Narozeninová příprava (13.1. - 19.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nakonec diky stedremu kolu hotovo, i když jsem si nedal pozor a sestavim ty dekorky az zítra - když se musí na bezne farme, nez pujdou do mazlikarny... hrani dneska stávkovalo, ale nakonec jsem se prokousal vsim, jen to divny a chybny chovani stonku, na to je třeba davat extremni pozor...
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    vy sa teda viete flákať;), dokončila som dnes poobede, myslela si, že budem posledná:D, prepestované mám, kto by to furt počítal, aj prepadátkované, to som len trošku recyklovala [​IMG] ;)



    matlafous, s tým podpisom si ma nachytala, ja že sa mi to ide zase sekaťxD
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Ale ze to byla fuska napestovat tech 10 ks...
    Nakonec jsem jeste malem dostala mrtvici, pac vlezu do mlyna a misto 645 ks na me kouka 695, pac jsem si preklikla na jiny darek :oops:
    DANKA722 To me tesi... ani nevis jak xD, ze jsem dostala sanci te takhle uprostred noci vydesit, kdyz se jinak sotva ukazes ;):D
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    I já jsem se zdárně doplazila do konce, dekorace zkompltetovala a už se roztahují u mazlíků. Plochu mám tedy na chvíli volnou a mohu na ni vyndat všechny TCH a TS. Nevím, odkud se mi jich v liště tolik nashromáždilo. Je pravda, že jsem je pár měsíců nekontrolovala. Jen se obávám, že stejně všechny skončí zase v liště.
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tož hotovo, mazlíci u mazlíků a zase se půjdu až večer.
    Neb vrtulník odlétá ... ( rozuměj: nepoběží ventilátor PC)
     
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Juuu, mně už chybí dopěstovat jen na 2 modré krabice do úkolu 6! Na úkol 9 a 10 už mám semleto. Takže toto bylo poslední setí, to už budu mít akčních kvítek dost. Dokonce jsem na Divoké louce zasetá políčka vytrhala a zasadila stromy (zejména ty, které potřebuju na krmivo pro zvířata a ve stodole je počet pod 100 ks).

    Tentokrát se při akci KŠ umoudřilo a vytočila jsem si 100 % na 24 h do stodoly... Po hodně dlouhé době -.-
    To pak, pokud nezaspíte sklizeň (jakože já několikrát ;) někdo musí s 8leťákem chodit ven, když je tatínek na 12h směnách - stále ještě probíhá řepná kampaň, a puberťák jezdí ve volných dnech na výlety, aby odpočinul od studia vyššího stupně gymnázia), odsýpá 8)


    EDIT:
    No vidíš, jak jsem v liště hledala, zjistila jsem, že tam mám plno TS stromů, tak to je až dopěstuju a dokončím akci vytáhnu na světlo... a s TS stájema to bude stejné. Nějak jsem nakřečkovala a zapomínám je otevírat. Stejně tak jsem potkala Bedny Picollo 7 ks o_O
     
  7. vladca

    vladca Stará škola

    tak to som teda nečakal, že na finiš treba iba 1 fialový darček ... hotovo ...
    ani som to nerátal, len pestoval a dodával dookola ... a zrazu koniec :D,
    58hod pred limitom ... bez KŠ iba voda a hnoj ...
    a to mám ešte zasiate na dvoch plochách :sleepy: ... idem to zrušiť a dať tam dačo rozumné ...
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Taky to mám za sebou dekorky už jsou v mazlíkárně;)
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Od od včera hotovo.
    Největší dekorka v bahaparku i s další ze hřiště.Takže se mi ranní sklizeň zase o něco protáhne,protože musím navštívit plochu navíc!o_O Kdyby alespoň neplatilo to trapný pravidlo jednoho mazlíka na plochu! Okamžitě bych fláknul sovy do bahaparku!:p
    Zde by měli tvůrci krapet popřemejšlet!:wuerg:
     
    vladca, tenista99 a DANKA722 tohle ocenili.
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nějak jsem se přepočítal a myslel si, že budu muset hákovat na poli ještě i zítra. Ale mám nasazeno na poslední sklizeň - chybí už jen 2 purpurové dárky a budu. Jsem zvědav, co na mě vyleze z tajemna...
     
