Narozeninová příprava (13.1. - 19.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ach jo...
    Ještě jsem stihl vytočit si na Kole štěstí svých již obvyklých +100% do stodoly na 24 hodin (dávám veliké plus)... a vlezl jsem do stonku, že aktivuji kde co (navíc jsem měl k dispozici Křeččí pasti, takže jsem chtěl před začátkem akce kout železo, dokud je žhavé - a dokud neobsadím zlaté sloty bílou nevinností a vánočkou) a shledal jsem, že je stonek jaksi podivně neaktivní.
    I jal jsem se restartovat hru (mnohokrát to pomohlo), leč marně . Zprvu jsem se domníval, že obvyklá hláška "504 Gateway Time-out" mi jako obvykle zabrání i v přihlášení se na diskuzní fórum... naštěstí klávesa F5 vyvolala okno s informací, že jako obvykle má RT na starosti naše pohodlí a kvalitní prožitek ze hry, takže se chopil sbíječky a maká jako divý... a odtud byl již jen krůček na diskuzní fórum pod aktivovaným nickem (bohužel při uložení příspěvku mi to následně hlásilo chybu, naštěstí jsem si svůj příspěvek těsně předtím zkopíroval do schránky).
    Takže hlásím nefunkčnost hry (nelze se jako obvykle přihlásit)*. Ještě štěstí, že se mi nepodařilo (až na to Kolo štěstí) nic aktivovat, takže kromě času o nic nepřijdu (MJS nepočítám, té mám nepřeberné množství z různých beden, od Kubíka a asi i z Kola štěstí).
    Hlavu vzhůru, dámy a pánové! Třeba tam ve výšinách spatříme někoho z RT, jak lomí rukama a pokouší se (doufám že neúspěšně) trefit špagátem blízkou vysokou větev...

    *EDIT (cca 14:50): Až po takové době se mi podařilo osít... Nyní snad již vše funguje, jak má...
    Ale vnucuje se otázka -
    nešlo by to vždy už napoprvé?
     
  2. Nefertiti

    Nefertiti Rádoby autor

    Hlavní se mi podařilo sklidit až po čtvrtém pokusu, nešla posadit velká pole, to nevím jak to takhle dlouho vydržím dělat. Vypla jsem veškeré animace, zlepšení nic moc. Je to děs !
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ha, ha, jaké balíky? Dostaneš 10 ks akční balicí květiny a budeš šťastně, přešťastně plnit akci.
    :DxDxD
     
  4. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Takže-nálepka a šmytec.Jsem už moc stará na to,abych někomu dělala tajtrlíka.Už se těším na sezónu-to bude mazec!
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jen hodina zpozdeni, ale zase dobry ze opravili darky (tedy udelali to tak jak to bylo ve flash)... jen dumam, proc když v klientovi behali ovce, tak tam bylo tlacitko FORUM a to otevřelo forum v internim okne a pekne po zvetseni pohoda... když ted uz po prihlaseni do hry chci na forum, otevira se mi prohlizec co je nastaveny jako default... pro nekoho stejny, ale není, ten otevreny interne je z myho pohledu lepsi, bez zbytecnosti a tim padem kazde usetrene kilo RAM se hodi...
    Aspon ze hortenzie dala slusnych 392/277 padatek :)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  6. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    kutilka70 "Škoda. Taková pěkná hra to byla. Člověk se rozhoduje zda má ještě vůbec smysl dál do hry vkládat reálné peníze" ...tohle jsi psala zhruba před půlhodinou, ale to je celkem jedno. Zkrátka jsem chtěl říct, že pokud nepoznají nespokojenost zákazníka na poklesu příjmu, tak nejspíš ani nemají snahu s tím něco dělat. Že bude Flash končit se avizovalo tuším v červenci 2017 a za tu dobu by snad i podprůměrný ajťák z Horní -Dolní dokázal připravit podmínky pro zprovoznění. Bral bych malé nedostatky, které by se pomalu dolaďovaly, ale tohle, co nám teď předkládají je totální šmejd, na kterém ani cca po měsíci od zkušebního provozu nejsou žádné pokroky.
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    alexandrakerulova00 Ses si jista, ze nejaky kompenzacni balicek bude? Ja se klidne vsadim, ze od cinanu uz ani rejze... o co? xD;)
     
  8. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    propána, už to zase nejde - nemůžu dát nic do slotů - běží ovečky a po F5 se to znovu načítá a to samé. poslat dárky taky nejde , dál jsem se nedostala
     
  9. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Tak sklizeno, zaseto, ale mám dilema ? Je možné plnit akce, když se díky novému systému hraní dostanu na farmu tak na 5 hodin denně... ?? Vyjma soboty a neděle :(:(
     
