprava (13.1. - 19.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dnes končím se stavem: 2412 ks akční plodiny, 328 ks stuh, 441 nůžek. Pokračování příště... Ehm, zítra.
    Byť jsou lepší machři co se týká nejen akčního kvítí, ale i stuh a nůžek, tak s padátky jsem spokojená. Papírnictví může zůstat zavřené a já budu obdarovávat potřebné. Teď jen někde splašit náplně do pera - potomstvo již vše vyplýtvalo. 8)
    Plodina se v klidu stihne napěstovat a padátka podají též. Moje laická tabulka v excelu mi říká, že mi chybí 15,8 otoček. Když se něco nepokaká, tak nejpozději v pondělí mám hotovo - to je akorát. KS zkusím zítra, ale jsem realista. Tak se zase budu tvářit, že jsem eko bio zemědělec a pojedu s vodou a MJS. Občas přihodím ekologické hnojivo.

    Patřím mezi neználky, ale též jsem nevěděla že Farma má vlastníky na východě a ne na západě. :p
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Zejdy99 uz sa to tu spominalo,daj si do vyhliadavaca bed a nebudu sa Ti vracat :)

    Inak mne to frci tiez dobre a to mam notas uz 7 rocny, dokonca uz ani tak nehuci ako kedysi len sem tam :D a tiez nemam problem pozbierat a nasadit rucne urodu,len zvieratka na tie musim pomalsie ,dako nezvladaju moju rychlost :D
    Inak uz mam tiez namlete 3 zelene balicky :) Este zajtra budem makat,no neviem do kedy tak dam nieco na padatka a potom mam 4 dni volno tak pofrci akcna :)
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tiež som podobného názoru,ako tenista99.Ak siedmim hráčom z desiatich farma funguje v Unity aj klientovi,(samozrejme,až na malé chyby,ale hrať môžu),tak by som skúšal hľadať problém niekde inde a nie v hre!
     
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    mohu se zeptat,splnila sem 1 úkol a neotevřel se 2..
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    papulice - ahoj, nesvítí ti další zelené plusko ? Pokud dodáš do prvního 3x zelený dárek, tak úkol zmizí a vidíš tam další zelené plusko, kam dodáš 3x modrý dárek
    úkol.png úkol01.png
     
    -Jara05- a papulice tohle ocenili.
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    akcia ukoncena
    a mozem zacat trenovat svoju trpezlivost na dalsiu akciu
     
  7. ivca1101

    ivca1101 Pisálek fóra

    Také jsem měla problémy ale po stažení všech aktualizací které mě to nabídlo tak hra docela dobře funguje až na nějaký maličkosti
     
  8. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    tak já jsem dodala 1 fialovou bednu, nejdřív mi to nefungovalo a po znovu otevření byla bedna pryč a nebyla dodaná.
     
  9. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Teď jsem namlela modré bedny a zelené a když chci dodat,tak se mi nezobrazí ve hře,jen ve mlýněo_O
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. maminecka53

    maminecka53 Rádoby autor

    Když kupuji hnojivo a je vyprodané, pak naskočí žlutá kytka. A je tam navždy. Do Alt F4.
     
    -Jara05- a Štika tohle ocenili.
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Dnes jsem sklidila úplně bez problému za dvě minuty na klientovi.. takhle by to mělo být.. jak to bylo vždy.. není to připojením, ani stářím a sílou počítače, jak tu někdo zmiňoval, nikdy jsem neměla s hrou problémy až teď kdy přišel klient a odešel flash.. mělo se s klientem začít dřív a měli na tom víc zamakat, aby to jelo tak plynule jak s flash playerem. Jen doufám, že dnešní ranní plynulost nezmění opět v peklo
    :music::p
     
  12. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Ta ještě cca 3 úkoly :) A mám hotov :p Padátka jsem dohonil okamžitou sklizní pohanky jen za cca 1400 SH páč ho šetřím na důležitý akce. Mincí jsem měl asi 10 :D Teď mám 997 takže jsem využil u nublony :) A napěstoval si do zásoby cca 80K pohanky.
    Teď už jen chybí akční ještě na jednu otočku mám 2x100% no a pak už pojedu jen s MJS.
    Unity pořád jede bez chyby u mě a zdá se mi že i ruční sklizeň je lepší mírně. :)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, jsem někde v půli, ale nějak mi to nevadí, času mám dost a uvidím co zvládnu jako "Bio farmář". Nevím jestli to je věkem a tím, že si pamatuji spíš doby minulé než co bylo včera, ale nijak mně nepřekvapilo, že akce opět nezačala jak je psáno, vždyť do nedávno to bylo normální, sice to spoždění nebývalo hodinové, ale nadávali jsme na začátku téměř každé akce, no a já se utěšuji: když mně od farmaření neodradila bouři zničená úroda, tohle mně taky neodradí. Všem přeji,ať se vám daří a aby vám Unita nebo Klient šlapali dobře
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo :)
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    sakra Vy ste ale rychlici o))))))
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mě taky kolo nechce nic vydat. Za chvíli sklidím a dodám čtvrtý úkol. Zatím nikam nespěchám.
    V záloze mám Jacka, ale snad to půjde i bez něj.
     
  17. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Jejda,ještě jsem nedodala nic a někteří už mají hotovo?Tomu se říká rychlost.Gratuluji
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mám hotové 4 úkoly, jsem ráda, že není problém s padátky a kytka se určitě do konce akce v pohodě napěstuje.
    Přeji pěkný večer a pohodovou hru!!
     
  19. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    a stejně to jede když tady čtu že už jsou i hotoví tak jaké problémy s unity?vždyt to jedeeee
    hotova zdaleka nejsem ale jede to nějak
     
  20. bojink93

    bojink93 Pisálek fóra

    Jsem na tom stejně,čas ukáže
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.