Narozeninová párty (20.1. - 27.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Narozeninová párty ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 20.1.2021 ve 14:00 hod
    Konec akce: 27.1.2021 ve 22:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce jdu, stonek zase skvělej ;)
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Do akce jdu jako vždy :D
     
  4. Ferda1

    Ferda1 Zelenáč fóra

    Stonek se mi líbí - ale 72 hodin do další aktivace, to nemám moc ráda. Raděj jen hodinu bonus a aktivace každý den.
    Do akce jdu hlavně kvůli bodíkům do sezony - jinak slabá oslava narozenin. Žádné šampáňo, žádné chlebíčky....:p
     
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ak som sa nepomylila
    akcnej treba 8 748
    kazety 792
    gitary 1 170
    a zvysok dostaneme za splnenie uloh-teda za dodavanie
    do akcie idem
    len som zvedava ako to pojde,ci to zacne presne alebo to bude zase (ako vzdy ) s meskanim ;)
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Na svých narozeninách nemám už co slavit,tak alespoň farmářské :D každá odměna se hodí,darovanému koni na zuby nekoukám
     
  7. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek!
    Ten stonek je fakt hrozně hroznej, na druhou stranu bodů do sezóny hafo, takže ano, do akce jdu.
    Farmaření zdar! kája53
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Nazout sněhule a zítra ve 14.00hod. hurá na to.Akčního není zas tak moc a padátka?Doufám,že budou padat v tak hojném počtu jako v akci co právě končí.Stonek je fajn a hlavně sezonní body.
    FA228.....BAHA564
     
  9. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Do akce jdu taky,stonků není nikdy dost.A ušetřím aspon nějaké ty dodávky do sezony.Na všem se dá najít něco pozitivního ;)
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Jasné,stonka fajn,zajtra 14:40 idem na to!8);)
     
  11. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak mám asi vypnuto, protože to tedy výjimečně nechápu. Ale pochopila jsem, že když budu šikovná holka, dostanu hodně bodíků do sezóny. Takže.... nefrfňáme a pěstujeme. Zítra vzhůru do práce!!!
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kája53 co je na stonku hrozně hrozného? :p To fakt nechápu, takto když se budou objevovat takové stonky, tak BZ a BBZ budou přibývat, je jedno jestli denně nebo tejdně, vždyť těch stonků už je takových dost a na každý den skoro vyjde jeden a přibývá to
     
  13. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Tak upřímně jsem trochu čekal nějakou pecku v odměnách, což mi tedy 2 bedny s bonusy úplně nepřijdou. Ale stonek je fajn a bodů taky dost, takže nakonec vlastně dobrý.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Stonek dobrý.Aktivace ale mohla bejt po 71 hodinách.Neustále upozorňuji na násobky 24 a je to marný!o_O
     
  15. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, jako obyčejně jdu do toho, FAQ pochopím v průběhu hry (taky jako obyčejně), stonek se mi líbí, SB je taky dost, odměny jsou úměrné tomu co strávíme času na farmě a odhadem to nebude náročné ani pro pracující. Teď už jen aby Unity šlapala alespoň tak, jak dosud, nesekala se víc než naše nervy vydrží a bude to OK. Všem přeji příjemný čas u hry
     
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci snad nejenom začnu, ale i dokončím. Je super čas akční kytky - aspoň bude čas dělat i něco jiného než se točit kolem farmy.
    A snad ani s padátky nebude problém - uvidíme.
    S chutí do toho a ....... Škoda, že to na farmě neplatí.
    Pěkný den přeji, farmáři!!!
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Také se akce zúčastním, sice mám náročný víkend, ale snad se podaří akci dokončit.
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Přesně ve 14 hod mi odjíždí autobus směr Příbram, mobil jsem zatím ke spolupráci nepřesvědčila, tak začnu až večer. Aspoň se vyhnu případnému zkolabování hry a budu v pohodě. Sice jsem si narozeniny představovala trochu jinak, tyto se od běžné akce nijak moc neodlišují, ale jdu do toho. Akční by se měla dát napěstovat v pohodě, padátka v nejhorším naženu šafránem.
     
  19. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak akci zkusím, ale jdu do toho s rezervou, vím jaké jsou moje schopnost, ale třeba se zadaří:cry:marodím s coviďáčkem tak třeba to půjde
     
  20. omnican

    omnican Pisálek fóra

    Tak s týmto plne súhlasím, akurát aj 12 hodinový limit je tiež to isté.
    Ku akcii: neviem či by sa programátori farmeramy nemali radšej venovať odstraňovaniu chýb v hre po prechode na UNITY, ako vymýšlať nové akciové hry. Mňa osobne by viac potešila normálne fungujúca hra, tak ako pred tým.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.