Narozeninová příprava (13.1. - 19.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sora270

    sora270 Rádoby autor

    Diky za tip na prohlizec. Ne ze by to slo nq 100% ale budu doufat ze se to zlepsi. Ale v tomto prohlizeci hra jde nejlepe . Sice ne tak rychle jako to bylo ve Flashi ale uz se to dat normalne hrat. Moc diky ze jsi to sem napsal, zkousela jsem uz vsechno mam nainstalovano sest prohlizecu a tento teda fakt nezklamal.:) Diky tobe mam ukol hotovy , kolo stesti bylo stedre, dokonce samou radosti jsem koupila tajemne stromy a take vysly...mam dva na bahame a jeden na farme . Takze to chce opravdu zkouset vsechno. Klient se mi vubec neosvedcil, Edge prohlizec taky ne, ostatni...Opera...Chrome...Seznam..Firefox to bylo o nervy.:) Je to o nekolik sekund pomalejsi a pri sklizeni kombajnem tajemne stromy , nezmizely cedule , jinak vse funguje. Jen ..kdyz davam na pole cokoliv noveho z listy , a chci dat dalsi nebo upgrade , tak me to vzdy vrati na zacatek. Ale to neni tak strasne a da se to prezit.:)))) Jeste jednou diky za tip.Tento prohlizes jsem neznala. Jo jeste neco ..prohlizec jde velmi potichu.:)))
     
    sovicka64 a evainfo tohle ocenili.
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak mám hotovo, úplně zírám, to byla snadná akce. Teď budu pěstovat zásoby do sezony. Všem přeji hodně zdaru a farma ať šlape.
     
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Nooo 8) už mi zbývá splnit č. 5, 6, 9 a 10
    chybí mi zhruba 300 Vázací stuhy... těch nůžek už tolik potřebovat nebudu... takže to vidím, až dopěstuju akční kvítí, že posázím na Divošce stromy


    EDIT po 50 min:
    Časomíra do konce akce 75 hodin
     
    Naposledy upraveno: 16/1/21
  4. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Musím reagovat. Včera jsem měla na hlavní místo akční révu vinnou. Já myslela, že mám halucinace.
     
    moncicak7070 a marketka47 tohle ocenili.
  5. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    sora270:
    je to pomalejší, ale ještě se mě nestalo, že bych po sklizni, setí, a dalším přihlášení našel pole prázdá, nebo dokonce nesklizená, což mě dohánělo k šílenství - ta nejistota, jestli proběhlo, co jsem chtěl..., o potížích s přihlašováním ani nechci mluvit.
    Zkrátka když sklízím kombajnem, napočítám do tří:) a počkám, až "uletí" plodiny, body a padátka, a pak pokračuju dál..., když sklízím a sázím ručně, tak také pomaleji.
    Při umisťování předmětů z lišty si v okně vpravo nahoře pomáhám zkratkami. Když chci umístit podivuhodný výběh, napíšu jen pod, když chci umístit upgrade, napíšu upg - a hned je to snazší.
    Zase jsem po celé řadě dní zažil radost ze hry.
    Díky, a hezkou hru:)
     
    Naposledy upraveno: 16/1/21
  6. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak se mě místo akční zasadila rebarbora a ráno pšenice!A to si dávám sakra pozor,abych klikla na akční.Už mě to fakt točí tato farma.

