Narozeninová bonanza (23.1. - 29.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No, je to psané v návodu ,-)))) vybrat si postavu.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, odehráno 27 her. Všechny nálepky a body do sezóny už mám + nějaké drobnosti k tomu. Teď pojedu už jen první postavu, tam je šance na tři otázky, když padne správná karta. 8)


    Hezkou hru ...
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Apachie1
    Takže jsem právě vyzkoušel kliknout na balíček než vlezu na desku a automaticky mě to hodilo na druhej plán.Fakt trapný.o_O
    Jestli sem to teda nějak pochopil,tak se to asi střídá.Uděláš např. 1/1 ,pak 2/1 a můžeš se vrátit na 1/2 a pak zase na 2/2.:music:
     
    Naposledy upraveno: 24/1/20
    evainfo, -migos- a Apachie1 tohle ocenili.
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Jsem na tom úplně stejně jako -migos-, odehráno 27 her, všechny sezónní body získány, i když jsem musela bohužel obětovat některé kvízové otázky, nálepky se také podařily všechny.
    Napěstovat se podařilo jen díky bonusům na KŠ (současně 2x +1ks/6 hod a 200%/12 hodin). Stálo mne to cca 50 PL a asi 40 zelených. Díky RT!!!
    Ještě 4 hry a stonek bude komplet.
     
  5. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    A já pořád hraju Kubíka a úplně jsem zapomněl, že si zvířata můžu překliknout. o_O
     
    Apachie1, -migos- a evainfo tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer všem:) lalaX21 nejsi určitě sám a mě se to rychlé a neúplné čtení ofika taky trochu vymstilo v plnění u jednoho, ale jedeme dál a odměny navíc jsou příjemné :p No s tím se nevím nějak zorientovat v plnění a kolik mám her, ale podle hvězdičkových mincí jsem za půlkou do stonku, to přemýšlení asi nechám na zítra ráno s kafíčkem :p teď mám relax a jenom sklízím s bonuskem ;)
     
  7. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Zdravím. Bude někdo tak hodný a poslal by mi prosím někdo bonus kod co přišel do emailu? Já žádný nedostala :( A proč se mi pořád neustále objevují první dvě hrací desky dokola a ne ty další? :eek:Děkuji za ochotu předem :)
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Janiine - ahoj, cizí bonusový kód je ti k ničemu - každý má jinou kombinaci. Pokud ti kód nepřišel, tak buď koukáš do jiného e-mailu - a ne do toho, na na který máš farmu zaregistrovanou, nebo nemáš potvrzenou e-mailovou adresu (v nastavení účtu) a nebo nemáš povolené zasílání novinek (bulletinu) do emailu (rovněž v nastavení účtu).

    Pokud chceš hrát desku u jiné postavičky, tak na tu postavičku, o kterou máš zájem, nejdřív klikni.

    Nastavení herního účtu
     
    Janiine tohle ocenil(a).
  9. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Skali

    *** odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Aha,moc děkuji s tím kodem jsem to nevěděla. Á tak v tom je ten fígl s těma kartama. Moc dík :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/1/20
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Janiine - ještě je možnost, že ti e-mail s kódem přišel, ale spadl ti do hromadné pošty nebo v gmailu to může být ve složce Promoakce. Tak ještě koukni, jestli v některé takové složce není.

    A prosím, nepoužívej tlačítko "odpovědět", pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Nakopíruje se tak do tvého příspěvku i citace toho (v tomto případě) mého, což je zbytečné. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného (mě) jenom oslov.
    Děkuji :)
     
    evainfo, Y_n_O a Janiine tohle ocenili.
  11. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    ahoj, zkuste postavu pak otevřít plán který k ní přísluší a pak balíček, snad to bude fungovat všem ….zatím jde tak pěknou hru
     
  12. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak z TS na novinku /havýš/ mám žlutého bizona /7x/a žlutou výrobu pštrosích vajec /12x/.To jsou stáje dávné historie přece!Pak mě má hra bavit.Velké zklamání,tak úkol v družstvu opět spí,protože havýš není od jeho začátku na trhu celou dobu ani jeden!
    Tak aby se to nepletlo tak místo úhoře : výroba hůlek oranž.a oranž.lev.Bez komentáře.
    Z TS 90-tý javor cukrový....
    LV 219
     
