Narozeninová příprava (13.1. - 19.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    babča2011 - Všetko zavri a reštartuj počítač.
     
  2. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    Pane bože za co ??? Bonusy v pítli ještě to nejde. Proč dávají akce ať se na to vyprdnou zamakají a pak to zase můžou rozjet
    Napadá mě šmankote babičko čaruj
     
    Naposledy upraveno: 13/1/21
  3. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    klasika jako vzdy to je hnus
     
    14087 a malanek70 tohle ocenili.
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Kolem druhé mě poprosila kolegyně, jestli na chviličku nezastoupím. Šla jsem s tím, že mi nic neuteče. Evidentně neuteklo. Což neznamená, že je to dobře. Na telefonu se mi podařilo opět rozpěstovat. Nechápu, že když dám vyklidit plochu, tak tam vždy něco "jako" zůstane. Nejde dát např. 202 políček, ale jen 198 apod. Když obnovím stránku, je to OK. Než jsem zdrhala předčasně z práce, tak jsem chtěla sklidit rozpěstované plodiny. Sklidila jsem, ale to bylo vše. Farma stávkovala. Tak jsem přesadila teď.
    Teď jsem zjistila, že blbne psaní zpráv. Přifrčela mi sova s poměrně dlouhou zprávou. Když jsem psala odpověď, tak jsem viděla pouze zprávu, na kterou odepisuji. Tudíž jsem ťukala do klávesnice naslepo. Mám štěstí, že ovládám dovednost k nezaplacení - psaní všemi deseti. Jinak bych byla v dupě (jak říkají Ostravaci). Dárky jsem ještě neposílala. Až později. Teď hurá na úkoly.
     
    Trepifajksl a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  5. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Akci budu hrát, ale jde mi to na nervy. Dvě hodiny mi to trvalo, než jsem zasela 10 akčních rostlinek. Nešlo mi přihlásit se a pořád se to sekalo a to hlavně, když přecházím na jinou louku až nyní se projevuje spousta nedostatků. Hrát takto tak to má trpělivost je slabá a brzo vybuchnu. Jdu na první sklizen a uvidím jestli to půjde lépe.
     
    polacka tohle ocenil(a).
  6. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky tak ted jsem se dostala na PC a rozpěstovávám spočítala jsem si že potřebuji 21490 akčních a 1224 nůžek a 926 stuh počítal někdo ?jsem správně nebo neumím počítat :p ted jen uvidím jak to vůbec půjde bonusy u mě nene se nechytám takže jen voda a normální hnojivo po rozpěstování to použiju SH a Zuzi jasně pak jsem stejně na nule tak co stihnu-stihnu že rozčilovat se že se to seká pořád se točí květinka no to mi nepomůže hraju od 2011 tak to ještě dám pár let :D:DxD
     
    raddre a tenista99 tohle ocenili.
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    wallik68 - na 1. stránke to je spočítané.
     
  8. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Takže jednou dobrá zpráva
    Právě jsem posílal dárky a světe div se, je to zase jednořádkové a rozumně srovnané. Takže nás RT alespoň v tomto vyslyšel. Děkuji.
     
  9. sora270

    sora270 Rádoby autor

    Lidi ...nemam na to nervy !!!!!! Uz jsem vyzkousela opet uplne vse. Hra v Unity je pro me nehratelna, vse trva vecne a spoustua funkci nefunguje. Opet jsem stahla Klienta a opet pocitac pri nalogovani huci jako tryskac pri startu. A stejne nejde farma tak jak ma, vecne restartuji F5 aby se neco konecne delo. Hraji skoro tuto hru 12 let ale toto ....Beru sem tam nejake ty chyby pri zacatku akci ale abych stravila pres hodinu na farme a podarilo se mi za tu dobu jen zasit akcni a obejit farmu, tak to teda je fakt na ****** !!!!! Prominte , dam tomu sem tam jeste sanci a sem tam zavitam a budu cekat ze se stane zazrak a farma pobezi tak jako ve flash. Podotykam ze pocitacem u me to neni, vse ostatni i bez flash player funguje bezvadne . Take se priklanim k nazoru ze tato hra jde do kopru ale nabidky nesmyslnych baliku za realne penize nas otravuji a nehodlame nic kupovat kdyz to ted je na uplne...nic. Penize by chteli ale za co ???? Za nehratelnou hru ?? A podotykam take ze ja jsem do hry investovala realne penize a to vic jak dost. No tak jsem se tu vypovidala ale vim ze to je k nicemu, skoda ...hrala jsem rada a mam tu i velmi dobre sousedy se kterymi se budu nerada loucit. Ach jo...je to fakt bida....
     
  10. máťochov

    máťochov Stará škola

    Gratuluji těm co s akcí začali. Normálně v Unity nemám problém ale dnes přijdu z práce a už přes 20 minut se marně snažím sklidit farmu o tom že bych třeba i zasel vůbec nepřemýšlím. Nejde udělat vůbec nic, nefunguje ani kombajn ani možnost přejít na jakoukoliv plochu. Vzdávám to.
     
