Narozeninová příprava (13.1. - 19.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    rukavy vykasane,som pripravena na akciu a ono to zas nejde
    jednoducho nesklamali a zase to .....
     
    malanek70, _merien_ a vilm4 tohle ocenili.
  2. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    jestli takhle bude vypadat kazda akce, tak to potes :(
     
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    je to nahlášeno.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Může mi někdo vysvětlit proč změny dělají na začátku akce?
     
  5. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Opět nic nejde,a když něco náhodou funguje,tak je to příšerně pomalé a zdlouhavé.Začíná mě to otravovat.
     
    vilm4 a malanek70 tohle ocenili.
  6. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Dnes je to přesně 8 let, co hraju farmu. Nikdy jsem si na nic moc nestěžovala, ale teď si říkám, není už na čase to ukončit? Jsem v důchodu, mám čas, ale nervy ne. Tak tomu ještě chvíli dám, přípravu na akci jsem udělala.
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    preco rovno nenapisu hra uz viac nepojde,je koniec
    nech vieme na com sme
    hlavne,ze dali moznost vyberu klient alebo unity,a hra nejde ani v jednom
    ak ak by som ja takto jednala so svojimi klientami uz davno som na urade prace alebo niekde pod mostom
    na akciu som pripravena,aj cas som si zadelila a ono nic
    tie smiesne kompenzacne baliky nam uz ani oci nezalepia,ved sa nam smeju rovno do tvare
    k akcii - na padatka mam zasadenu pohanku,a to mnozstvo rastlin sa dopestuje
     
  8. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    Proč cpou jednu akci na druhou? Proč neudělají třeba 14 dní bez akcí a nevěnují se vychytávání chyb? Určitě by si hráči nestěžovali, aspoň by se plnila stodola. U každé akce problém, ale přidat balíčky ke kupování, to se nezapomene u žádné akce. Kdyby se jim dalo najevo, že dokud to nebude v pořádku, tak se balíčky nekupují a možná by se snažili víc...
     
  9. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Dejte nám JASNOU odpověď, jestli vůbec a pak tedy KDY ta *** udělá něco pro to, aby hra fungovala! Tohle nekonečné vyčkávání na zázrak prostě nebaví. Jestli svou práci neumí tak ať ji nedělají, ale ať s tím hlavně neobtěžují lidi a hlavně z nich NETAHAJÍ PENÍZE za nesmyslné koše, dárky a jiné hovadiny, které jsou momentálně stejně k ničemu!
     
    14087, _merien_ a vilm4 tohle ocenili.
  10. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Nemám žádný stonek, nejdou naplnit sloty, nekoupím vodu, nedá se přepnout na mazlíčky..... co dodat??? Ze sklizené hortenzie ani jedno padátko?????, to je fakt špatný vtip!!! Je 15 hod. a už to jde, jsem zvědavá na kompenzace.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/21
    14087, vilm4 a malanek70 tohle ocenili.
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    sláváááááá jsem na farmě tak jdu to zkusit :D
     
    vilm4, Bokonon a kutilka70 tohle ocenili.
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Škoda. Taková pěkná hra to byla. Člověk se rozhoduje zda má ještě vůbec smysl dál do hry vkládat reálné peníze. Za mne v tuto chvíli NE. Nepouštějte další akce pokud nemáte vyřešené ostatní chyby!
    Do akce i přesto jdu -.-
     
  13. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    uz to frci,zaseto,pajdatek 343,tak nevim je to moc nebo malo
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. 007lala

    007lala Pilný autor

    Tak, třikrát klepu do dřeva, už mi to běží, i když jen tak, jak to Unity dokáže. Takže nic moc. Po každém přechodu z jedné plochy na druhou musím F5 oživit, jinak se to nenačte. O posílání dárků ani nemluvím. Sklizeno, zasazena první dávka akční. Vypadlo 392 nůžek a 245 stuh ze dvou polí s pohankou. Uvidím, jak to půjde, Kromě MJS se skoro bojím upotřebit nějaké bonusy nebo kvůli nim protáčet PL, když nevím, jak stabilní hra v následujících hodinách a dnech bude.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Zaujímavý začiatok akcie!8) Už sa tam ani Flash nepletie a....
     
    matlafous123 a vilm4 tohle ocenili.
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Konečně se hra rozjela, na začátek 362 nůžek a 234 nití.
     
    matlafous123 a vilm4 tohle ocenili.
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Klasika, to by nebyl začátek akcexD, ale zaplať Kájovi, dárky změnili a já je posílala z lišty sousedů. Bonusy se zase o půl hodiny zkrátily
     
    matlafous123 a vilm4 tohle ocenili.
  18. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    kutilka70 a všichni ostatní, nestrkat do toho ani korunu, dokud se nechytnou za rypák a nebudou tam mít lidi, kteří umí tohle provozovat tak si zaslouží tak akorát kopanec a ne peníze! Ano je to "jen hra" jak tady některé rádoby chytré hlavy někdy vypouštějí do etéru, ale hlavně je to produkt, za který lidi utrácejí svůj čas a hlavně i peníze a tenhle produkt je momentálně nefunkční a nekvalitní! A žádné informace o nějaké budoucnosti. Pokud to neumí a pojede to takhle, tak nebudeme vyčkávat a vykašleme se na to, pokud si myslí, že to rozjedou, tak ať to třeba na nějaký daný čas přeruší, zprovozní a jedeme dál. Ale hlavně ať nám tu informaci někdo dá! Od půl jedné do půl druhé jsem sklízel farmu, dříve činnost tak na 5-10 min. Ode dvou čekám na akci, na kterou jsou aktivovaní různí pomocníci -zbytečně, téměř tři hodiny času v řiti a výsledek je jenom jedno velké a dokola se opakující ***
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Na farmě jsem asi 15 minut, tak dlouho to trvalo od 14,00, bedny nejdou otevírat, ztratily se mi lískové oříšky na hlavní farmě, takže padátka se nekonala. To je asi všechno." Jsem silně znechucená ba i zhnusená.":(:sleepy:
    Pro změnu nejde přepnout z plochy na jinou, takže zbytečně vypleskané SH a zuzi:mad::mad::mad:
     
    Naposledy upraveno: 13/1/21
    malanek70 tohle ocenil(a).
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    malanek70

    Asi čteš můj včerejší příspěvek a né ten dnešní :music:
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.