    Peto121, malanek70 a kutilka70 tohle ocenili.
  10. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Ty vilmušo4,stara nestara,posli mi stuhu,zapletu si cop at mi nevlajou vlasy tak jak tve hatatitle v obrazku.a nevyvaluj se na otomanu a makej,ja ti dam nalepkuxDxD.bojim se odhlasit jak to tu tak ctu,takze zase sedim a kynu a blbnuxD
     
  11. Michal303

    Michal303 Pisálek fóra

    Akce by měli spouštět už tak v 10.00 aby se normálně rozeběhli v plánovaných 14.00. Ještě jsem v unixové době nezažil, že by se akce spustila vpořádku tak jak má.
     
    malanek70 a kutilka70 tohle ocenili.
  12. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jelikož jsem hodně klidný a trpělivý člověk a očekával jsem že problémy budou tak jsem si šel hezky udělat slunečnicové housky a napapal se :D Nakonec ty problémy netrvaly tak dlouho tak jsem i tak protočil 65 PL a mám 2x100% plus jsem si jednou 100% z polí aktivoval dokonce jsem vytočil i jarní domek a svého již 4x sněhuláka :p

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Z 2 ploch pohany mi padlo:

    303 nůžek
    193 stuh

    Možná až budou nubloni když nebudou problémy obětuju 1000 SH na protočení pohanky ať nastřádám padátka a i baterie.

    Jo a dneska jsem si všiml docela funny věci a to co jsem si kdysi psal k mému profilu docela sranda když teď dělám počet BZ z 99 lvl do 100 cca 2-3x denně :D

    [​IMG]
     
  13. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    vám to běží? já se můžu max.koukat na hlavní farmu. Ať kliknu na cokoliv jiného nastupují ovečky
     
    ananuki tohle ocenil(a).
  14. webmarian

    webmarian Rádoby autor

    Odkaz pre RT prostredníctvom admin-boardov:
    "Aby bol proces hry korektný a spravodlivý - posunúť koniec akcie o ten čas, za ktorý sa do hry nedalo dostať / hra nefungovala. Takže 1 hodinka a vybavené." :)
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dnes som bola zase sikovna v robote a tak som uz po 15h. bola doma,este ze nie skor,lebo ako to tu citam tak bol problem uff... No ja som uz pozbierala a nasadila v pohode ;)
     
  16. babina9

    babina9 Pisálek fóra

    Dávám všem co jsou nespokojeni s tím co se děje nyní na farmě za pravdu.Hraji farmu skoro od začátku ale opravdu uvažuji skončit,je mi to líto ale přestává mě to bavit.Přeji všem pevné nervy,uvidím jak dlouho to ještě vydržím.
     
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    A já zas čekala půl hodiny na poště,v obchodě se bloknul terminál a říkala jsem si ,co se vleče neuteče ...opravdu mi nic neuteklo,v klidu rozpěstovávám ;)
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Abych jen nekoukala do počítače naprázdno, stáhla jsem si prográmek na puzzle a v poklidu si skládám, sem tam kouknu, jestli ovečka ještě maká a je po nervování. Stejně, když se budu pořád rozčilovat, hra se rychleji nerozjede a já si ještě něco uženu. Takže klídek, pohoda, však ono se to nějak vyvrbí.
    Začala jsem ke hře přistupovat opačně, takže počítám s tím, že to nepojede. Pak si řeknu, mělas pravdu, ale někdy jsem i mile překvapena.
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak pod toto se teda nepodepisu... zadna hodinka a vybavene! :wuerg: Je tu dost velke procento hracu, kteri jsou na startu ve 14 hod., dle vydaneho OFI a tu hodinu tu sedi uplne zbytecne. Moje hodinova sazba je 558 Kc, takze jsem ochotna pristoupit na kompenzaci v hodnote 2 mesicu pomocniku zdarma! Amen! Za dob, kdy BP vlastnili Nemci byly obstojne kompenzace v podobnych pripadech naprosto beznou zalezitosti. Od doby, co Farmeramu vlastni Cinane se k nam chovaji stejne, jako k vlastnim obcanum tj. fakt to musim psat nebo jste v obraze? >:(
     
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    matlafous123 ja neverim,ze vobec daju daku kompenzaciu ,to bola len taka narazka na to ako sa nam snazia oci zalepit za tu svoju neschopnost ;)
    a k hre,vytocila som si dake bonusy tak to trosku mi zlepsilo naladu
    a este ma potesilo,ze sa vratilo do hry to stare posielanie darcekov pre susedov

    matlafuzik hovoris mi z duse,veru za starych cias to bolo presne tak,kompenzacia bola relevantna,no odkedy sa zmenil majitel,ide hra do kopru,pomaly ale isto
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.