    LV 225
     
    Tygřice1970 a romanafa tohle ocenili.
  7. shadov30

    shadov30 Rádoby autor

    to já měla namleto na 8 úkol 9 kousků bedny a najednou 2 kusy v čudu tak taky super, a nejdřív mne to odhlásilo, ale suroviny jsou prač tak nevím, ale asi je něco špatně
     
    dudlíček11 tohle ocenil(a).
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj shadov30, poprosím tě kontaktuj herní podporu. Účet prověří a zjistí co se stalo.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. sora270

    sora270 Rádoby autor

    Odlitlo mi par sousedu , nechces se pridat?? A diky za radu, hned jsem vyzkousela a jde to bez hledani a vraceni.:))))Kazda rada se ted ceni...:)
     
  10. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    sora270:
    Zatím jenom jedna sousedka vypadá, že přestává hrát. Ozvu se.
    Jinak ještě dodám, že ty zkratky fungují i na stromy a stáje, a že splním poslední dvě + , a Narozeninovou přípravu budu mít hotovou. Protože jestli Skali, nebo teď už Dave Lister naslouchá, tak v tomto vlákně se samozřejmě sousedé neřeší, a nechceme být zablokováni, že, Dave...???
     
    Naposledy upraveno: 16/1/21
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, už jsem to měl rozepsané ;). Poprosím vás věnujete se v tomto vláknu akci Narozeninová příprava. Pokračovat v diskuzi můžete v debatě o všem možném a sousedy hledáme ZDE. Děkuji.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Také hlásím hotovo :D Všem co ještě pěstují akční držím palečky ;)
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ráno bude hotovo, kdybych nezasela, bylo hotovo už teď s přebytkem cca 150 kytek... :music:
    No nechtělo se mi počítat.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož když zas všechny sklizně doma nezaspím o hodinu (a víc) jako dosud, snad to stihnu xD Ale moc si nevěřím, asik to zítra v bdělém stavu popoženu kapkama, páč na pondělí mám program bez pravidelného přístupu a v úterý před koncem práci. Ale to bych měla stihnout, pěstuju na devět modrých balíčků a pak už chybí jen kousek ;)
     
  15. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Zvolna se sunu ku zdárnému cíli. Chybí 5, 6, 9 a 10 (ale modré a zelené už mám ví jak z půlky na skladě). Pomalu se sžívám i s Unity, zvykl jsem si i na opakované seky celé farmy, ale jede to určitě mnohem líp než na začátku týdne. Radši jsem ale přesedlal na nový noťas a stařečka PC s Windows 7 nechávám zaslouženě odpočívat ;). Už to vypadá, že i na novém systému akci v klidu dokončím. Jen mě maličko zlobí nůžky, asi bude muset nastoupit vytuněný karafiát.
     
    sovicka64, DANKA722 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    stěby, já jinou možnost, než mého PC dědu nemám, ale již dříve byl jeho kapacitátor navýšen o flashdisk, páč já mám v provozu žrouty, třeba fotokrám, jak potvrdila třeba matlafouska. A sedmiček se držím zubynehty, jak ta veverka v podpisu GordonSargent. Dokud pojedou, neměním.
    Padátka jsou v klidu, stačí mi to, co napadá z akční, prvotní příliv z dlouhodobek stačí na doplňování :) A samozřejmě dárky od sousedů. :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 17/1/21
    stěby, sovicka64 a matlafous123 tohle ocenili.
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    No to bych skocila do zdi! :cry: Nejak jsem pozapomela na akci, ted jsem pomlela akcni a nejspis si vezmu priklad z DANKY722 a pockam si na podporu nebo co xD
    Y_n_O Ten fotokram na druhe strane vaseho domu provozujes ty? o_O:D
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, ano, vyčkej na rostlinky od systému, podpora tentokrát nepomůže. A hustý podpis, jako vždy, k věci 8)
     
    evainfo, DANKA722 a matlafous123 tohle ocenili.
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Tou podporou jsem prave myslela system ;) Jen se obavam, ze mi to tentokrat neprojde, neb nemam ve stodole nulu, takze mi zadna podpora neprijde :oops:
     
    evainfo, k.vitek a DANKA722 tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Aha, už mi to nemyslí, když je nula, tak pravidelně pět připíšou. V průběhu pěti hodin. Hoľt zas musíš zaset...
    Nee, s odvrácenou stranou nemám já nic společného xD
     
    Naposledy upraveno: 16/1/21
    DANKA722 a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.