Narozeninová příprava (13.1. - 19.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zažili jsme i horší " pěstovačku ",Jack už se nudí,je třeba jej provětrat ...uvidíme,kam se dobalím ;)
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    berko, dobal se, kam se ti povede, optimálně do konce. Hlavně, že to nebalíš před začátkem... 8)
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    rukavy uz mam vykasane,zatial to ide celkom fajn,neake chybicky este su-ale to sa dufam casom vychyta,vdaka za pomocnikov-lebo bez nich je to hroza a des
    do akcie idem,snad koleso nieco nadeli a padatka isti samozrejme laskavec
    nemusim tajomno,z toho vypadne viac oranzovych a zltych blbosti co konci v liste ;)
    tesila som sa,ze bude stonka,ale nevadi ,urobim to aj bez nej ;)
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Hlavně by padaly padátka. KS sice vyzkouším, ale nějaké naděje si nedělám. Bonusy mi nepadají. To jen jednou za rok. Ha, je nový rok, to by vlastně padnout mohly. :)
    Počty mi vyšly stejně, jako zde uvedené. Tak jsem počítala dobře.
    Akci vnímám jako maturitu pro UNITY. Teď už jinou možnost nemáme. Teda máme: vzít opravdový rýč, krumpáč, konve a vidle a hurá do nejbližšího "džízídý". Jen by mě asi poslali do ZOO (v lepším případě), když bych poptávala, kde mají netopýří jeskyně, rysí nory apod. Nebo by mě mohli poslat do blázince, až bych zasít kruhy v obilí nebo barevné mořidlo. :p Není nad farmičku virtuální, obhospodařovanou z tepla domova.
    Zítra po online školení budu s mobilem v ruce (kdeže gumáky a rýč) čekat na začátek akce. Hlavně ať to na mobilu funguje aspoň tak, jako včera při posledním myším úkolu.
     
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    stonek není takže spíš potrenuji v čem bude lepěí hrát koneckonců mám jen 3 možnosti junajti klient anebo skončitxD
     
  6. daktari62

    daktari62 Pisálek fóra

    Přesně tak, taky s tím bojuji a štve mě to....
     
    -Jara05-, tenista99 a vilm4 tohle ocenili.
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Po dlouhém zvažování jsem se rozhodla do akce jít. Vždy se snažím splnit každý úkol bez ohledu na odměny. Přece je to jen hra a oproti reálnému životu vlastně o nic nejde xD
     
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Vzhledem k pracovnímu procesu a nefukčnímu MT - prostě tam unity nedám a nedám a nedám...; tak pojedu na pohopole, to znamená o 15 minut dříve vstát ve čtvrtek, bych sklidil a osel pohopole. Jo, farmáři to měli vždycky těžké. Ještě, že mám nějaké kuponky - představa, že musím nejprve vytáhnout pluh ze stodoly, z chléva vytáhnout vzpírajícího se volka, neb se mu do té zimy ve 4,20 nechce...;) Zatímco, já se ve 4,40 musím odebrat na autobus a budu si lehce přát, abych nesedl na led:wuerg:
    Tak se zítra těšme - už dlouho tu nebyl žádný horor:D:p
     
  9. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak akce průměr ovšem dekorky co dávají % navíc samozřejmě vždy uvitám z počtu BZ co je chybět výš a výš se mi motá hlava takže tohle je super a když jedu hodně na BZ tak pro mě ideální tedy do akce samozřejmě jdu.
    Každopádně šetřím PL na dožínky další popřípadě na hadí oči, velkou honičku ale možná tak 100ks na toto obětuju uvidím nebo použiju jeden rostlinný bonus uvidím ještě.

    Ráno jsem zkoušel sklízet ručně a až na ten menší problém s klikánim jak jsem tu už psal to šlo sklízet dobře nikdy jsem neměřil za jak dlouho sklidím jenu louku ale počítám že do 45-60 vteřin určitě v Unity to je tak 1:30 - 2 minuty cca zkusím to pak změřit.
    Tedy s kombajnem i bez to šlape dobře ale jelikož mám hooodně kupónů tak mám kombajn.
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Není problém, sklízím ručně a jde to dobře.
    Na padátka zaseto, kytek k pěstování docela dost.
     
  11. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Venku 30cm sněhu,venčení v rychlosti a hned na pelíšek,1. letošní číslo SCIFIčasáku včera došlo-nic nebrání pustit se do akce.Ale bez nadšení,jen KFC.Úspěšnou akci přeji všem.
     
  12. miska006

    miska006 Pilný autor

    Stihne človek akciu ak ráno zasadí,večer najskôr o 18:00hod.príde na farmu,tzn.za deň 3* otočí akciovku aj s nocou?
    Beriem že hrajem na minipolíčkach,tzn.+4/1minipolíčko,nepočítam bonusy cez PL.Cez mobil v žiadnom prípade na vzdialený prístup hrať nebudem..
     
    vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) ty dekorky jsou docela supr, jste mě tedy všichni ukecali a tak to zkusím nějak zdolat xD
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No zkusíme a uvidíme, klient mi jde lépe než unity, i tak je doba sklízení celé farmy cca 10 min.:(
     
    vilm4, tenista99 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Phobos a Deimos, tedy děs a hrůza -.-! Do posledního dechu jsem se zuby nehty držel Flashe, ale teď už úpím s Unity. A nelíbí, nelíbí, nelíbí. :sleepy: Do akce půjdu, ale k víc jak 20 000 akčního kvítí ještě zírat na tuny točících se slunečnic, to asi bude nad moje rozlišovací schopnosti...
     
  16. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Do akce samozřejmě jdu. Jako důchodkyně mám času přehršle. Tak pojedu na pohodu. Všem přeji, ať farma šlape. Není to žádná hitparáda v tom novém Unity, ale JDE to. A to je hlavní.
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie sa mi veľmi nechce.Riadok do stonky nie je tajnáše tie fakt nemusím.Z minulej akcie mi vypadli samé vykopávky ako vždy oranž.osly 3 x,korytnačky a podobné.Z TS mandľovníky xxl,praveké jedle a pod.Čo už keď sa darí tak sa darí.
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci určitě rozjedu a uvidím, Unity (aspoň na mém NB) se den ode dne lepší, tak snad bude vše ok.
    Trochu mě straší padátka, ale věřím, že RT bude vstřícné a nechá kohoutky otevřené.
    Tak ať se daří!!
     
    vilm4, -samadoma- a tenista99 tohle ocenili.
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Skusim akci, sice se dost prodluzuje otocka, ale uz mam nacviceno, ze to po pulce sklizne znova nastartuju, jak se objevi procenta misto obrazovky na druhy klik na plochu, vim ze je to zbytecny... tak uvidime kam se doklepu :)
     
  20. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    A opět,načítáme a načítáme a nic:cry::cry::cry:
     
    14087 a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.