Narozeninová příprava (13.1. - 19.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    ahoj, taky hotovo a nutno plnit úkoly. jinak souhlas s pozvolným začátkem akce - minim. hodinu i více, trochu počkám a vždy kontroluji padátka,pokud jsou, jestli už vše funguje. tak držím všem pěsti ať se daří a udivíme co dál.
     
    sovicka64, kutilka70 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Z tajemna oranž bažanti a bobři. To je paráda, to jsem si vždycky přál -.-...
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiez mam hotovo od vcera,len som nemala kedy sa pochvalit ;):p No a uz zase lazo plazo do stodoly :) Tym co este makaju na dokonceni akcie drzim palce :) Pekny den prajem :)

    Este otazocka,ako dlho mam mat dekorky na ploche hmm....

    Y_n_O Dakujem :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 18/1/21
    matlafous123 a Y_n_O tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka64, jen chvíli, složíš upgrady a šup s nimi do mazlíkárny, pokud na ně máš místo :) Já nemám, blbaňa koupila rozšíření na Majáku místo hřiště...

    EDIT: tak budu mít místo, protože zítra je BBden a k tomu budou padat mince. Superka mám dost z vehiklu a beden, i díky šikovným sousedům, co nakupují, takže budu plnit tulipanelák, ať si vydělám na to rozšíření hřiště :)
     
    Naposledy upraveno: 18/1/21
    GordonSargent, burds a matlafous123 tohle ocenili.
  5. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak jsem dodala poslední balíček akce splněna
    mě dekorky nejdou usadit na hřiště pro mazlíčky takže jinam dám
     
    Naposledy upraveno: 18/1/21
    *BeMi* a burds tohle ocenili.
  6. kiloregina

    kiloregina Pisálek fóra

    Právě jsem dodala purpurový dárek do úkolu č. 9, dárek zmizel a stále svítí zelené plus, jako že je úkol nesplněný. Měl jste někdo podobné problémy?
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    wallik68 Dekorky musis nejdriv posadit na jinou plochu a upgradovat, pak ti pujdou dat na hriste.
     
    malanek70, Zoufálkov a marketka47 tohle ocenili.
  8. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Stejný problém měla moje dcera. Dárek se objevil víc než po 4 hod.
     
    dudlíček11 a burds tohle ocenili.
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, mám hotovo a navíc ze tří tajemniček jsem dostala dva stromky, které jsem ještě neměla, takže paráda.
     
    raddre a -Jara05- tohle ocenili.
  10. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ano měl jsem stejný problém - napiš na podporu, vyřešili to rychle.
     
  11. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, balící automat mi nedává žádné BZ, to tak bude stále? Dík za odpověď.
     
  12. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Balící automat má dávat jen bednu, nebo i BZ? Děkuji
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    dík za info
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    Balicí automat III nedává BZ/TBZ. Z této dekorace tedy získáte při sklizni jen bednu a bonus.
     
    dasa1143 a burds tohle ocenili.
  15. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Dob - aha, děkuji a hezký den přeji.
     
    burds a Dob tohle ocenili.
  16. dudlíček11

    dudlíček11 Pisálek fóra

    Také divné veci sa dejú na tejto farme.. a ako čítam, tieto problémy majú viacerí.. zozbierala som akčnú plodinu, myslela som si, že mám dostatočný počet na výrobu posledného modrého darčeku z 9 + mi zostane aj na 2 fialové na dokončenie úlohy. Tak som spustila výrobu posledného modrého, chcela som dodať, aj mi svietilo 9, len som nemohla dodať. Tak som skúsila načítať hru znovu a zrazu mi písalo, že mám len 8..Tak som vyrobila ešte jeden.. Asi po dvoch hoďkách som to znovu zapla a zistila som, že mám 10 darčekov, čiže sa našiel ten stratený a konečne mi išlo splniť aj úlohu..
    O ručnom sadení a zbere ani nehovorím.. stalo sa mi, že som ručne nasadila akčnú rastlinku a keď som sa v čase zberu vrátila, celá plocha bola prázdna, nebolo nič zasadené.. no katastrofa.. ešteže je dosť času do konca akcie..
     
    malanek70, tony13257 a dasa1143 tohle ocenili.
  17. maminecka53

    maminecka53 Rádoby autor

    Nevím, jestli už je opravený tržišťový problém. Když nakupuji hnůj. A je řádek již vyprodaný. Naskočí vytrvalá žlutá kytka. Alt F4 pomůže nejrychleji.
     
  18. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    A mě se zase sama zasadila rebarbora i když jsem na ni vůbec neklikla!!!Už to konečně spravte!!Navíc se farma seká,musím ji znovu nahazovat!
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  19. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak tolik navíc mi zůstalo a těším se na další akci :)

    [​IMG]
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Rozpěstovávala jsem na mobilu v práci. (TOP SECRET informace). Farmička byla pomalejší a sekala se. Nicméně jsem úspěšně rozpěstovala. Někde mezi kontrolou úkolů, chystáním večeře pro potomstvo, léčením bolavého zubu hřebíčkem (alkohol doma nemáme od Silvestra sušíme ústa) jsem na farmě i kolečkem zkoušela zatočit. Nabízela úžasné bonusy: +200 %, +100 % apod. Leč za zády se mi vysmálo do očí. Zítra mu dám ještě šanci. Jinak dopadne jako váha: tu jsem strčila jsem do skříně. Bude tam tak dlouho, dokud se mi neomluví. 8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.