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak mně ještě schází 3 krabičky do konce, ale to sklízení je hrůza, v klientovi se načítá každá plocha strašně dlouho a ani mi nejdou otevřít bedny s bonusy, v unity to není o moc lepší, neustálé sekání, nucené vypínání a opětovné načítání, už to není ta zábavná farma jako na začátku hraní, teď už jí hraju jen ze závislosti, jinak všem, kdo má hotovo, tomu veliká gratulace.
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Za necelé čtyři hodinky sklízím poslední otočku. Pak už jen vyrobit dárečky a dodat. Budu mlet postupně, ať něco nezvořu. Padátka padala na jedničku s hvězdičkou. Při sklízení se farma občas "sekne" a pak se vzpamatuje - jako by musela přemýšlet, co má z políček vydat.
    Jsem ráda, že zítra bude klid a farma půjde do základního režimu. Jen na hlavní ploše zahájím chov obojživelníků a členovců - nějak mi ubývají. Když jsme u úbytku zvěře. Tak mám na farmě kunu - při dodávání do sezóny jsem zjistila, že mi rapidně klesl počet slépek. Musím nalíčit pasti. Na kunu. Ne na slépky.8)
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Na to že se mi neukazovaly odměny jsem čekala,že je nebudu mít ale dekorky jsem měla tak to ostatní snad také
     
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hotovo, osevní plochy uspořádány na cochcáky a syslení do stodoly. Ještě jsem vyvrhnul na plochu skoroplcha a skorogekona, tak se před spaním na to žluté nadělení těším.
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Už máme hotovo, už máme uděláno! Sklizeno, dárky zabaleny a odevzdány. Vše bez problémů. Když se na sebe podívám, tak se musím pochválit. xD Na polích roste býlí a ráno se farma na chvíli přepne na běžný režim. Farmaření zdar!
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ciri, ty se máš, já ještě potřebuji tři modré balíčky a dva fialové, nebo purpurové, jak to předepsali, ještě že to není ta kardinálská barva, pechptáče pro posouzení už nepomůže...
     
    Naposledy upraveno: 17/1/21
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Nemůžu to celé udělat znova? :p Už se těším na další akci ale asi půjdu jen s MJS a vodou, hnojivem jelikož pak se nudím :D

    [​IMG]

    Jinak všem gratuluju k dokončení a ostatní času je ještě dost :
    )​
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No proč svou lenivost házíš na nás? Já mám hotovo už od pátku, protože jsem se poučila, že akce se začíná až druhý den. :p
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Spolufarmáři, Vy mě fakt bavíte. Já se postupně dopracovávám k výsledkům a někteří by to dali na otočku znova? Chjo, sem lůzr...
     
  20. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    na úvod upozorňuji, že jsem psal již na podporu. Již jsem měl mít hotovo, ale bohužel se mi ztratil 1 purpurový dárek. Možná se vám to bude zdát neuvěřitelné, ale je to tak. Bohužel v programu je dost závažná programátorská chyba týkající se transakcí. Dal jsem mlít 2 dárky, 1 dárek, 1 dárek. Po domletí 2 dárků jsem nějak začal dodávat a zřejmě se mi podařilo trefit se při dodání do času domletí 1 dárku a umletý dárek je fuč (naštěstí je to dobře dohledatelné např. podle počtu kusů akční rostliny). Na tuto chybu jsem měl již delší dobu podezření - použiji dvě vody na Baha, rychle chci dokoupit (ukážou se dvě vody na nákup), koupím a chybí jedna voda do plného stavu (zde nejsem schopen dokázat kolik zaplatím, protože stav kr mi již neukazuje jednotky kr)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.