    Naposledy upraveno: 25/1/20
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Koukam ze nejsem jedinej, co 6* jel Kubika nez zjistil, ze jsou tam i jiny desky... no trochu mi zvedlo naladu ze nejsem tak hloupej, kdyz uz teda nedostanu odmenu pres postu, nejak nedosel email...
    Ted se podivam i na novy plochy, par karet se mi namlelo :)
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kterou desku máte hrát vám napoví postavička, která na ni sedí, buď na 1 nebo 2 (když je 1 odehraná) a pod zobrazením je i text co dělat.
    Velká postava v pozadí má malou kopii na deskách a i deska, která se může hrát je bíle orámovaná.
    Žádná jiná kouzla ani fígle neplatí ,-)))).
     
    berkaKolchoznice, Skali a Y_n_O tohle ocenili.
  15. doben

    doben Ikona fóra

    Narozeninový speciál
    Ve videu najdete kromě minihry také informace o dekorce Auto-věncovač 2000.
    Navíc se v něm dozvíte, jak můžete získat nový řádek, který poskytuje stejný bonus jako kaštaňák.
    ;)

    Upozornění: Druhá část videa, která začíná v čase 17:40, obsahuje správné odpovědi k otázkám z kvízu. Ve videu je to několikrát řečeno a před danou částí je v něm také upozornění ve formě titulku.

     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já zatím pěstuju, do hry nelezu, nemám čas... Až čas bude, budu díky nápovědám o moc chytřejší a vyhraju úplně fčecko 8) Děkuju :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 24/1/20
  17. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Akce se mi líbí, jak graficky tak i odměnami ( ale v mém leveu ještě nejsem tak náročná na odměny). Jen tedy někdy se mi na plánku s danými kartami nepodaří posbírat vše co bych chtěla - prioritně chci vědomostní body a body do Ledovcové sezony a častokrát se s hracími kartami musím rozhodnout pro jedno nebo druhé. Včera u Guru Panzeeho jsem si vzala i balík sazeniček a balík výběhů . S zvýběhů nic moc ale ze stromků - 2x sigilaria ( ta mi ještě chyběla),1x Tisovec Montenzův ( ten jsem taky neměla) a 1x Zmrzlinový fazolovník :) takže jsem nad míru spokojená ......

    Akci bych tentokrát snad mohla stihnout, podle toho jak jsem si ji rozplánovala jsem lehce v náskoku a padátek je zatím stále dostatek ( na divoké louce pěstuji špaldu do úkolu, jen mně mrzí že jsem ji ještě nijak nešlechtila - roste strašně dlouho)
     
    evainfo, Pitrýsek47 a -migos- tohle ocenili.
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Angelica190: to jepravda, ale pokud budeš mít dost balíčků karet, můžeš desky hrát opakovaně a třeba se i dostaneš na další odměny, které bys chtěla.

    Hru s deskami jsem popsal včera. Jen doplním, že u malé postavičky se objeví bublina a v ní text jak dál, co dělat. Balíček karet se přesune k desce, kterou lze hrát.

    Edit: jana 151049 jaký balíček myslíš?
    Máme taky nový bonusový kód od včera.
    jóo asi myslíš dnes v hlavním okně, to je dekorace o chvění, dej ji na plochu, sklízej a můžeš se tetelit ,-)).
    Abyste neřekli, že jsem skoupý je to Narozeninové chvění+ , dekorace, takže pod dekoracemi. Jen je schovaná v krabici jako dárek.
     
    Naposledy upraveno: 25/1/20
    -migos- tohle ocenil(a).
  19. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahoj, můžete mi prosím někdo říct, co se myslí tím kliknout na postavu pro změnu plánu?? Nějak nechápu co je myšleno tou postavou.
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    denice : před vstupem do herního pole, můžeš kliknout na ty postavy, které tam jsou. Kočka, prase, husa .....
    Pokaždé se změní herní pole.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.