  11. L.P.Prcek

    L.P.Prcek Pisálek fóra

    To jako vážně začala akce ve 14:00??? Asi jak u koho.....Do 15:00 jsem se pokoušela přihlásit, na farmě se makalo. Tak jsem si říkala, že začátek asi posunou když to zase nefunguje. A ono prd, jsem zvědavá na kompenzace. Už mě to také přestává bavit a ta debilní kytka co se točí mě začíná taky točit>:(:D
     
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    dík no jo jsem trdlo ale při tom jak se pořád točí kytička je málo času takže jsem nekoukala na přední stránky ale dík ju
    jinak jedu v unity na klienta mi to nejde zatím to jede tak na 85% u mě takže asi trocha štěstí mám hihi
     
    Naposledy upraveno: 13/1/21
    tenista99 tohle ocenil(a).
  13. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak v unity je to slabota, jde to stále hůř a hůř, nevím co tedy celou dobu dělali, když věděli, že flash končí, dělá si to co chce, ani se nebudu pouštět do akce, je to škoda, hrajeme to už docela dlouho a teď tohle, v dnešní době nemít náhradní řešení ???????? a hlavně hratelné řešení:cry:
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mám jiný názor na Unity, zkusil jsem ručně dát políčka 1x1 na plochu, v pohodě, zasel jsem, zalil i pohnojil ručně bez problému. Sklizeň taky.
    Už mám umleté 2 zelené balíčky.
    Edit: prohlížeč mám stabilně Edge
     
    Naposledy upraveno: 13/1/21
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov - ahoj, dneska mi hra přes prohlížeč FireFox také dělá psí kusy. V samostatném klientovi to docela šlo, ikdyž pár restartů bylo. Teď jsem zkusila spustit farmu přes prohlížeč Edge a zatím je to velmi dobré. Můžeš zkusit jiný prohlížeč, než běžně používáš, třeba ti to také pomůže.
    (a internet byl dneska u nás taky jak slimák, takže si to taky užívám ;))
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já sklidila jedno pole a na druhé už jsem se nedostala :eek: a až po 4,5 hodinách se mi podařilo přihlásit na klienta a to jsem zkoušela i unity.. bez šance :/ Tohle je opravdu opruz, přišla jsem o jeden sběr :( . Tak že asi vynechám soutěž a nebo to nebudu hrotit a co stihnu to stihnu, ale upřímně fakt opruz, nešlo ani napsat na podporu páč se stránka sekla a tududumtum konec. A co tak tady čtu, nejsem jediná pořádně nasštvaná
     
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak dneska dám ještě kolem 23:30 poslední dnešní otočku :) Díky bonusům to jde skvěle a zítra ještě dohonim padátka :)

    Padátka:

    Stuha - 318
    Nůžky - 522


    akční kytka

    [​IMG]

    Pořád mi vrtá hlavou jedna věc
    některým lidem to tu ať už unity nebo klient jde docela dobře a někomu zas skoro vůbec byť někteří z těch co jim to nejde mají dostatečně vybavený noťas nebo počítač tak pak bych zkusil hledat problém jinde než ve hře třeba rychlost netu signál nebo nevím co ale ne všechno musí být problém hry


    co se týče výpadku hry opravdu se to dalo čekat divil bych se kdyby to od 14 šlo jak má ale myslím že můžeme být rádi že to trvalo jen cca hoďku k tomu žádnou kompenzaci nutně nepotřebuju akci stejně stihnu zas o několik dní dřív. Ale chápu některé rozhořčené hráče stávat by se to nemělo ale víme jaký teď s tim jsou problémy.

    Asi teď budu trošku vypadat jako hlupák ale vůbec jsem nevěděl že farmu už nevlastní němci :D
    Od cca 15:00 mi vše jde ok a ani jednou jsem nemusel použít F5


    Tak přeji všem pevné nervy a vydržte :)
     
  18. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Jelikož byl Ježíšek ke mně štědrý a přinesl mi nadupaný noťas,tak se mi hraje v Unity jako přes flash.Jediné co mě iritujeje,že neustále odskakuje kurzor a když vybírám část z bedny,tak se mi to vrátí na začátek stránky.Mám umletý jeden modrý dárek,snad vytočím nějaký bonusek.Pěknou hru.
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Pro dnesek koncim.... KS trpi opet prevazne zlutou zimnici, ale narozdil od RT vyhodilo aspon kompenzaci v podobe desateho Snehulaka v krabici, toz si rano najmu spolehlivejsiho kociho Jacka a prasknem spolu do koni ;):D
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Však jsem říkal, že už tu dlouho nebyl žádný bugr...;):D
    Inu, každý se někdy přepočítá. Já avizoval, že na to hupnu v 17 hodin a pak jsem neprozřetelně zavolal na ortopedii, že mi bolí ruka a objednala mne sestra na dnes 17.30. Jupííí. Dom jsem dorazil v šest, 18,26 jsem zapínal komp a od té doby tady tvrdnu a střídavě hraju všechny hry a čtu zdejší diskusi. Na dvou farmách už jsou na noc pohopole a na třetí mám nevím proč, skluz 20 minut. No, však na ni také dojde. A tím to pro mne pro dnešní den končí, ráno vstávám ve 3,45, bych se v pohodě připravil na další pracovní den. A pak mám 4 volna, tak doufám, že ten dnešní skluz dohoním.
    Takže přeji všem farmářům pevné nervy a neházejte holiny do žita! Přeci si nezaneřádíme naše krásné luhy a háje. Raději je navagónujeme a odešleme směr východ... nejlépe dálný.;)
    Zatím jsem semlel 1 zelený balíček, co se dá dělat.:sleepy:
    A ruka bolí jako pes. A doma žádný pomocník, to zase bude noc:wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.